• Το Σύστημα...

  • Η τελευταίες εξελίξεις και νέα επικαιρότητας γύρω από την πάθηση της πολλαπλής σκλήρυνσης.
Η τελευταίες εξελίξεις και νέα επικαιρότητας γύρω από την πάθηση της πολλαπλής σκλήρυνσης.
 #130670  από Στάθης
 Παρ Νοέμ 02, 2018 2:14 pm
Untitled-2.jpg
Untitled-2.jpg (120.45 KiB) Προβλήθηκε 2130 φορές
Έθνος 2-11-2018

Η εμπειρία μου με το σύστημα είναι ακριβώς αυτό. Ότι κανένας δεν κόπτεται για την Υγεία μου, παρά μόνο για το πως μπορώ να γίνω ένα δια βίου πιόνι αυτών που νομίζουν ότι έχουν το μαχαίρι αλλά και το καρπούζι.

Η αλήθεια είναι ότι εμείς είμαστε και το μαχαίρι και καρπούζι και το πεπόνι. Είναι σίγουρο ότι δεν θα ανοίξει ρουθούνι ούτε με την Novartis και λοιπές φαρμακοεγληματίες, ούτε με τους εγκληματικούς συλλόγους της ΣΚΠ που χρηματίζονται από αυτές, ούτε των γιατρών " Άνθρωπος πάνω από όλα" στην πλειοψηφία τους.

Ο Άνθρωπος πάνω από όλα βρίσκεται μέσα μας και όταν Δυναμώνουμε στην Ψυχή και την Καρδιά μπορούμε και βλέπουμε καθαρά τον Δρόμο, τον Καθαρό και τον Περπατάμε κιόλας.

Ευχή μου όλοι να βαδίζουμε αργά η γρήγορα σε αυτόν τον Δρόμο. Μακριά από Κουμπαράδες, Κερματοδέκτες και συλλόγους-ασυλόγιστων. Ναι, μπορούμε αρκεί να το Πιστέψουμε ότι Υπάρχει. Τότε είναι που ανοίγει η Φύση τα Φτερά της και συνεπαίρνει στην Ροή της αυτούς που στέκονται Καθαρά στους Ανέμους Της.
 #130677  από Gianna
 Σάβ Νοέμ 03, 2018 12:20 pm


Big Pharma fails MS patients and we are ALL paying the price! Matt Embry