• Χώρος για να βγάζουμε τα μάτια μας;

  • Η πάθηση της Χρόνιας Εγκεφαλονωτιαίας Φλεβικής Ανεπάρκειας, η θεωρία της και η θεραπεία της.
Η πάθηση της Χρόνιας Εγκεφαλονωτιαίας Φλεβικής Ανεπάρκειας, η θεωρία της και η θεραπεία της.
 #29434  από LL--MM
 Δευ Ιουν 07, 2010 3:41 pm
Ομολογώ ότι και εγώ ήμουν δύσπιστη ώς προς την ωφέλεια που θα μπορούσα να απομυζήσω ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ από τη θεωρία Ζαμπόνι, ΤΩΡΑ. (είμαι ακόμα διστακτική, τουλάχιστον, για τον εαυτό μου). Για αργότερα, το ξανασκέφτομαι...
viewtopic.php?f=10&t=806&p=14197&hilit= ... %B1#p14197

Παρ' όλα αυτά, ομολογώ ότι εντυπωσιάζομαι απ' όλους εκείνους που αρνούνται στους συνασθενείς μας που το θέλουν, ν'ανοίξουν τις φλέβες τους, μιας και στην άλλη μεριά του Ατλαντικού τουλάχιστον :twisted: , οι άνθρωποι επιτρέπεται να υποβληθούν σε ότι παλαβοεγχείρηση τους έρθει, εφ όσον το κάνουν εν πλήρη γνώση των συνεπειών... :P

Αμα βρώ κάτι πιο εμπεριστατωμένο απ'ότι "ο Ζαμπόνι ειναι Μ..." πράγμα που δεν αρνούμαι, αλλά τουλάχιστον από κάποιον που να μας λέει με επιχερήματα γιατί ο χαρκτηρισμός αυτός είναι ταιριστός, θα καταφερθώ και εγώ εναντίον του Ζαμπόνι, για το λόγο αυτόν... Πιστεύω εξ άλλου, ότι η Ευτυχία με έχει καλύψει...

Το Γαλιλαίο ήταν που η ιεραρχία της Καθολικής Εκκλησίας ήθελε να κάψει, επειδή έλεγε ότι η γή είναι στρογγυλή :o

Η γιαγιά η Κασσάνδρα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος LL--MM την Δευ Ιουν 07, 2010 4:32 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
 #29437  από ΡΕΝΑ
 Δευ Ιουν 07, 2010 4:31 pm
Νικος έγραψε:Thnks soulla επεσες σε ολλα μεσα εκτος απο το παντρεμενος (παραλίγο ;) ), Τωρα και παντρεμενος να ειμουνα παιδι δεν θα χα προλαβει :D
ωπα..ωπα...τι βλεπουν τα ματάκια μου??? :shock: Νίκο είσαι γειτονόπουλο??? VIVA PEFKI..... :lol:
 #29439  από swt
 Δευ Ιουν 07, 2010 5:29 pm
LL--MM έγραψε:[...]Το Γαλιλαίο ήταν που η ιεραρχία της Καθολικής Εκκλησίας ήθελε να κάψει, επειδή έλεγε ότι η γή είναι στρογγυλή :o

Η γιαγιά η Κασσάνδρα
Μια μικρή διόρθωση: επειδή έλεγε ότι η γη δεν είναι στο κέντρο του σύμπαντος, αλλά κινείται γύρω από τον ήλιο. Το ηλιοκεντρικό σύστημα το είχε προτείνει κι ο Αρίσταρχος ο Σάμιος (αλλά δεν επικράτησε), ενώ ο Αριστοτέλης είχε δώσει αρκετά επιχειρήματα για το ότι η γη δεν είναι επίπεδη, αλλά σφαιρική. Φυσικά έκανε κι αυτός λάθος, γιατί όπως σας έχω ξαναπεί, η γη είναι χωρίς αμφιβολία επίπεδη. Για όσους ακόμα αμφιβάλλουν, ορίστε και η πηγή που το αποδεικνύει: Επίπεδη γη
 #29451  από LL--MM
 Δευ Ιουν 07, 2010 9:24 pm
Oμολογώ, ομολογώ, που να τα ξέρω ΟΛΑ, πιά...

Η γιαγιά η Κασσάνδρα :oops: :oops: :oops:

Aχ, ναίιιι καλέ τώρα θυμήθηκα: "και ομως, κινείται" :ugeek: Η σκπ μου βγήκε εμφανώς από πάνω... :mrgreen:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος LL--MM την Δευ Ιουν 07, 2010 10:18 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
 #29452  από Χρηστος
 Δευ Ιουν 07, 2010 9:29 pm
ΝΤΙΝΑ ΑΡΓΟΣ έγραψε:οχι δεν θα απαντησω
συγκρατουμε
Τι να πεις ρε συ Ντινα; Εκτος απο "ουυυυ ουυυυυ 666=zamboni,o ζαμπονι ειναι απατη και θα το μετανοιωσετε" εχεις τιποτα αλλο να πεις;
Ωρες ωρες την Κα Λουκα μου θυμιζεις.
 #29453  από ΝΤΙΝΑ ΑΡΓΟΣ
 Δευ Ιουν 07, 2010 9:32 pm
Χρηστος έγραψε:
ΝΤΙΝΑ ΑΡΓΟΣ έγραψε:οχι δεν θα απαντησω
συγκρατουμε
Τι να πεις ρε συ Ντινα; Εκτος απο "ουυυυ ουυυυυ 666=zamboni,o ζαμπονι ειναι απατη και θα το μετανοιωσετε" εχεις τιποτα αλλο να πεις;
Ωρες ωρες την Κα Λουκα μου θυμιζεις.
μην διαβαζεις χρηστακι
υπαρχει λυση
αντε γεια τωρα
 #29454  από Χρηστος
 Δευ Ιουν 07, 2010 9:49 pm
ΝΤΙΝΑ ΑΡΓΟΣ έγραψε:
Χρηστος έγραψε:
ΝΤΙΝΑ ΑΡΓΟΣ έγραψε:οχι δεν θα απαντησω
συγκρατουμε
Τι να πεις ρε συ Ντινα; Εκτος απο "ουυυυ ουυυυυ 666=zamboni,o ζαμπονι ειναι απατη και θα το μετανοιωσετε" εχεις τιποτα αλλο να πεις;
Ωρες ωρες την Κα Λουκα μου θυμιζεις.
μην διαβαζεις χρηστακι
υπαρχει λυση
αντε γεια τωρα
Ντινακι εισαι καλα και μιλας με αυτη την ανεση.Μακαρι να εισαι παντα καλα αλλα για σκεψου καποιους που δεν τους εχει πιασει ουτε ιντερφερονη ουτε tysabri.

αααααααα και κατι αλλο επειδη εδω ειναι forum πληροφορησης για τους ανθρωπους που προανεφερα σε παρακαλω μην επεμβαινεις πετωντας μια λαλακια στον αερα και μετα φευγεις.Υποστηριξε τις αποψεις σου (η του νευρολογου σου) με αποδειξεις.Αλλιως κοιτα την ομορφη ζωουλα σου,κοιτα το Νικο σου,φαε τις κρεπες σου και ασε μας εμας να ψαχνωμαστε με οποιουδηποτε τυπου πιθανες θεραπειες.Εστω και 0,000001% να βελτιωθει η ζωη μας ειναι βελτιωση.Φιλακια πολλα



ΥΓ Η κρεπα να ειναι με nutella και μπισκοτο
 #29456  από ΝΤΙΝΑ ΑΡΓΟΣ
 Δευ Ιουν 07, 2010 10:05 pm
Τι να πεις ρε συ Ντινα; Εκτος απο "ουυυυ ουυυυυ 666=zamboni,o ζαμπονι ειναι απατη και θα το μετανοιωσετε" εχεις τιποτα αλλο να πεις;
Ωρες ωρες την Κα Λουκα μου θυμιζεις.[/quote]
μην διαβαζεις χρηστακι
υπαρχει λυση
αντε γεια τωρα[/quote]
Ντινακι εισαι καλα και μιλας με αυτη την ανεση.Μακαρι να εισαι παντα καλα αλλα για σκεψου καποιους που δεν τους εχει πιασει ουτε ιντερφερονη ουτε tysabri.

αααααααα και κατι αλλο επειδη εδω ειναι forum πληροφορησης για τους ανθρωπους που προανεφερα σε παρακαλω μην επεμβαινεις πετωντας μια λαλακια στον αερα και μετα φευγεις.Υποστηριξε τις αποψεις σου (η του νευρολογου σου) με αποδειξεις.Αλλιως κοιτα την ομορφη ζωουλα σου,κοιτα το Νικο σου,φαε τις κρεπες σου και ασε μας εμας να ψαχνωμαστε με οποιουδηποτε τυπου πιθανες θεραπειες.Εστω και 0,000001% να βελτιωθει η ζωη μας ειναι βελτιωση.Φιλακια πολλα



ΥΓ Η κρεπα να ειναι με nutella και μπισκοτο[/quote]
Σ ευχαριστω χρηστακη κ σε σενα ευχομαι τα καλυτερα καθως επισης κ σε ολους σους ειναι εδω
να ειμαστε καλα κ καλυτερα ολοι μας

οσο για την κρεπα ,δεν μου αρεσουν οι γλυκες κρεπες.προτιμω αλμυρη με λαχανικα

φιλακια καλο βραδυ
 #29461  από Biskoto10
 Δευ Ιουν 07, 2010 10:51 pm
Χρηστος έγραψε: Ντινακι εισαι καλα και μιλας με αυτη την ανεση.Μακαρι να εισαι παντα καλα αλλα για σκεψου καποιους που δεν τους εχει πιασει ουτε ιντερφερονη ουτε tysabri.
Aληθεια υπαρχουν τετοια ανθρωποι? Δεν τους βοηθανε αυτοι που εχουν φαει τα χρονια τους στις σπουδες? :mrgreen:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7