• Με 1800 €, σηκωθείτε εύκολα μετά από πτώση!

  • Ειδικά θέματα της πρωτογενώς (PPMS), δευτερογενώς προϊούσας (SPMS) ΣΚΠ και προσβασιμότητας.
Ειδικά θέματα της πρωτογενώς (PPMS), δευτερογενώς προϊούσας (SPMS) ΣΚΠ και προσβασιμότητας.
 #124147  από Κώστας
 Παρ Δεκ 23, 2016 2:07 pm
Μην το πάρετε σαν διαφήμιση. Άλλωστε δεν υπάρχει στην Ελλάδα (εγώ τουλάχιστον δεν ξέρω να διατίθεται από κάποιο κατάστημα). Με περίπου 1800€, σηκώνεστε με ασφάλεια αν πέσετε, χωρίς να ταλαιπωρείστε και χωρίς να κοψομεσιάζετε τον βοηθό σας. Το αγοράζετε χωρίς διατυπώσεις και τελωνεία. Και φυσικά επαληθεύεται για άλλη μια φορά, ότι η αναπηρία είναι ακριβό σπορ!!!!!!!

 #124359  από Μαριάννα
 Τετ Δεκ 28, 2016 1:49 am
Κώστας έγραψε:Μην το πάρετε σαν διαφήμιση. Άλλωστε δεν υπάρχει στην Ελλάδα (εγώ τουλάχιστον δεν ξέρω να διατίθεται από κάποιο κατάστημα). Με περίπου 1800€, σηκώνεστε με ασφάλεια αν πέσετε, χωρίς να ταλαιπωρείστε και χωρίς να κοψομεσιάζετε τον βοηθό σας. Το αγοράζετε χωρίς διατυπώσεις και τελωνεία. Και φυσικά επαληθεύεται για άλλη μια φορά, ότι η αναπηρία είναι ακριβό σπορ!!!!!!!

:smile-clapping: Μπράβο Κώστα όλο ωραίες αναρτησεις βάζεις ,δεν εχει και ενα κουμπι με like να το πατώ :smile-yes: