• Εργατολογος που να κατεχει..

  • Συζητήσεις για επιδόματα αναπηρίας, ΙΚΑ, ΤΕΒΕ, κοινωνικά ιδρύματα και άλλων υπηρεσιών.
Συζητήσεις για επιδόματα αναπηρίας, ΙΚΑ, ΤΕΒΕ, κοινωνικά ιδρύματα και άλλων υπηρεσιών.
 #108589  από sofia13
 Παρ Ιαν 09, 2015 8:18 pm
Billio , είδα πως σου πρότεινε ο Κώστας και το Μητρόπουλο...
Αν πρόκειται ν' ασχοληθείς μ΄αυτόν, ρώτα καλύτερα πελάτες του αν βρείς για το άτομό του.
Προσωπικά και με ''τσουρούφλησε '' οικονομικά Και τίποτα δεν έκανε !!!
Καλή τύχη !!!
 #108601  από Κώστας
 Σάβ Ιαν 10, 2015 3:01 pm
Μπίλλιο για να το λέει η Σοφία θάχει δίκιο. Δεν τον ξέρω προσωπικά απλά έχω ακούσει ότι ασχολείται με τέτοιες υποθέσεις. Για να το λέει όμως η Σοφία καλύτερα απόφυγέ τον. Σίγουρα κάτι παραπάνω ξέρει!
 #134220  από gyrismata
 Παρ Ιούλ 23, 2021 3:04 pm
Γεια σας,
Θα συμμετάσχω στην επικείμενη προκήρυξη του Ν 2643/98 και ψάχνω κάποιον δικηγόρο για επικουρική επίβλεψη (την αίτηση θα την κάνω εγώ ηλεκτρονικά και θα μαζέψω μόνος μου τα δικαιολογητικά, απλά θέλω κάποιον να κάνουμε μαζί τον τελικό έλεγχο πριν τα καταθέσω...).
Έχετε να μου προτείνετε κάποιον;
Εγώ επικοινώνησα με τον κύριο Γεωργιόπουλο αλλά μου ζήτησε 500 ευρώ για να κάνει την αίτηση και εάν διοριστώ τελικά τον πρώτο μου μισθό, που για να είμαι ειλικρινής μου φαίνονται υπερβολικά αυτά που ζητάει...Επίσης, μου φάνηκε από την τηλεφωνική μας επικοινωνία κάπως προχωρημένης ηλικίας, οπότε δεν ξέρω κατά πόσο μπορεί να ανταποκριθεί στην υποβολή της αίτησης, καθώς θα γίνει ηλεκτρονικά για πρώτη φορά...

Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας!