• Χώρος για να βγάζουμε τα μάτια μας;

  • Η πάθηση της Χρόνιας Εγκεφαλονωτιαίας Φλεβικής Ανεπάρκειας, η θεωρία της και η θεραπεία της.
Η πάθηση της Χρόνιας Εγκεφαλονωτιαίας Φλεβικής Ανεπάρκειας, η θεωρία της και η θεραπεία της.
 #29391  από soulla
 Δευ Ιουν 07, 2010 1:14 am
γεια σου ρε νίκο είσαι φοβερός :D :D :D :D πώς είσαι :?: απο υγεία εννοώ γιατί απο μυαλό φαίνεσαι μια χαρά αγόρι σε κόβω γύρω στα 29 παντρεμενο με 1 παιδί περίμενε να κάνω και άλλες προβλέψεις έχεις σκλήρυνση εδώ και 5 χρόνια κάτσε να δω στο προφίλ σου :D :D
είσαι φανταστικός στην εμφάνηση και στην ψυχή αλλά δεν είσαι το άλλο μισό την ντίνας ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΑΛΗΘΙΝΟς
 #29393  από Νικος
 Δευ Ιουν 07, 2010 1:33 am
Thnks soulla επεσες σε ολλα μεσα εκτος απο το παντρεμενος (παραλίγο ;) ), Τωρα και παντρεμενος να ειμουνα παιδι δεν θα χα προλαβει :D
 #29398  από soulla
 Δευ Ιουν 07, 2010 9:00 am
όχι μόνο διάβασα τον καφέ αλλά μάσησα και φύλλα δάφνης....
αφού γίναμε παρατράγουδα και βγάζουμε κακίες :cry: :cry: εδώ διαβάζαμε και διαβάζαμε για να κρίνουμε και να αποφασίσουμε και όχι αδικαιολόγητα και αβάσημα αλλά με στοιχεία και ξαφνηκά η συζήτηση άλλαζε ρυθμό και εκπομπή έγινε σατηρική
ευχή μου να νικήσει το καλό και να βρεθεί κάποια θεραπεία όποια και να είναι
'ου γαρ από δρυός έσοι...ουδ από πέτρης'
 #29399  από Χρηστος
 Δευ Ιουν 07, 2010 9:09 am
Εύη Ξ έγραψε:
Εγώ που ρώτησα την Καραγεωργίου στο Γεννηματά για τη ΧΕΝΦΑ μου είπε ότι είναι μα......κας! δεν έχει σχέση με τη ΣΚΠ.

http://fakellaki.blogspot.com/2005/10/1.html
 #29400  από ΝΤΙΝΑ ΑΡΓΟΣ
 Δευ Ιουν 07, 2010 9:45 am
soulla έγραψε:όχι μόνο διάβασα τον καφέ αλλά μάσησα και φύλλα δάφνης....
αφού γίναμε παρατράγουδα και βγάζουμε κακίες :cry: :cry: εδώ διαβάζαμε και διαβάζαμε για να κρίνουμε και να αποφασίσουμε και όχι αδικαιολόγητα και αβάσημα αλλά με στοιχεία και ξαφνηκά η συζήτηση άλλαζε ρυθμό και εκπομπή έγινε σατηρική
ευχή μου να νικήσει το καλό και να βρεθεί κάποια θεραπεία όποια και να είναι
'ου γαρ από δρυός έσοι...ουδ από πέτρης'
soulla απο φαντασια πας μια χαρα
χαχαχαχαχαχαχχα
 #29408  από LL--MM
 Δευ Ιουν 07, 2010 10:52 am
Τη διεύθυνση του μπλογκ της Αμαλίας την έχω βάλει και εγώ κατά καιρούς εδώ μεσα... :x

Ηθελα να φαντάζομαι, όμως, ότι, αφού λέγεται απο ορισμένους εδώ πως παρακολουθούνται επιτυχώς από την ομάδα αυτήν :| , τέτοιες καταστάσεις θα ήταν αδιανόητες, και κάτι άλλα περιστατικά, που αναφέρθηκαν κι αυτά, οσοδήποτε αληθινά, να μην ήταν παρά "λάθη πορείας"...

Ε, λοιπόν, καταλαβαίνω ΠΑΛΙ, σε πείσμα "των μαντικών μου ικανοτήτων", ότι "τον αράπη και να πλύνεις..." Και όχι μόνο αυτό: Άκουσα από γιατρό πρόσφατα ότι "κάνω, λάθος, για τους γιατρούς, λέει, δεν καταλαβαίνει γιατί τους θεωρώ εχθρούς, αυτοί ειναι ...οι σημαντικότεροι σύμμαχοί μας :!: :?: :!: " Δίχως να προλάβω καν να μιλήσω, μου ξεφούρνισε ότι για τον ανώτερο συνάδελφό του που μας έβαλε σε επαφή... δε θα δεχόταν την παραμικρή κριτική :shock: " Βρε, ποιός σας επικρίνει, αυτόν τον ανώτερο ή την αφεντιά σου;;; :roll:

ΓΙΑΤΙ ΦΑΝΤΑΖΟΝΤΑΙ ΑΥΤΟΙ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΕΠΙΚΡΙΝΟΥΜΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΆ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ, ΤΙΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΕΣ, ΤΙΣ ΠΡΑΞΕΙΣ, Η ΤΙΣ ΑΠΟΥΣΙΕΣ ΠΡΑΞΕΩΝ;

Απάντηση: όποιος έχει τη μύγα, μυγιάζεται... :roll:

Η γιαγιά η Κασσάνδρα

Υ.Γ. Την πρώτη (και κάθε) πραγματικά συμμαχική πράξη της οποίας θα επωφεληθώ, θα σας την αναφέρω, σας βεβαιώ... :( και θα είμαι και περιχαρής γι αυτό :D :!:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος LL--MM την Δευ Ιουν 07, 2010 3:24 pm, έχει επεξεργασθεί 3 φορές συνολικά.
 #29424  από theoni
 Δευ Ιουν 07, 2010 2:34 pm
Ντίνα άσε τα παιδιά που θέλουν να μας ενημερώσουν για την ΧΕΝΦΑ και για οτιδήποτε άλλο, να το κάνουν χωρίς ανούσιες παρεμβολές!!!!Στην τελική κοριτσάκι μου αν είσαι τόσο αρνητική με το θέμα πάνω δεξιά στην οθόνη σου υπάρχει ένα κόκκινο x.Το βλέπεις;;;Πιάσε λοιπόν το ποντικάκι σου και κάνε κλικ πάνω του και ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!!!
 #29429  από Ευτυχία
 Δευ Ιουν 07, 2010 2:58 pm
χαίρετε,
τι έγινε εδω πέρα? χαμός..

τελικά sou κατι ηξερες που ανοιξες αυτό το ποστ..το μονο που μένει ειναι να βγάλεις το ερωτηματικό απο το τίτλο :D

anyway.. εμενα ολη η φάση μου δείχνει τραγελαφική..ειλικρινά...μα είναι δυνατόν ποτέ ενήλικες διαβασμένοι, υποψιασμένοι ή whatever να τίθενται -χωρις επιχειρηματα- πολέμιοι μιας-όποιας-θεωρίας....πείσε με οτι είναι απατεώνας ο Ζαμπόνι ..αλλα με βάσιμα επιχειρήματα..
δεν ειμαι υποστηρικτής της χενφα ..αλλα ελεος...ψαχνομαστε..διαβάζουμε κ εχουμε τα αυτια μας κ κυρίως το μυαλο μας ανοιχτό..

ασχετη "φλασια" :?: Κοπέρνικος ή Γαλιλαίος ηταν αυτός που έλεγε οτι η γη δεν ειναι επιπεδη μα στρογγυλή κ πεσαν ολοι να τον φανε??..
άτιμη ms ..μου φαγες τη μνήμη...

ωρα για δουλεια τώρα..
καλό απόγευμα σε ολους..
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7