• Εκπαιδευτικοι....τι γινεται???

  • Συζητήσεις για επιδόματα αναπηρίας, ΙΚΑ, ΤΕΒΕ, κοινωνικά ιδρύματα και άλλων υπηρεσιών.
Συζητήσεις για επιδόματα αναπηρίας, ΙΚΑ, ΤΕΒΕ, κοινωνικά ιδρύματα και άλλων υπηρεσιών.
 #36399  από maestro
 Τετ Αύγ 18, 2010 12:44 pm
Αν και αργα,
ΤΡΟΠΟΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ ΜΗΝΩΝ ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΙΑΣ ΩΡΟΜΙΣΘΙΩΝ ΕΚΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ
α' βαθμια
ΩΡΕΣ δια 100
το ακεραιο μερος ειναι οι μηνες πραγματικης προϋπηρεσιας.
το κλασματικο/δεκαδικο μερος πολλαπλασιαζεται με το 30 και βγαινει το υπολοιπο ημερων πραγματικης προϋπηρεσιας που αναλογουν.

β' βαθμια
ΩΡΕΣ δια 87,5
τα υπολοιπα με τον ιδιο τροπο.
 #37822  από maestro
 Δευ Σεπ 06, 2010 11:41 am
Τι να πω;!!!
Δυστυχώς κάπως έτσι είναι!!!
Ας ελπίζουμε στο μέλλον να γίνουν αλλαγές που να μας ευνοούν!!!
 #38108  από Ευτυχία
 Τρί Σεπ 07, 2010 5:22 pm
καλησπέρα,
........... εχουν σπασει τα νευρα μου.............κ αναρωτιέμαι.........ειμαι η μονη που εχει χασει την υπομονή της??........δεν αντέχω αλλο...........ποτε θα βγαλουν επιτελους την ανακοίνωση για τους αναπληρωτές?? :? .......ελεος....... Δευτέρα ανοίγουν τα σχολεία...............κ δεν εχουμε ακόμα ιδεα σε ποιά πόλη θα είμαστε....................... :roll: :(
 #38119  από nicole06
 Τρί Σεπ 07, 2010 6:29 pm
Όλοι είμαστε κρεμασμένοι μπροστά στον υπολογιστή αλλά δεν νομίζω να βγούν σήμερα.Πιθανότατα να ανακοινωθούν αύριο της πρωτοβάθμιας και αν είμαστε τυχεροί το απογευμα ή την Πέμπτη της δευτεροβάθμιας.Μην στεναχωριέσαι γιατί μας κάνει κακό και δεν μας αξίζει...καλύτερα να εχουμε την υγεία μας και θα βρούμε το δρόμο μας σιγά-σιγά.
 #38151  από theoni
 Τρί Σεπ 07, 2010 11:34 pm
ΚΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΧΩ ΛΙΩΣΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ PC................
 #38152  από Ευτυχία
 Τρί Σεπ 07, 2010 11:53 pm
βγήκαν της πρωτοβάθμιας!!!!
τη Πέμπτη παρουσιάζομαι :handgestures-salute: :-D :-D :-D
καλή τοποθέτηση κ στους συναδέλφους της δευτεροβάθμιας!!!!
 #38153  από theoni
 Τρί Σεπ 07, 2010 11:58 pm
'Αντε Ευτυχία μου με το καλό, καλή σχολική χρονιά!!Που παρουσιάζεσαι;Της Δευτεροβάθμιας ακόμα....... :happy-bouncymulticolor: :happy-bouncymulticolor: :happy-bouncymulticolor: :happy-bouncymulticolor: :happy-bouncymulticolor: :happy-bouncymulticolor: :happy-bouncymulticolor: :scared-shocked: :scared-shocked: :scared-shocked: :scared-shocked: :scared-shocked: :scared-shocked: :scared-shocked:
 #38156  από Ευτυχία
 Τετ Σεπ 08, 2010 12:25 am
Xανιά :-D
:laughing-rofl: :gay-color:

αύριο θα βγουν κ τα δικά σας :happy-cheerleadersmileygirl:
καλή δύναμη κ υπομονή..
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14