• Καλημέρα!νέο μέλος..

  • Είστε καινούργιο μέλος; Παρουσίαστε τον εαυτό σας στην κοινωνία του MSSociety.
Είστε καινούργιο μέλος; Παρουσίαστε τον εαυτό σας στην κοινωνία του MSSociety.
 #133359  από ΕφηΖτ
 Κυρ Δεκ 06, 2020 10:25 am
Καλημέρα!Αποφάσισα λοιπόν ότι ήρθε η ώρα μου και εμένα να γράψω εδώ!
Σας γράφω εν μέσω της πρώτης μου(μάλλον) ώσης!Μούδιασμα γλώσσας,χείλια κ ίλιγγος. Τα συμπτώματα εμφανίστηκαν προχθές κ ο γιατρός μου είπε να τα παρακολουθήσουμε μέσα στο Σαββατοκύριακο κ αν δεν περάσουν ή γίνουν πιο έντονα Δευτέρα μπαίνω για κορτιζόνη. Είμαι αρκετά φοβισμένη αυτή την στιγμή αλλά προσπαθώ να το δω θετικά! Καλώς σας βρήκα λοιπον :emojis-1:
 #133360  από Στάθης
 Κυρ Δεκ 06, 2020 12:04 pm
ΕφηΖτ έγραψε: Κυρ Δεκ 06, 2020 10:25 am Καλημέρα!Αποφάσισα λοιπόν ότι ήρθε η ώρα μου και εμένα να γράψω εδώ!
Σας γράφω εν μέσω της πρώτης μου(μάλλον) ώσης!Μούδιασμα γλώσσας,χείλια κ ίλιγγος. Τα συμπτώματα εμφανίστηκαν προχθές κ ο γιατρός μου είπε να τα παρακολουθήσουμε μέσα στο Σαββατοκύριακο κ αν δεν περάσουν ή γίνουν πιο έντονα Δευτέρα μπαίνω για κορτιζόνη. Είμαι αρκετά φοβισμένη αυτή την στιγμή αλλά προσπαθώ να το δω θετικά! Καλώς σας βρήκα λοιπον :emojis-1:
Καλημέρα Έφη,
Συνήθως οι γιατροί αφήνουν μερικές μέρες να δουν την βαρύτητα της υποτροπής, οπότε λογικό από Δευτέρα να γίνει η αξιολόγηση της θεραπείας.
Προσπάθησε να μην στεναχωριέσαι πολύ, το αίσθημα των συμπτωμάτων γίνεται χειρότερο. Δες το σαν ένα καμπανάκι του οργανισμού σου που μόλις περάσει θα σε βοηθήσει να βελτιώσεις πράγματα στην ζωή σου που θέλεις.

Να ευχηθώ γρήγορα περαστικά, κουράγιο.