• ΨΑΧΝΩ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ ΓΙΑ ΣΥΓΓΕΝΗ ...

  • Συζητήσεις για ιατρικές, διαγνωστικές και άλλες απαραίτητες εξετάσεις της πολλαπλής σκλήρυνσης.
Συζητήσεις για ιατρικές, διαγνωστικές και άλλες απαραίτητες εξετάσεις της πολλαπλής σκλήρυνσης.
 #85015  από pan.pap
 Πέμ Ιαν 31, 2013 12:20 pm
Έχει κανείς να προτίνει γιατρό στη Λάρισα για ξάδερφό που μετατέθηκε εκεί και δεν
γνωρίζει τίποτα???
Γνωρίζει κάποιος τι γίνεται με νοσοκομεία και παροχές εκεί??
 #85147  από ernesto valverde
 Σάβ Φεβ 02, 2013 6:24 pm
pan.pap έγραψε:Έχει κανείς να προτίνει γιατρό στη Λάρισα για ξάδερφό που μετατέθηκε εκεί και δεν
γνωρίζει τίποτα???
Γνωρίζει κάποιος τι γίνεται με νοσοκομεία και παροχές εκεί??
φουντας κωνσταντινος νευροχειρουργος στο πανεπιστημιακο λαρισας.χαρη σε αυτον ζει ο πατερας μου. περισσοτερα δε γνωριζω γιατι το καλοκαιρι του 2009 δεν ειχα διαγνωστει με σκπ
επισης εχει πολυ καλα εξωτερικα ιατρεια
 #85241  από ahilleas
 Δευ Φεβ 04, 2013 4:58 pm
Στη Λάρισα έχουν πολύ καλά οργανωμένο και δραστήριο σύλογο.Αν θες ρώτα κι εκεί.
Συνημμένα
larisa.jpg
larisa.jpg (143.42 KiB) Προβλήθηκε 7788 φορές
 #85321  από ahilleas
 Τετ Φεβ 06, 2013 8:29 am
Προσωπική άποψη δεν έχω,ειμαι από Θεσσαλονίκη εγώ.Αλλά επειδή γνωρίζω τη δράση του μέσω facebook,βλέπω ότι έχουν πολλά μέλη,εκδηλώσεις,συναντήσεις,ομιλίες,δράσεις,κλπ.Επειδή απλώς ρώτησες για γιατρούς,σκέφτηκα ότι μπορουν να σου δώσουν πληροφοριες.
 #85337  από ΑΝΝΑ59
 Τετ Φεβ 06, 2013 5:34 pm
:greetings-waveyellow: Ουτε εγω , φυσικα , εχω αποψη γι'αυτον τον Συλλογο . Ομως, καλο θα ειναι , να επικοινωνησει μαζι τους , να τους ''ενοχλησει'' και να γινει μελος . Μονο με συχνη ''ενοχληση'' και τη συμμετοχη μας , μπορουν να γινουν δραστηριοι οι συλλογοι !!!!!!
 #85340  από pan.pap
 Τετ Φεβ 06, 2013 5:55 pm
Σ΄ αυτό που λες φίλη Άννα έχεις δυο φορές δίκιο. Για να δουμε και τι μέρος του λόγου
είναι.... από την άλλη μπορεί να έχεις και δίκιο και να βοηθηθούν όλοι μεταξύ τους.