• γιατροι στην αθηνα

  • Συζητήσεις για ιατρικές, διαγνωστικές και άλλες απαραίτητες εξετάσεις της πολλαπλής σκλήρυνσης.
Συζητήσεις για ιατρικές, διαγνωστικές και άλλες απαραίτητες εξετάσεις της πολλαπλής σκλήρυνσης.
 #100669  από billios
 Τρί Μαρ 11, 2014 6:21 pm
Εμενα π.χ αυτος με ξενερωσε και εφυγα σφαιρα,λουης λεμε
 #100674  από kostasp
 Τρί Μαρ 11, 2014 8:39 pm
Βουμβουρακης Κωνσταντινος στο Αττικο
γράφτηκε λάθος πριν συγγνωμη
 #101879  από maria2
 Πέμ Απρ 10, 2014 9:18 pm
τι γνωμη εχετε για των κυλιντηρεα οσοι πατε σε αυτον......
 #101880  από billios
 Πέμ Απρ 10, 2014 10:21 pm
Δεν κανω το ιδιο λαθος δευτερη φορα.. :obscene-tolietpush:
 #101886  από giannisk
 Παρ Απρ 11, 2014 12:15 am
τι έγινε δηλαδή και σε ξενέρωσε?
 #101907  από billios
 Παρ Απρ 11, 2014 9:57 pm
Μπορει να ειναι αριστος επιστημονας,μπορει να ειναι ο ιδανικος για καποιους αλλους απλα εμενα δεν μου κανει ο τυπος και αυτο που λεω μην το λαμβανεις σαν 'απολυτο',μπορεις να δοκιμασεις και να ειναι σουπερ απεναντι σου.
Αν θελεις παραπανω λεπτομεριες να τα πουμε σε π.μ
 #101927  από soag
 Σάβ Απρ 12, 2014 12:46 pm
Και εμένα καλός μου φαίνεται.Απολυτα ενήμερος στις νέες εξελίξεις...πως να πω...στη πρώτη γραμμή!Ασχολήθηκε αρκετα με την περίπτωσή μου...οταν τον παίρνω τηλέφωνο με θυμάται μολονότι τον επισκέπτομαι δυο φορές τον χρόνο...τι άλλο να πώ;;;Ξέρει να διαβάζει εξο υχιστικά τις μαγνητικές και δεν διαβάζει μόνο τις γνωματεύσεις των ακτινολογων,με κριτική ικανότητα...δείχνει πολύ κουρασμένος αλλα εμένα αυτό δεν μου λέει κάτι...οποιος άλλος έχει αποψη για τον γιατρό θα ήθελα να την ακούσω.
 #102459  από Βασίλειος
 Κυρ Μάιος 04, 2014 3:54 pm
maria2 έγραψε:τι γνωμη εχετε για των κυλιντηρεα οσοι πατε σε αυτον......
στην επιστημη του και συγκεκριμενα στην σκπ ειναι κορυφη. και πανω απολλα ειναι Ανθρωπος, συνενοησαι μαζι του(πραμα πολυ δυσκολο γενικοτερα ,απο την εμπηρια μου εως τωρα) . Το μονο θεμα ειναι οτι εχει πολλους ασθενεις ,ειναι ΤΙΓΚΑ ρε παιδι μου πω να το πω, ειναι στιγμες που πολυ δυσκολα τον βρισκεις, χωρις να φταιει αυτος. Ηρθε και ο αδωνις και απο μπουρδελο τακανε τετραμπουρδελο.....απογευματινα ραντεβου ηταν δωρεΑΝ, τωρα πληρωνεις 60..ΤΩΡΑ ολα τα ραντεβου ειναι κλεισμενα μεχρι το 15 στην παπαδιαμαντοπουλου !!...οπα οπα ξεφευγω . Πολυ καλος απολες τις αποψεις, με εχει βοηθησει οποτε εχει χρειαστει και το εχει κανει με παρα πολλους οχι μονο εμενα