• Χώρος για να βγάζουμε τα μάτια μας;

  • Η πάθηση της Χρόνιας Εγκεφαλονωτιαίας Φλεβικής Ανεπάρκειας, η θεωρία της και η θεραπεία της.
Η πάθηση της Χρόνιας Εγκεφαλονωτιαίας Φλεβικής Ανεπάρκειας, η θεωρία της και η θεραπεία της.
 #29463  από Νικος
 Δευ Ιουν 07, 2010 11:12 pm
ΡΕΝΑ έγραψε:
Νικος έγραψε:Thnks soulla επεσες σε ολλα μεσα εκτος απο το παντρεμενος (παραλίγο ;) ), Τωρα και παντρεμενος να ειμουνα παιδι δεν θα χα προλαβει :D
ωπα..ωπα...τι βλεπουν τα ματάκια μου??? :shock: Νίκο είσαι γειτονόπουλο??? VIVA PEFKI..... :lol:
VIVA Συντοπιτησσα VIVA :D
 #29465  από Vasso
 Δευ Ιουν 07, 2010 11:28 pm
Παιδιά, η απόψή μου, την οποία εξέφρασα και σε άλλο τόπικ, είναι ότι δεν πρέπει να μηδενίζουμε τίποτα. Δεν μπορώ ούτε να πω ότι ο Ζαμπόνι είναι θεός ούτε ότι είναι μ..ς. Διαβάζω, ενημερώνομαι για τις εξελίξεις και βλέποντας και κάνοντας. Γενικά ποτέ δεν ήμουν των άκρων και δεν πρόκειται να γίνω ειδικά με κάτι τόσο σοβαρό όσο μια ασθένεια.
 #29473  από Χρηστος
 Τρί Ιουν 08, 2010 12:23 am
Vasso έγραψε:Παιδιά, η απόψή μου, την οποία εξέφρασα και σε άλλο τόπικ, είναι ότι δεν πρέπει να μηδενίζουμε τίποτα. Δεν μπορώ ούτε να πω ότι ο Ζαμπόνι είναι θεός ούτε ότι είναι μ..ς. Διαβάζω, ενημερώνομαι για τις εξελίξεις και βλέποντας και κάνοντας. Γενικά ποτέ δεν ήμουν των άκρων και δεν πρόκειται να γίνω ειδικά με κάτι τόσο σοβαρό όσο μια ασθένεια.
ΑΜΗΝ
 #29494  από LL--MM
 Τρί Ιουν 08, 2010 10:19 am
Biskoto10 έγραψε:
Χρηστος έγραψε: Ντινακι εισαι καλα και μιλας με αυτη την ανεση.Μακαρι να εισαι παντα καλα αλλα για σκεψου καποιους που δεν τους εχει πιασει ουτε ιντερφερονη ουτε tysabri.
Aληθεια υπαρχουν τετοια ανθρωποι? Δεν τους βοηθανε αυτοι που εχουν φαει τα χρονια τους στις σπουδες? :mrgreen:
Ακριβώς!!! Πως τολμάνε να υπάρχουν αυτοί οι κάποιοι, και, ακόμα χειρότερα, να σκέφτονται!!! Έγκλημα καθοσιώσεως και εσχάτης προδοσίας, ιεροσυλία εναντίον αυτών που έχουν φάει τα χρόνια τους στις σπουδές βοηθώντας τους!!! :P :mrgreen: ΨΕΜΑΤΑ;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος LL--MM την Τρί Ιουν 08, 2010 10:27 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
 #29496  από ΡΕΝΑ
 Τρί Ιουν 08, 2010 10:27 am
Νικος έγραψε:
ΡΕΝΑ έγραψε:
Νικος έγραψε:Thnks soulla επεσες σε ολλα μεσα εκτος απο το παντρεμενος (παραλίγο ;) ), Τωρα και παντρεμενος να ειμουνα παιδι δεν θα χα προλαβει :D
ωπα..ωπα...τι βλεπουν τα ματάκια μου??? :shock: Νίκο είσαι γειτονόπουλο??? VIVA PEFKI..... :lol:
VIVA Συντοπιτησσα VIVA :D
:D :D :mrgreen: :mrgreen: :ugeek:
 #29665  από kate2002
 Τετ Ιουν 09, 2010 6:00 pm
να ρωτησω κατι ασχετο, οχι για να βγαλω τα ματια μου , απλα να τα...ανοιξω:
και τι θα τις εκανες ςου τις μετοχες της εθνικης, εστω και με 7 ευρω, τον αυγουστο που θαμαστε χρεοκοπημενοι; ε;
:D :D :D
 #29699  από litsa
 Πέμ Ιουν 10, 2010 12:36 am
μήπως πρεπει να παρουμε μετοχές??
 #29704  από Νικος
 Πέμ Ιουν 10, 2010 8:21 am
Πλακα στην πλακα το χω σκεφτεί και γω Λιτσα
Ειμαστε πλεον σε χαμηλα 10 ετιας η τωρα η ποτε, μου δημιουργει εφιαλτες ομως το ενδεχομενο χρεοκοπίας
Αλλα Εικόνα που λενε και οι φιλοι μας
ΕΡΕ ΓΛΕΝΤΙΑ
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7