• Εκπαιδευτικοι....τι γινεται???

  • Συζητήσεις για επιδόματα αναπηρίας, ΙΚΑ, ΤΕΒΕ, κοινωνικά ιδρύματα και άλλων υπηρεσιών.
Συζητήσεις για επιδόματα αναπηρίας, ΙΚΑ, ΤΕΒΕ, κοινωνικά ιδρύματα και άλλων υπηρεσιών.
 #33870  από maestro
 Τετ Ιούλ 14, 2010 9:29 pm
evoula έγραψε:POU MPOROUME NA DOUME TOYS PINAKES EIDIKWN KATHGORIWN???NICK GNWRIZEIS?
Τωρα καταρτιζονται οι νεοι πινακες μαλλον.
Λογικά στο τελος του καλοκαιριού, αν θελουν μπορουν να τους εχουν απο το υπουργειο.
 #34081  από theoni
 Παρ Ιούλ 16, 2010 10:45 pm
Ποπο πολύ μπέρδεμα ρε παιδιά...Εγώ λέω να πάμε για κανα καφέ όλοι οι εκπαιδευτικοί του forum να τα πούμε από κοντά, μπας και βγάλουμε άκρη..ή καλύτερα να πάμε για καφέ και να μας κάνει μάθημα ο maestro...:)
 #34135  από maestro
 Σάβ Ιούλ 17, 2010 10:12 pm
theoni έγραψε:Ποπο πολύ μπέρδεμα ρε παιδιά...Εγώ λέω να πάμε για κανα καφέ όλοι οι εκπαιδευτικοί του forum να τα πούμε από κοντά, μπας και βγάλουμε άκρη..ή καλύτερα να πάμε για καφέ και να μας κάνει μάθημα ο maestro...:)
:laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling:
ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΑΙΔΙΑ,
ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ..!

:greetings-waveyellow: :greetings-waveyellow: :greetings-waveyellow:
 #34146  από ΝΤΙΝΑ ΑΡΓΟΣ
 Σάβ Ιούλ 17, 2010 11:10 pm
theoni έγραψε:Ποπο πολύ μπέρδεμα ρε παιδιά...Εγώ λέω να πάμε για κανα καφέ όλοι οι εκπαιδευτικοί του forum να τα πούμε από κοντά, μπας και βγάλουμε άκρη..ή καλύτερα να πάμε για καφέ και να μας κάνει μάθημα ο maestro...:)
ο maestro ειναι reserve
ατυχησεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
 #34675  από evoula
 Παρ Ιούλ 23, 2010 8:29 pm
GEIA SAS SUNADELFOI...ANARTITHIKAN STO ALFAVITA OI PINAKES ANAPLIRWTWN....GIA DESTE...KATI ALLO EMEIS ME TO 12MINO KAI TO 67% DEN EIMASTE STON ENIEO PINAKA DIORISMOU...???DEN VLEPW EKEI TO ONOMA M...
 #34678  από maestro
 Παρ Ιούλ 23, 2010 8:41 pm
στο
http://e-aitisi.sch.gr/
ειναι οι:
ΠΡΟΣΩΡΙΝΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΣΧ. ΕΤΟΥΣ 2010-2011
πολυ πιθανο να μην ειναι ολοι οι πινακες (για ωρομισθιους δεν εχουν δημοσιευθει)
δεστε στις ενοτητες που πιστευετε οτι ειστε.
Ο πινακας ειδικών κατηγοριών με 12μηνη πραγματική προϋπηρεσια, δεν πρεπει να δημοσιευθηκε ακομα.
 #35112  από nick1981
 Πέμ Ιούλ 29, 2010 1:26 pm
Λοιπον ακουστε συναδελφοι τι μου ειπαν απο το υπουργειο.
1.Μεσα στον Ιουλιο θα βγουν οι θεσεις ΜΟΝΟ για μονιμο διορισμο.
2.Μου ξαναειπαν οτι οι πινακες για εμας δεν εκλεισαν 30/6/2010
3.1 Σεπτεμβριου θα παρουν αναπληρωτες οπως κ περσι.
4.Θα παρουν αρχικα αναπληρωτες πληρους ωραριου κ μεσα στον Οκτωβρη ή οποτε δουν τα κενα θα παρουν αναπληρωτες μειωμενου ωραριου.
5.Αυτους που εχουν ξαναδουλεψει θα τους παρουν με την πρωτη φουρνια αρχες Σεπτεμβρη Α.π.ω

ΟΥΦ..ξεαγχωθηκα λιγο..
Σας αφηνω να δουλεψω κ λιγο
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 14