• Ψυχολογια

  • Είστε καινούργιο μέλος; Παρουσίαστε τον εαυτό σας στην κοινωνία του MSSociety.
Είστε καινούργιο μέλος; Παρουσίαστε τον εαυτό σας στην κοινωνία του MSSociety.
 #134907  από Aggelikidim
 Σάβ Φεβ 12, 2022 9:22 pm
Καλησπέρα, αν και πασχω από σκπ κοντά στα 8 χρόνια δεν έχω ξαναγραψει... Ήθελα απλά να πω σε κάποιον ποσο έχω πεσει ψυχολογικά... Ποσο μόνη νιώθω.... Εντελώς!!
 #134908  από mar87
 Σάβ Φεβ 12, 2022 9:30 pm
Aggelikidim έγραψε: Σάβ Φεβ 12, 2022 9:22 pm Καλησπέρα, αν και πασχω από σκπ κοντά στα 8 χρόνια δεν έχω ξαναγραψει... Ήθελα απλά να πω σε κάποιον ποσο έχω πεσει ψυχολογικά... Ποσο μόνη νιώθω.... Εντελώς!!
Καλησπέρα!!!!Πάσχω 10χρονια,δεν το έχω αποδεχτεί και ψάχνοντας βρήκα αυτό το υπέροχο φόρουμ όπου νιώθω ότι μπορώ να μοιραστώ τους προβληματισμούς μου κ τις απορίες μου κ αυτό κάπως έχει αρχίσει να με ανεβάζει ψυχολογικά.Αλλωστε μόνο κάποιος που αντιμετωπίζει το ίδιο πρόβλημα με μας,μπορεί να μας καταλάβει!στέλνω positive vibes!!! :emojis-8:
 #134909  από Aggelikidim
 Κυρ Φεβ 13, 2022 10:40 am
Ευχαριστώ πολυ για την απάντηση, σίγουρα, μόνο κάποιος που αντιμετωπίζει το ίδιο προβλημα μπορεί να καταλάβει πληρως.... Νιώθετε και εσείς ότι έχουν φυγει άνθρωποι από δίπλα σας;η μόνο εγώ είχα αυτή τη"τυχη"?? :emojis-17:
 #134910  από mar87
 Κυρ Φεβ 13, 2022 4:03 pm
Aggelikidim έγραψε: Κυρ Φεβ 13, 2022 10:40 am Ευχαριστώ πολυ για την απάντηση, σίγουρα, μόνο κάποιος που αντιμετωπίζει το ίδιο προβλημα μπορεί να καταλάβει πληρως.... Νιώθετε και εσείς ότι έχουν φυγει άνθρωποι από δίπλα σας;η μόνο εγώ είχα αυτή τη"τυχη"?? :emojis-17:
Όσοι άνθρωποι το πέρασαν μαζί μου όταν ξεκίνησε το θέμα,έμειναν κ συνεχίζουν να βρίσκονται στη ζωή μου. Δεν είναι κάτι που πρέπει να ντρεπόμαστε, αλλά να μας κάνει πιο σκληρούς (εμένα τουλάχιστον). Να κάνετε πράγματα που ευχαριστούν εσάς, να βρείτε ανθρώπους που να σας στηρίζουν κι όσοι δε θέλουν ή δε μπορούν να καταλάβουν,δεν πειράζει καλή καρδιά κ πάμε παρακάτω!!