• 39/45 με στενώσεις

  • Η πάθηση της Χρόνιας Εγκεφαλονωτιαίας Φλεβικής Ανεπάρκειας, η θεωρία της και η θεραπεία της.
Η πάθηση της Χρόνιας Εγκεφαλονωτιαίας Φλεβικής Ανεπάρκειας, η θεωρία της και η θεραπεία της.
 #36350  από Π.Μ79
 Τρί Αύγ 17, 2010 6:18 pm
Καλή επιτυχία και εύχομαι όλα να πάνε καλά. :)
 #36360  από maraki12
 Τρί Αύγ 17, 2010 10:29 pm
Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!

Sou όταν έγραψα το ποστ το πρωί είχα την ίδια απορία αλλά η πληροφορία ήταν τηλεφωνική τη Δευτέρα που δε θυμόμουν το 39 για να ρωτήσω. Το ιδιο σκέφτηκα κι εγώ, ότι κάποιος δηλαδή το επανέλεγξε. Θα το ρωτήσω πάντως την Παρασκευή που πάω για σέρβις και θα ενημερώσω.

Αυτό που μου έκανε επίσης πολλή εντύπωση εμένα είναι ότι από τους 55 διάνοιξη έκαναν οι 54. Ο ένας δεν ήθελε. Και μου φαίνεται απίστευτο να έχεις φάει τη διαδικασία στη μάπα, να βλέπεις τη στένωση και να λες 'όχι μην το φτιάξετε'.

Και μια ερώτηση πρακτικής φύσεως σε όσους το χετε κάνει (αν και εννοείται ότι θα το ρωτήσω τότε αλλά είμαι περίεργη και ανυπόμονη :mrgreen: ) :
Υπάρχει κάποιος περιορισμός στο να σηκώνεις βάρη μετά και για πόσο?
Ιδιαίτερα ένα 15κιλο που μιλάει όλη την ώρα, γελάει και ενίοτε κλωτσάει? :angelic-little:
 #36368  από Κατερίνα
 Τετ Αύγ 18, 2010 12:59 am
maraki δεν μου είπαν κάτι για βάρος!μόνο να προσέχω τις
κινήσεις μου,για παράδειγμα να μην ανεβαίνω τα σκαλιά δύο δύο!
σιγά σιγά!τώρα αν είναι να δεχτείς κλωτσιές φυλάξου σε εκείνο το
σημείο!τι να πω?βάλε μια πανοπλία για μια δυο μέρες! :laughing-rolling:
όλα καλά θα πάνε μην ανησυχείς δεν είναι τίποτα! :romance-kisscheek:
 #36373  από yiannis62
 Τετ Αύγ 18, 2010 1:54 am
maraki . psila to kefali .grothia ston ticho,k. na ise sigouri oti tha pesi. ola tha pane kala . pola filakia
 #36376  από geor.gia
 Τετ Αύγ 18, 2010 7:08 am
maraki σου ευχομαι και εγω να πανε οοοολα καλα. και οπως λενε τα παιδια μη φοβασαι τιποτα. κανε αυτο που ειναι να κανεις με θαρρος και ολα θα πανε καλα :)
 #36382  από kate2002
 Τετ Αύγ 18, 2010 9:12 am
καλη επιτυχια κι απο μενα maraki12.

μηπως ο 55ος οχι δεν ηθελε, αλλα δεν ηταν δυνατον να φτιαξει το προβλημα του; ιδεα μου....

εγω εχω σπιτι ενα 9κιλο, ενα 11κιλο κι ενα 18κιλο που χτυπιουνται, γελανε και κλωτσανε ολη την ωρα. μεχρι τωρα δεν επαθα κατι-ελπιζω ετσι να παει.

και παλι καλη επιτυχια κι απο μενα!
 #36388  από FANTOMAS
 Τετ Αύγ 18, 2010 9:47 am
Break a leg Μαρακι12 :greetings-waveyellow:

(είναι η αντίστροφη ευχή για την γλωσσοφαγιά)
 #36407  από maraki12
 Τετ Αύγ 18, 2010 1:54 pm
Thanx guys!

Που και που κολώνω στιγμιαία αλλά μου περνάει γιατι είμαι αποφασιμένη να το κάνω. Απλώς μου ήρθε απρόσμενα γρήγορα το ραντεβού και δεν το χω χωνέψει.. Πάντως ότι ιατρικό έχω κάνει μεχρι τώρα στη ζωή μου το έχω βρει και το έχω αποφασίσει μόνη μου και μου έχει βγει μέχρι τώρα σε καλό. Ελπίζω να συνεχίσει έτσι..
:happy-cheerleadersmileygirl: :happy-cheerleadersmileygirl: και κανα δυο emoticons γιατι άμα δεν τα βάλω θα σκάσω :greetings-waveyellow:
 #36409  από kalliope
 Τετ Αύγ 18, 2010 2:08 pm
maraki12 έγραψε:Γεια σας.
Χθεσινό νούμερο 55 στους 60. 91%

Ο κύβος ερρίφθη. Wish me luck :handgestures-fingerscrossed:

:happy-jumpeveryone:
Τις ευχες μου για καλη επιτυχια κ απο μενα!