• tsigaro,sklirinsi,xenfa

  • Η πάθηση της Χρόνιας Εγκεφαλονωτιαίας Φλεβικής Ανεπάρκειας, η θεωρία της και η θεραπεία της.
Η πάθηση της Χρόνιας Εγκεφαλονωτιαίας Φλεβικής Ανεπάρκειας, η θεωρία της και η θεραπεία της.
 #40574  από passenger
 Τετ Σεπ 29, 2010 9:11 pm
Γιάννης έγραψε:Είναι οι απόψεις, (τόσο για τα φάρμακα, όσο και για οτιδήποτε μπορεί να επηρεάζει την κατάστασή μας) τόσο, ΜΑ ΤΟΣΟ αντικρουόμενες και αστήρικτες, που προσωπικά και προς το παρόν δεν δίνω και πολύ σημασία. Καπνίζω αλλά δεν πίνω, το 'κοψα βασικά απο φόβο μη φάω καμμιά σαβούρδα απο τη ζαλάδα (πάω που πάω σαν μπεκρής).
Θέλετε να γελάσετε; Όταν ήρθε στο σπίτι άνθρωπος της εταιρείας να μου κάνει επίδειξη του gun και εγώ ο ηλίθιος θεώρησα καλό να πιάσω κουβέντα και (άκουσον άκουσον) να ρωτήσω για το τσιγάρο, ξέρετε τι μου απάντησε; Μέχρι ένα πακέτο δεν κάνει κακό !!! Έμεινα άλαλος.
Α ρε στελεχάρες, έχετε και ευρύ φάσμα επιστημονικών γνώσεων ΠΑΝΑΘΕΜΑ ΣΑΣ

Θα ανεβασω το τελευταιο ποστ σε αυτο το θεμα, και θα το πω λιγο...ακομψα
Για σκεψου να την γλυτωσεις απο την ΣΚΠ, και να πας απο καρκινο του πνευμωνα :sad-roulette:
Τραγικη ειρωνεια
 #40606  από Γιάννης
 Πέμ Σεπ 30, 2010 8:49 am
Ανθρώπινες αδυναμίες παιδιά, συχνά επιζήμιες.
 #40646  από mary_d_ath
 Πέμ Σεπ 30, 2010 3:05 pm
Έχω διαβάσει τόσα πολλά για το κάπνισμα που αποφάσισα να κόψω το διάβασμα!! :lol: :lol:
Σίγουρα κάνει κακό, αλλά δεν είναι και το μόνο...
Παν μέτρον άριστον...
 #40676  από Κατερίνα
 Παρ Οκτ 01, 2010 8:57 am
Σταύρο υπάρχει κάποιος τρόπος να δω κι εγώ
αυτές τις διαφημίσεις,γιατί δεν με βλέπω να το κόβω
ποτέ! :obscene-hanged:
 #40697  από βικυ
 Παρ Οκτ 01, 2010 2:31 pm
:shock: :shock: :shock: :scared-shocked: :scared-shocked: :scared-shocked:
 #40990  από passenger
 Δευ Οκτ 04, 2010 9:28 pm
λεω να μην το διαβασω, για να μην κανω και γω αυτες τις γκριματσες
:scared-shocked: , :scared-eek:

2-3 :banana-stoner: την ημερα?
 #40992  από κωστας
 Δευ Οκτ 04, 2010 11:04 pm
μεχρι 2 την ημερα βοηθαει στο μεταβολισμο και στο νευρικο συστημα(το ελεγε ο χαουζ στις ιατρικες υποθεσεις) νομιζω δεν υπαρχει προβλημα!και'γω τοσα εκανα βεβαια οταν καπνιζα το ποδι μου γινοταν ξυλο δεν λυγιζε με τιποτα και περιμενα κανενα 5-λεπτο να επανελθει αλλα το εκοψα μετα την επεμβαση,τωρα μολις το μυριζω μου ερχεται αηδια...
 #40995  από MAPA
 Δευ Οκτ 04, 2010 11:58 pm
χμμμ πριν 6 χρονια το εκοψα και τοτε εμφανιστηκαν τα πρωτα συμπτωματα!τυχαιο??
περσι ξεκινησα ιντερφερονη και το ξαναρχισα κρυφα κι απο τον εαυτο μου,βλακεια αλλα ειπα τοκοψα για την υγεια μου και τελικα???βρεθηκα με skp!