• Γ*** το ΚΕΠΑ!!!!!!!!!!!

  • Συζητήσεις για επιδόματα αναπηρίας, ΙΚΑ, ΤΕΒΕ, κοινωνικά ιδρύματα και άλλων υπηρεσιών.
Συζητήσεις για επιδόματα αναπηρίας, ΙΚΑ, ΤΕΒΕ, κοινωνικά ιδρύματα και άλλων υπηρεσιών.
 #132185  από nadia21
 Τρί Νοέμ 05, 2019 5:10 pm
Καλησπέρα και καλή βραδιά....εχθές πέρασα την επιτροπή του ΚΕΠΑ...δηλαδή τι πέρασα!!!!!
Πιο ξεδιάντροποι, απάνθρωποι, αναίσθητοι, ΛΕΡΕΣ ανθρώπους (και πολύ τους είναι) δεν έχω αντικρίσει στα 21 χρόνια που ζω......Με φωνάξανε, μπήκα, υπέγραψα με βάλαμε σε μία γωνία έκατσα, είπα καλημέρα απάντηση δε πήρα, 3 άτομα ήτανε στα κινητά τους και η μία που αποφάσισε να ασχοληθεί μαζί μου είχε μάλλον όρεξη για πλακίτσα και ειρωνείες τύπου, και εγώ δεν είμαι καλά, να χαίρεσαι που δεν έχεις κανένα κουσούρι και μου πετάει στο τέλος και ένα περαστικά λες και έχω γρίπη και θα περάσει, με πέταξε έξω κακήν κακός (μόνο που δε με κλώτσησε) ερώτηση καμία, ζήτημα να ήμουνα 30 δεύτερα μέσα και γενικά μπουρ***ο ΟΛΑ! Να χαρώ εγώ επιτροπή!!! Αυτά συνέβησαν στην πόλη των Σερρών. Να με συγχωρείτε για τις εκφράσεις και την σύγχυση (θα έγραφα χειρότερα αλλά το ήθος και η αγωγή μου δεν μου το επιτρέπει και φυσικά ο σεβασμός απέναντι σας).

Σας ευχαριστώ που με διαβάσατε!!!
 #132186  από Aurora S
 Τρί Νοέμ 05, 2019 11:21 pm
Γεια σου Νάντια,

Η αλήθεια είναι οτι στις δημόσιες υπηρεσίες η κατάσταση δεν ειναι η καλύτερη που γίνετε....

αλλα γιατί πέρασες ΚΕΠΑ τόσο μικρή εσυ;
 #132187  από nadia21
 Τετ Νοέμ 06, 2019 3:40 am
Aurora S έγραψε: Τρί Νοέμ 05, 2019 11:21 pm γιατί πέρασες ΚΕΠΑ τόσο μικρή εσυ;
Η κατάσταση είναι απαράδεκτη βασικά..!!

Πέρασα επειδή μου το είπε ο γιατρός μου για να μπορέσω να πάρω αγωγή...είτε περνούσα τώρα, είτε σε 20 χρόνια η συμπεριφορά αυτών των "ανθρώπων" θα ήτανε η ίδια οπότε το νόημα παραμένει ίδιο (δυστηχώς)...
 #132190  από Aurora S
 Τετ Νοέμ 06, 2019 8:58 pm
Μαλλον τζαμπα σε παιδεψε ο γιατρός σου, γιατι δε χρειαζεται να περάσεις κεπα για να πάρεις αγωγή. εγω παιρνω 3 χρονια και δε μου χρειαστηκε ποτε. πες στο γατρο να σου κανει γνωματευση αν πρεπει να πάρεις φάρμακο
ειναι για κεπα οταν πρεπει να παρεις πιστοποιιτικο για αναπηρια, οποτε σου ευχομαι να μη φτασεις στο σημειο να χρειαστει να ξαναπας.