• ΥΠΟΤΡΟΠΗ Κ ΚΑΤΑΛΟΙΠΑ.

  • Ανοιχτή συζήτηση πάνω στα ποικίλα συμπτώματα και τις υποτροπές που προκαλεί η ΣΚΠ.
Ανοιχτή συζήτηση πάνω στα ποικίλα συμπτώματα και τις υποτροπές που προκαλεί η ΣΚΠ.
 #68703  από Giota
 Δευ Μαρ 12, 2012 7:32 pm
ΤΙ ΚΑΤΑΛΟΙΠΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙ ΜΙΑ ΥΠΟΤΡΟΠΗ ΜΕ ΜΟΥΔΙΑΣΜΑ. ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΕΔΩ Κ ΠΕΝΤΕ ΧΡΟΝΙΑ ΣΧΕΔΟΝ ΕΙΝΑΙ Η ΘΟΛΗ ΟΡΑΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΑ ΜΑΤΙ. ΤΩΡΑ ΜΟΥΔΙΑΣΜΑ ΧΕΡΙ ΠΟΔΙ Κ ΒΛΕΠΟΥΜΕ
 #68705  από ΑΝΝΑ59
 Δευ Μαρ 12, 2012 8:40 pm
ΜΟΥΔΙΑΣΜΑ ???? ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗ ΣΟΥ ΑΦΗΣΕΙ....ΤΙΠΟΤΑ !!!!!! ΕΙΠΑΜΕ !!!!! ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ !!!!! Η ΚΟΡΤΙΖΟΝΗ, ΘΕΛΕΙ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ, ΓΙΑ ΝΑ...ΔΡΑΣΕΙ !!!!!! ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΕΓΩ !!!!!!!!! :greetings-waveyellow: :greetings-waveyellow: :greetings-waveyellow: :greetings-waveyellow: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek:
 #68706  από κατερινα 55
 Δευ Μαρ 12, 2012 8:53 pm
Giota ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΑΝΝΑ ΣΥΝΗΘΩΣ ΔΕΝ ΑΦΗΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ,ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΗΚΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΦΗΣΕ ΚΑΤΙ.ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΕΙ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΤΗΣ :techie-hourglass:
 #68707  από Giota
 Δευ Μαρ 12, 2012 9:03 pm
αχ βρε κοριτσια. ζαλιζομαι κιολασ κ ειμαι χαλια.αντε να δρασει γρηγορα. την αλλη εβδομαδα εχω να κανω τρεισ μαγνητικεσ.
 #68713  από κατερινα 55
 Δευ Μαρ 12, 2012 9:25 pm
Giota ΚΑΙ Η ΖΑΛΑΔΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΧΑΛΙΑ,ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗΣ.ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :)
 #68714  από litsa
 Δευ Μαρ 12, 2012 9:39 pm
κάνε λίγη υπομονή κοπελάρα!!! το μούδιασμα συνήθως περνάει... αγχος και κορτιζόνη δεν ταιριάζουν....

χαλάρωσε παρέα με τους πρίγκηπες σου...

φιλιά πολλά!!
 #68727  από soulla
 Τρί Μαρ 13, 2012 6:09 am
ΤΟ ΜΟΥΔΙΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΔΕΥΕΙ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙς ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ..............ΣΕ 2 ΒΔΟΜΑΔΕς ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ....
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος soulla την Παρ Μαρ 16, 2012 5:48 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
 #68887  από Giota
 Παρ Μαρ 16, 2012 5:17 pm
δεν μου εφτανε το μουδιασμα με επιασε κ ιλλιγγοσ.παιρνω βομεχ. το χερι κατω απο το καρπο μουδιασμενο. πονοκεφαλοσ κ αυχενασ αλλο πραγμα. τελειωσα κορτιζονη. γιατι βρε π ,,,,, δεν παιρναει? τι πονοσ ειναι αυτοσ?ολη νυχτα με ποναει κ ολη μερα
 #68890  από ΑΝΝΑ59
 Παρ Μαρ 16, 2012 7:12 pm
Giota έγραψε:δεν μου εφτανε το μουδιασμα με επιασε κ ιλλιγγοσ.παιρνω βομεχ. το χερι κατω απο το καρπο μουδιασμενο. πονοκεφαλοσ κ αυχενασ αλλο πραγμα. τελειωσα κορτιζονη. γιατι βρε π ,,,,, δεν παιρναει? τι πονοσ ειναι αυτοσ?ολη νυχτα με ποναει κ ολη μερα
Υπομονη Γιωτα μου !!!! Ο πονοκεφαλος, μπορει να ειναι απο την κορτιζονη!!!!!! Ζηλεψα.... αρχιζω κι εγω !!!! Χαπια, προς το παρον.....Φιλια στο μικρουλι :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: