• Χώρος για να βγάζουμε τα μάτια μας;

  • Η πάθηση της Χρόνιας Εγκεφαλονωτιαίας Φλεβικής Ανεπάρκειας, η θεωρία της και η θεραπεία της.
Η πάθηση της Χρόνιας Εγκεφαλονωτιαίας Φλεβικής Ανεπάρκειας, η θεωρία της και η θεραπεία της.
 #29353  από ΝΤΙΝΑ ΑΡΓΟΣ
 Κυρ Ιουν 06, 2010 9:32 pm
swt έγραψε:
sou έγραψε:
ΝΤΙΝΑ ΑΡΓΟΣ έγραψε:ζαμπονι=απατη
προσοχη μονο μηπως ειναι αργα οταν το καταλαβετε
Don't feed the trolls!
Έτσι ακριβώς φίλε Σταύρο!
ΝΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΟΤΙ ΠΕΙΤΕ
 #29359  από ΝΤΙΝΑ ΑΡΓΟΣ
 Κυρ Ιουν 06, 2010 9:40 pm
sou έγραψε:
ΝΤΙΝΑ ΑΡΓΟΣ έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΑΝ ΜΟΥ ΒΡΕΙΤΕ ΕΝΑ ΝΕΥΡΟΛΟΓΟ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΖΑΜΠΟΝΙ-ΜΠΛΙΑΧ-
ΧΑΝΩ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ
Dr. Robert Zivadinov
Neurology
BNAC Director, Associate Professor of Neurology with Tenure at University at Buffalo
Buffalo Neuroimaging Analysis Center
E-2 Buffalo General Hospital
100 High St
Buffalo NY, 14203
Phone: (716) 859-7040
Fax: (716) 859-7066
Email: rz4@buffalo.edu

http://deptdirectory.med.buffalo.edu/pr ... =1650S2UOE
ΜΠΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ
ΛΥΠΑΜΑΙ
 #29361  από kate2002
 Κυρ Ιουν 06, 2010 9:46 pm
ντινα, το ονομα του δικου σου νευρολογου δεν προκειται να στο πει... προς το παρόν!
 #29362  από ΝΤΙΝΑ ΑΡΓΟΣ
 Κυρ Ιουν 06, 2010 9:49 pm
kate2002 έγραψε:ντινα, το ονομα του δικου σου νευρολογου δεν προκειται να στο πει... προς το παρόν!
SOU Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΣΤΟ ΝΙΚΟ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ
ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΣ ΣΤΑ 5-10 ΛΕΠΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΑΚΟΜΑ
 #29367  από Μαριάννα
 Κυρ Ιουν 06, 2010 10:15 pm
Πόσα χρονια Ντινα έχεις ΣΚΠ και πες και σε μας τι κάνεις και εισαι καλά?

Γιατι θεωρεις τον Ζαμπονι απατη ?
 #29370  από sunny
 Κυρ Ιουν 06, 2010 10:57 pm
ΝΤΙΝΑ ΑΡΓΟΣ έγραψε:
sou έγραψε:
ΝΤΙΝΑ ΑΡΓΟΣ έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΑΝ ΜΟΥ ΒΡΕΙΤΕ ΕΝΑ ΝΕΥΡΟΛΟΓΟ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΖΑΜΠΟΝΙ-ΜΠΛΙΑΧ-
ΧΑΝΩ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ
Dr. Robert Zivadinov
Neurology
ΜΠΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ
ΛΥΠΑΜΑΙ

Paolo ο Ζαμπόνι, Robert ο νευρολόγος και δεν σου κάνουν αυτά τα ωραιότατα ονόματα?? :P
 #29377  από soulla
 Κυρ Ιουν 06, 2010 11:36 pm
ΣΤΗΝ ΦΙΛΗ ΝΤΙΝΑ ΟΤΙ ΘΕς ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙς ΝΑ ΤΟ ΠΕΙς ΑΝΟΙΧΤΑ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΤΑ ΣΒΗΝΕΙς ΠΡΩΤΟΥ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΩ
ΑΝ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΖΟΥΣΑ ΜΕ ΑΝΙΑΤΗ ΑΣΘΕΝΕΙΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΝΙΑΡΟΥς ΑΝΘΡΩΠΟΥς ΑΝ Ο ΘΕΟς ΜΑς ΔΩΣΕΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΣΤΕΝΟΜΥΑΛΟΥς ΚΑΙ ΑΝΙΑΡΟΥς ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΣΥΝΟΜΙΛΙΑ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑΝΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΗ ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΧΕΙς ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΑΠΛΑ ΣΑΧΛΗ ΛΥΠΑΜΑΙ ΕΙΛΗΚΡΗΝΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑΜΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ
ΑΝ ΘΕς ΠΕς ΜΑς ΤΙ ΣΧΕΣΗ ΕΧΕΙς ΜΕ ΤΗΝ ΦΙΛΗ DONT :?: KAI MΠAΣ KAI O NIΚΟς ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟς ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟς ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΜΑ ΤΗς ΦΑΝΤΑΣΙΑς ΣΟΥ :?:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7