• Εκπαιδευτικοι....τι γινεται???

  • Συζητήσεις για επιδόματα αναπηρίας, ΙΚΑ, ΤΕΒΕ, κοινωνικά ιδρύματα και άλλων υπηρεσιών.
Συζητήσεις για επιδόματα αναπηρίας, ΙΚΑ, ΤΕΒΕ, κοινωνικά ιδρύματα και άλλων υπηρεσιών.
 #38237  από Ευτυχία
 Τετ Σεπ 08, 2010 4:19 pm
παιδιά σας υπερ- ευχαριστώ :happy-cheerleadersmileygirl:
τώρα τη θέση της χαράς εχει εν μερει πάρει -κλασικά- το άγχος ... για να ανταπεξέλθω στη δουλειά μου σωστά..πιστεύω ομως οτι θα τα καταφέρω ;) είμαστε οι msιτες δυνατοί.. εχουμε τεράστια ψυχικά αποθέματα .. ειλικρινά το πιστεύω :-D

nick1981 κ theoni k οποιος άλλος συνάδελφος περιμένει σήμερα αποτελέσματα..
υπομονή..ξερω..είναι χαλια..να περιμένεις..κ ν'αγωνιας πανω απο ενα pc...
ολα θα πάνε καλά ..θα δείτε ;)
:greetings-waveyellow: :romance-kisscheek:
 #38238  από βικυ
 Τετ Σεπ 08, 2010 4:20 pm
Ευτυχια μη "μασας"...ολα θα πανε καλα..... :romance-kisscheek:
 #38240  από Νικος
 Τετ Σεπ 08, 2010 4:33 pm
Κάθε αρχή και δύσκολη
είμαι σίγουρος ,σίγουρος όμως, οτι στο τέλος τα πιτσιρίκια θα πάθουν εξάρτηση
και δεν θα ξεκολλανε από πάνω σου :!:
Νίκο καλή επιτυχία φίλε μου και καλή αρχή να έχεις
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 #38244  από nicole06
 Τετ Σεπ 08, 2010 4:48 pm
Καλή σχολική χρονιά Ευτυχία! :happy-cheerleadersmileygirl: Σου εύχομαι ένα καλό εργασιακό περιβάλλον, με ανθρώπους που έχουν κατανόηση και αγάπη για το λειτούργημά μας.Α!!! Και σου εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου να πάρεις τα πιο αξιαγάπητα ζουζούνια που θα σε αγαπάνε και δεν θα σε στεναχωρούν!!!! :romance-kisscheek:
 #38273  από nicole06
 Τετ Σεπ 08, 2010 8:03 pm
Βγηκε η Α΄φάση Δ/θμιας Εκπ/σης κλάδων ΠΕ02, ΠΕ03, ΠΕ04.01, ΠΕ04.02, ΠΕ04.04 και ΠΕ04.05 που προσλαμβάνονται ως αναπληρωτές πλήρους ωραρίου.
Good Luck!
 #38351  από LL--MM
 Πέμ Σεπ 09, 2010 12:06 pm
Kαλό κουράγιο και καλή επιτυχία στην ευτυχία και όλους που έχουν μπλέξει σε αυτό τον δύσκολο κλάδο της εκπαίδευσης! :character-oldtimer: Ασχέτως άν είναι νέοι... :techie-studyingbrown:
 #38553  από nick1981
 Παρ Σεπ 10, 2010 9:28 pm
Ξεχασα να σας ενημερωσω,,,,,φιλοι μου


ΜΕ ΠΗΡΑΝ αναπληρωτη στη Β ΑΘΗΝΑΣ...ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙ...
Σχολειο ακομα δεν ξερω.την αλλη βδομαδα θα με τοπθετησουν.....
Ελπιζω να μη πεσω στο σχολειο που παει ο αδερφος της Χριστίνας......!!!!!!!!!!
καλη τυχη σε αυτους που περιμενουν τη Β φαση!!!!!!!

καλο βραδυ κ να ειστε καλα ολοι-ες
 #38635  από Νικος
 Σάβ Σεπ 11, 2010 5:56 pm
grtz
Ελπιζω να μη πεσω στο σχολειο που παει ο αδερφος της Χριστίνας......!!!!!!!!!!
:lol:
 #56960  από maestro
 Πέμ Ιούλ 21, 2011 4:11 pm
Μην ξεχνάμε, πως και εδώ υπάρχουν χρήσιμες πληροφορίες για υποψήφιους στην εκπαίδευση...
 #132607  από GUS
 Δευ Φεβ 24, 2020 3:32 pm
συνάδελφοι κ συνοδοιπόροι...σήμερα κατέθεσα δικαιολογητικά για πρόσληψη στν δευτεροβαθμια (λεμε τώρα!!)
διαβαζοντας το ΦΕΚ για να δω τι κ πως κατεληξα στο συμπερασμα οτι η κατασταση μας,εαν κ εφοσον ειναι στο 50% το ποσοστο των ΚΕΠΑ,ειναι ιση με ενα μεταπτυχιακο για το υπουργειο...!γενικα δν υπαρχει...!δηλ αν ειχεις 40% δν εχεις τπτ!καποτε για τν ΣΚΠ υπηρχε προταξη στν πινακα,τωρα οχι...!απογοητευτηκα πληρως γτ(χωρις να πολιτικολογω-μακρια απο μενα!!!)ο Κυριακος σε συνεντευξη ''εξομολογητικου χαρακτηρα'' ειχε πει ποσο μεγαλη ειναι η εννοια του για τις ειδικες κατηγοριες καθως η μανα τ ηταν ΑΜΕΑ....τριχες κατσαρες....γνωριζει καποιος αν γινεται καποια κινηση για ασκηση καποιου ειδους ''πιεσης'';υπηρχε ενας συλλογος αναπληρωτων καθηγητων με ΣΚΠ αλλα δν ειδα καποια κινηση...
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14