• Ξερει κανενας κατι για το γιλεκο ...???

  • Γενική συζήτηση επί θεμάτων της πολλαπλής σκλήρυνσης.
Γενική συζήτηση επί θεμάτων της πολλαπλής σκλήρυνσης.
 #51139  από ioanna_melina
 Τετ Απρ 13, 2011 7:49 pm
Βασικά όταν το είδα έμεινα.. Καθώς το έβλεπα σκεφτόμουν μήπως είναι κάποια απάτη :teasing-neener: ,δηλαδή μήπως ο νεαρός επιστήμων (.............) δεν ασκεί πραγματικά πίεση,όταν φοράνε το γιλέκο..Τι να πω...για να είμαι ειλικρινής,δυσκολεύομαι να τα πιστέψω αυτά..

:happy-cheerleadersmileygirl: :eusa-dance: Εμένα πάντως μου άρεσε πολύ που ανέφερε για το υπέρυθρο φως! Αλήθεια,είναι όντως καλό για τον οργανισμό? ή πάει κι αυτή η πληροφορία σετ με το γιλέκο? ρωτάω γιατί σκέφτομαι να κάνω γυμναστική με ένα όργανο που εκπέμπει υπέρυθρο φως (για την καύση περισσότερων θερμίδων) και με απασχολούσε αν επιτρέπεται σε εμάς. Ο γιατρός μου πάντως έδωσε το οκ............. :?
 #51144  από tom80
 Τετ Απρ 13, 2011 10:17 pm
Σταυρο, η έρευνα για τις εφαρμογές τις νανοτεχνολογιας στην ιατρική και σε πολλές ασθένειες είναι τεραστία. Ο καθένας κρίνεται από τα αποτελέσματα έτσι και οι συγκεκριμένες έρευνες που πραγματικά μόνο θαυμασμό προκαλούν. Αν πεις σε κάποιον σήμερα έβαψα το αυτοκίνητο μου με νανομπογια ξυστο με κλειδι και δεν θα χαραχθεί, μόνο όταν το κάνει θα το πιστέψει ή φοράω ένα πουκάμισο που είναι δροσερο το καλοκαίρι και ζεστό το χειμωνα μονο όταν το φορέσει θα το πιστέψει.
Όταν να νοσωματίδια θα θεραπεόυν (πλήρης ιαση) την ΣΚΠ μονο όταν καποιοι τα δοκιμάσουν θα πιστέψουν.
Ο κόσμος δεν μπορεί να καταλάβει πως αλλάζουν οι ιδιότητες σε τόσο μικρές ποσότητες.
Φιλε δεν είναι μονο η ΧΕΝΦΑ, υπάρχουν σοβαροί επιστήμονες και αλλού
 #51157  από soulla
 Πέμ Απρ 14, 2011 9:39 am
εγω θέλω 3 γιλεκάκια 2 για μένα για να εχω περισσότερη ισορροπια και δύναμη..και ενα για την φιλη μου την δήμητρα :romance-kisscheek:
πολυ ωραίο και το παιδί που γίνονται οι παραγγελίες?????????
 #51158  από Μιμικαμ
 Πέμ Απρ 14, 2011 10:48 am
A soulla εδω θα τα χαλάσουμε!!!
Σου χαρίζω και το δικό μου γιλέκο, αλλα το παιδί που το παρουσιάζει το εχω ηδη
καπαρώσει!!!! : χιχιχι :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :
 #51178  από gioulaki
 Πέμ Απρ 14, 2011 1:10 pm
kalhmera! :greetings-waveyellow: douleyw se farmakeio kai exw to vraxioli pou lete kai to foraw....ta test dynamhs kai eyligisias pou kanoume einai pragmatika vazeis dynamh dld gia na rikseis ton alllo.kai gw sth arxh den to pisteya all ama sto testaroun tha to katalabeis..opoios thelei as erthei na ton testarw!!!! :violence-hammer:
 #51190  από Γιάννης
 Πέμ Απρ 14, 2011 2:00 pm
Αφεντικό, πιάσε ένα, λευκόχρυσο με 36 μπριγιάν 8 καράτια σύνολο


gioulaki δεν το λέω για να πικάρω εσένα, το προϊόν κοροϊδεύω
 #51194  από petros
 Πέμ Απρ 14, 2011 2:09 pm
Γιάννης έγραψε:Αφεντικό, πιάσε ένα, λευκόχρυσο με 36 μπριγιάν 8 καράτια σύνολο
Γυναικα που θα λαβει παντως τετοιο κοσμημα, ουτε γιλεκα ουτε βραχιολια θα χρειαζεται για να εκτοξευθει η ενεργεια της.. :laughing-rolling: ...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10