• Κουραστηκα..

  • Αγωγές ιντερφερόνης (Interferon beta-1a) όπως PLEGRIDY, AVONEX, REBIF, BETAFERON, EXTAVIA κτλ.
Αγωγές ιντερφερόνης (Interferon beta-1a) όπως PLEGRIDY, AVONEX, REBIF, BETAFERON, EXTAVIA κτλ.
 #113200  από Katerina.
 Πέμ Οκτ 01, 2015 7:46 pm
Ευχαριστω για την αποκαλυψη! :) Οκ τωρα καταλαβα.
 #113202  από Fantasma
 Πέμ Οκτ 01, 2015 7:50 pm
Χαίρομαι που κατανόησες και αξιολογείς κατάλληλα.
 #113204  από billios
 Πέμ Οκτ 01, 2015 9:43 pm
Τα κερατα μου τα διφορα και τα τραγια,η υπομονη εχει και τα ορια της,εισαι σωστος φαντασμα αλλα δυστηχως ή ευτηχως οταν ξεκινησα την μπεταφερον σταματησαν και οι απανωτες ωσεις οποτε αξιολογησα αναλογως.
Απλα ηθελα λιγο να κλαφτω γι αυτο και το μοιρασα.
Ατιμο και πικρο το τιμημα που πληρωνουμε,πρεπει ομως να κοιταμε μπροστα και να ανεβουμε το βουνο σερνοντας,χρειαζομουνα ενα μπουσταρισμα για να συνεχισω τον ανηφορο,να ειστε οσο καλα γινεται παιδια,ειναι μεγαλο πραγμα η υπαρξη αυτου του χώρου.
 #113207  από ΓιαννηςΑγιαννης
 Πέμ Οκτ 01, 2015 10:15 pm
billios έγραψε:Τα κερατα μου τα διφορα και τα τραγια,η υπομονη εχει και τα ορια της,εισαι σωστος φαντασμα αλλα δυστηχως ή ευτηχως οταν ξεκινησα την μπεταφερον σταματησαν και οι απανωτες ωσεις οποτε αξιολογησα αναλογως.
Απλα ηθελα λιγο να κλαφτω γι αυτο και το μοιρασα.
Ατιμο και πικρο το τιμημα που πληρωνουμε,πρεπει ομως να κοιταμε μπροστα και να ανεβουμε το βουνο σερνοντας,χρειαζομουνα ενα μπουσταρισμα για να συνεχισω τον ανηφορο,να ειστε οσο καλα γινεται παιδια,ειναι μεγαλο πραγμα η υπαρξη αυτου του χώρου.

Συναθλητή κουράγιο και όσο για μπουσταρισμα ΕΔΩ http://www.nitrousdirect.com/images/LS2 ... lstage.jpg

ΛΕΣ ΝΑ ΠΆΡΟΥΜΕ ΤΖΟΥΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΡΩΣΟΥΜΕ??/
 #113208  από Katerina.
 Παρ Οκτ 02, 2015 8:02 am
Εκτοξευση με νιτρο οεο! χαχα
 #113224  από billios
 Παρ Οκτ 02, 2015 9:29 pm
Μη νομιζεις οτι απεχει και πολλυ για να το κανω πραγματικοτητα,εδω εχουμε δοκιμασει σχεδον καθε ειδους παπατζα...
 #113233  από ΓιαννηςΑγιαννης
 Κυρ Οκτ 04, 2015 12:39 am
Σε πιστεύω ,σε κατανοώ μιας και εγώ σε δοκιμαστής παπάτζας εξελίσσομε,,,


Λες το NOS να είναι η λύση
(μεθάνιο έχω αναπνεύσει άφθονο και έχω καεί από υγρό αλλά τίποτα ) ????? χάχα
 #113235  από sofia13
 Κυρ Οκτ 04, 2015 8:36 am
Billio , πρωινή Κυριακάτικη καλημέρα .
Δεν είσαι τύπος που τα παρατάει - αυτό το ξέρουνε κι΄οι πέτρες...
Αν νομίζεις ότι πρέπει να προχωρήσεις με φουμαρικό , να το κάνεις.
Δε θα της περάσει της κυρά-Καργιολάιν.
Άς πρόσεχε με ποιούς πήγε να τα βάλει...
Πολέμα με ότι βέλη έχεις στη φαρέτρα σου
Και όταν σε πειάνει το παράπονο , εδώ είμαστε όλοι να σ΄ακούμε και να σε καταλαβαίνουμε...
Άλλωστε όλοι στον ίδιο λάκο με τα σ@ατά πέσαμε.
Δύναμη και προχωράμε :smile-muscle:
:smile-sun: :smile-blush: :happy-cheerleadersmileygirl:
 #115673  από kath
 Πέμ Μαρ 17, 2016 1:24 pm
Billios τωρα ειδα τις αναρτησεις σε αυτο το θεμα. Δεν ξερω αν ακομα παιρνεις το betaferon η εχεις αλλαξει αγωγη παντως κι εγω που αυτο παιρνω ,κ γραφω γιατι με ταραξε παλι χθες οπως γενικα κανει τον τελευταιο καιρο-ακομα δεν εχω συνελθει απο τους πονους στα κοκκαλα μου,σαν να με τρυπανε με καρφια, εχω δει οντως διαφορα στις μαγνητικες. Οι τελευταιες που ειχα κανει ηταν ιδιες με τις προηγουμενες. Τιποτα καινουργιο που συνηθως εμφανιζοταν. Γι αυτο αν και μου προτεινε ο νευρολογος να πηγαινα σε καποιο χαπι (το φουμαρικο ηταν υποψηφιο) δεν τορισκαρα να αλλαξω η να σταματησω τελειως αν κ πολυ θα ηθελα να εχω αυτη τη δυναμη. Μπορει βεβαια , κ το εχω σκεφτει πολλες φορες, η μη αλλαγη να οφειλεται στην πιο προσεκτικη διατροφη κ στα συμπληρωματα που παιρνω, αλλα δυστυχως δεν μπορω να το ξερω. Απο την αλλη η αδυναμια που μου προεκυψε στο αριστερο ποδι κ προς το παρον αποδιδω στους καφεδες σε συνδυασμο με καπνισμα με εχουν κανει να εχω στην ακρη του μυαλου μου το μηπως η φιλη μας αλλαζει μορφη. Το ειπα στο γατρο κ το αποκλειει.
Anyway,παντως τις μερες που κανω την ενεση παιρνω και κουρκουμα γτ εχω παρατηρησει οτι βοηθαει αρκετα στον πονο. Αν ακομα εισαι στο betaferon δοκιμασε το. Καλη συνεχεια