• Χώρος για να βγάζουμε τα μάτια μας;

  • Η πάθηση της Χρόνιας Εγκεφαλονωτιαίας Φλεβικής Ανεπάρκειας, η θεωρία της και η θεραπεία της.
Η πάθηση της Χρόνιας Εγκεφαλονωτιαίας Φλεβικής Ανεπάρκειας, η θεωρία της και η θεραπεία της.
 #29713  από κωστας
 Πέμ Ιουν 10, 2010 9:51 am
η γνωμη μου ειναι οτι δεν υπαρχει περιπτωση χρεοκοπιας!η κριση ξεκινησε απο μια χρεοκοπια αμερικανικης τραπεζας και βλεπεταε τι γινετε τωρα φανταστειτε να χρεοκοπησει μια ολοκληρη χωρα τι εχει να γινει!εκτος απο αυτο χρωσταμε πολλα λεφτα θα μας στριμοξουν και αλλο ενδεχομενως για να τα παρουν και το ποιο σημαντικο ειναι οτι πρωτον εχουμε πολυ πετρελαιο στην θαλασσα γι'αυτο και οι τουρκοι προσπαθουν να διεκδικισουν νησια και δευτερον ειναι γνωστο οτι στην μακεδονια (που καποιοι την θελουν) υπαρχουν τεραστιες ποσοτητες ΟΥΡΑΝΙΟΥ που μας κανουν την ποιο πλουσια χωρα του κοσμου!νομιζω οτι ειναι γνωστο και πολλες χωρες(αμερικανοι κυριως) θελουν να το εκμεταλευτουν πρωτοι!
 #29718  από elena
 Πέμ Ιουν 10, 2010 9:59 am
Συμφωνώ Κώστα...σε μια εκπομπή που έβλεπα προχτές (φάκελοι) μίλαγαν κάποιοι ξένοι οικονομολόγοι και άνθρωποι από εταιρείες ,που διαχειρίζονται και βελτιώνουν την εικόνα μιας χώρας ,και έλεγαν ότι οι Έλληνες δεν ξέρουμε σε τι χρυσάφι ,ζούμε επάνω....
επίσης το τι κακό έχουν κάνει τα διάφορα δημοσιεύματα στον Ελληνικό και ξένο τύπο,στην εικόνα μας!
και η Αμερική πέρασε και συνεχίζει να περνάει κρίση ...διάβασε κανείς τίποτα?είδατε τίποτα στις ειδήσεις?όχι...εμείς τα δικά μας τα έχουμε κάνει βούκινο!νομίζω ότι όλη την ζημιά την κάνουν οι δησιογράφοι και οι εφημερίδες!
 #29719  από maestro
 Πέμ Ιουν 10, 2010 10:02 am
κωστας έγραψε:η γνωμη μου ειναι οτι δεν υπαρχει περιπτωση χρεοκοπιας!η κριση ξεκινησε απο μια χρεοκοπια αμερικανικης τραπεζας και βλεπεταε τι γινετε τωρα φανταστειτε να χρεοκοπησει μια ολοκληρη χωρα τι εχει να γινει!εκτος απο αυτο χρωσταμε πολλα λεφτα θα μας στριμοξουν και αλλο ενδεχομενως για να τα παρουν και το ποιο σημαντικο ειναι οτι πρωτον εχουμε πολυ πετρελαιο στην θαλασσα γι'αυτο και οι τουρκοι προσπαθουν να διεκδικισουν νησια και δευτερον ειναι γνωστο οτι στην μακεδονια (που καποιοι την θελουν) υπαρχουν τεραστιες ποσοτητες ΟΥΡΑΝΙΟΥ που μας κανουν την ποιο πλουσια χωρα του κοσμου!νομιζω οτι ειναι γνωστο και πολλες χωρες(αμερικανοι κυριως) θελουν να το εκμεταλευτουν πρωτοι!
Ναι, αλήθεια κι εγω πιστεύω πως έχουμε πλούτο στη χώρα μας (βλέπε και: http://www.imerisia.gr/article.asp?cati ... d=34441147 )...
Το θέμα είναι, αυτοι που μας "κυβερνούν;" να μην ξεπουλήσουν τη χώρα!!!
Τέλος πάντων, εύχομαι όλα να πάνε καλα!!!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος maestro την Πέμ Ιουν 10, 2010 10:32 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
 #29725  από Ευτυχία
 Πέμ Ιουν 10, 2010 10:15 am
[youtube]1gKX9TWRyfs[/youtube]

δε ξέρω αν το έχετε δει

το παραθέτω εδω για οσους θέλουν να το δουν

- "who are you really working for??".....
the banks" .......
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Ευτυχία την Πέμ Ιουν 10, 2010 10:45 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
 #29735  από maestro
 Πέμ Ιουν 10, 2010 10:50 am
ΝΤΙΝΑ ΑΡΓΟΣ έγραψε:δεν θα χρεωκοπησουμε απλα νομιζω πως σε λιγο θα εχουμε 2 νομισματα.ευρω κ δραχμη
ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΑΣΧΗΜΟ
Φυσικά και δεν θα χρεωκοπησουμε εφόσων ηδη εχουμε χρεοκοπησει εδω και χρόνια!!!
 #29736  από ΝΤΙΝΑ ΑΡΓΟΣ
 Πέμ Ιουν 10, 2010 11:02 am
maestro έγραψε:
ΝΤΙΝΑ ΑΡΓΟΣ έγραψε:δεν θα χρεωκοπησουμε απλα νομιζω πως σε λιγο θα εχουμε 2 νομισματα.ευρω κ δραχμη
ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΑΣΧΗΜΟ
Φυσικά και δεν θα χρεωκοπησουμε εφόσων ηδη εχουμε χρεοκοπησει εδω και χρόνια!!!
τα κακο εχει ξεκινησει εδω κ 20 χρονια απλα το κρυβαμαι
 #29740  από κωστας
 Πέμ Ιουν 10, 2010 11:13 am
απλα πιστευω οτι ηδη εχουμε ξεπουληθει!οι πολιτικοι το ξεραν απο το 90 και κοιταχτε και τις δηλωσεις ενος πολιτικου το 96 ο οποιος και αξεφανιστηκε απο την πολιτικη σκηνη με αυτα που ειπε!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος κωστας την Πέμ Ιουν 10, 2010 11:14 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7