• GAME CHANGER (ΠΙΘΑΝΟΝ) - ΝΕΟΤΕΡΑ

  • Γενική συζήτηση επί θεμάτων της πολλαπλής σκλήρυνσης.
Γενική συζήτηση επί θεμάτων της πολλαπλής σκλήρυνσης.
 #133830  από NavSeal23
 Παρ Μάιος 07, 2021 3:14 pm
Καλησπερα σε ολους και ολες στο φορουμ μας. Ελπιζω ολοι να ειστε καλα. Ειχα να μπω στο φορουμ η αληθεια ειναι απο το 2017. Ελπιζω λοιπον να σας βρισκω ολους και ολες καλα. Τελευταια μου αναρτηση ηταν σχετικα με ενα νεο φαρμακο που τοτε ηταν στην φαση κλινικων δοκιμων Ιa και μετεπειτα ξαναεγραψα οτι ηταν successful και ετσι μπηκε στη φαση Ιb. Περασαν λοιπον απο τοτε 4 χρονια και μου ηρθε στο μυαλο σημερα, μετα απο συζητηση με ενα φιλο, παθων και ο ιδιος. Μπηκα να το ψαξω γιατι το ακολουθουσα στενα τοτε με επικοινωνια με την ομαδα με email και με χαρα διαπιστωσα οτι τελειωσαν successfully kαι οι κλινικες δοκιμες ΙΙa και μπαινει στην φαση ΙΙb. Προκειται για τελειως αλλη τεχνολογια και προσεγγιση βασικα πιο πολυ θα ελεγα, που δε βασιζεται σε καταστολη του ανοσοποιητικου αλλα σε "εκπαιδευση" του να μην αναγνωριζει εχθρικα την πρωτεινη της μυελίνης (τα γραφω πολυ χυμα με συγχωρειτε η του Ιατρικου κλαδου και βιολογιας) και προκεται για πιθανο game changer. Για να μην τα γραφω εγω οπως να ναι η και μπερδεμενα ακομα, σας παραθετω το Link

https://apitope.com/multiple-sclerosis/