• Στρατός

  • Γενική συζήτηση επί θεμάτων της πολλαπλής σκλήρυνσης.
Γενική συζήτηση επί θεμάτων της πολλαπλής σκλήρυνσης.
 #133452  από Kalispera
 Σάβ Ιαν 16, 2021 3:35 pm
Ανοίγω αυτό το θέμα για να ακούσω εμπειρίες συμβουλές γιατι όλο και κάποιοι πέρασαν τέτοιες καταστάσεις .Δεν έχω κάποια γνωμάτευση είμαι υπό διερεύνηση προσωπικά με μια εστία απομυελίνωσης και χρειάζομαι συνέχεια και γενικά να δω που βρίσκομαι μαζί με κάποια ψυχολογικά προβλήματα που αντιμετωπίζω.Μου ήρθε σημείωμα ότι Μάρτιο παρουσιάζομαι και μιας που δεν μου φτάνουν αυτά τα προβλήματα και σε εποχές τώρα που και από λεφτά έχω πιάσει πάτο,Τι κάνω ?Μπαίνω κανονικά ;; Εγώ θέλω αναβολή αλλά στα τηλέφωνα οι άνθρωποι της στατολογιας είναι στον κόσμο τους ανεκπαίδευτοι σε τέτοιες συζητήσεις απλά με κάνουν μπαλάκι ...
 #133454  από Tania
 Δευ Ιαν 18, 2021 7:55 pm
Είχες και κάποιο σύμπτωμα πέρα από την εστία;
 #133455  από GUS
 Κυρ Μάιος 16, 2021 10:11 pm
καλησπερα,

αν κ παει λιγος καιρος(10 χρονια!)απο οταν τελειωσα με το θεμα στρατος,κ τοτε δν ειχα γνωριστει με τν φιλεναδα μας,νομιζω οτι αν δν προλαβεις,μπορεις να παρουσιαστεις κανονικα κ να παρεις εκει αναβολη..θυμαμαι ατομα π στο κεντρο πηραν αναβολη..παντως αν εχεις υπομονη γινε κουραστικος μεχρι να παρεις απαντηση απο τν στρατολογια,γενικα ειναι ευθυνοφοβοι γιαυτο δν εχεις μια σαφη απαντηση..
Τελευταία φορά σημειώθηκε ως νέο από το μέλος Kalispera την Κυρ Μάιος 16, 2021 10:11 pm.