• ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ

  • Γενική συζήτηση επί θεμάτων της πολλαπλής σκλήρυνσης.
Γενική συζήτηση επί θεμάτων της πολλαπλής σκλήρυνσης.
 #106179  από adrCy
 Τετ Σεπ 17, 2014 5:56 pm
velia έγραψε:Καλησπέρα παιδιά, να 'μαι πάλι πίσω, τα λέω εν συντομία , ραντεβού με Λιάση προ ημερών με έβγαλε οτι πληρώ δυο απ τα τρια κρίτήρι για χενφα, και να το συζητήσω με τσαμόπουλο, αυτό θα κάνω σιγά σιγά, δεν εχω μπροστά μου τις εξετάσεις μου έβγαλε παλινδρόμηση αριστερά, όχι στένωση, νιώθω ούτως ή άλλως οτι πρέπει να το δω με φλεβογραφία ή κάτι τέτοιο, πήγα και γεωργακόπουλο, που έδωσε μια λίστα με συμπληρώματα ,εταιρίες health sign και lamberts, ήθελα να ρωτήσω απο που τα προμηθέυεστε οικονομικότερα εσείς οι έχοντες περισσότερη εμπειρία
εγω τα βρίσκω απο Αμερική σε χαμηλές τιμές, όμως δεν βαζω μεγαλες κ ογκώδης παραγγελίες γιατί μετα μπορεί να πρέπει να πληρώσω τελωνείο....
 #106180  από mplearkouda
 Τετ Σεπ 17, 2014 5:57 pm
κωστας έγραψε:
mplearkouda έγραψε:Παιδιά τον Γεωργακόπουλο τον έχω ακουστά από το φορουμ, για τον Τσαμόπουλος δεν έχω ξανακούσει. Είναι νευρολόγος?

Για αποκατασταση της ΧΕΝΦΑ...επεμβατικος ακτινολογος ειναι μου ειχε κανει την δευτερη επεμβαση!!!

Ευχαριστώ
 #133149  από Vagelihno
 Παρ Σεπ 04, 2020 9:53 am
Καλημέρα Velia. Έχω παρόμοια συμπτώματα με τα δικά σου. Θα μπορούσες να μου πεις πως το εψαξες για χενφα εν συντομία? Και είσαι καλύτερα πλέον?
 #133674  από litsa
 Παρ Απρ 02, 2021 1:18 am
Προτείνω τον κ. Γεωργακόπουλο,
Ο οποίος είναι άριστος και μετά από 9 πλέον, χρονια που τον επισκέπτομαι), έχω μόνο να πω τα καλυτεροτερα!!
Οτι έγραψα το 2014 ,το επιβεβαιώνω και τώρα!!

Για τον κ. Τσαμοπουλο, έχω να πω ότι είναι άριστος και αυτός στον τομέα του. Εγώ τον γνώρισα ως άνθρωπο, όταν πήγα να τον επισκεφτώ για να βρω τι έχω...
(έψαχνα να βρω γιατί πονούσα φρικτά τα χέρια) τελικά διάγνωσηκα με ψωριασικη αρθρίτιδα

Χενφα, όχι δεν έχω κάνει... οπότε δεν έχω άποψη για αυτό.
Το 2012, επέλεξα να πάω στον Γεωργακοπουλο πρώτα και μετά να ψαχτω με την χενφα. Δεν χρειάστηκε όμως να το ψάξω επιπλέον.
Λέτε να έπρεπε να κάνω και αυτό?
 #134024  από Lena-maria
 Κυρ Ιουν 20, 2021 2:09 am
Kαλησπερα θα ήθελα να μάθω που βρίσκεται ο κ.Γεωργακοπουλος είμαι και εγώ έτσι Δηλαδή 2 μήνες με μούδιασμα πόδια και αδυναμία σε χέρι και πόδια εντωμεταξύ έχω κάνει μαγνητικές εγκεφάλου και αυχένα και μέσης και μου είπαν ότι είναι καθαρές.Αρα κάτι συμβαίνει αλλά τι δεν ξέρω. Έχω πέσει πολύ ψυχολογικά παρακαλώ τη γνώμη σας.Ευχαριστώ Πολύ .