• Αντίγραφα εξετάσεων

  • Συζητήσεις για ιατρικές, διαγνωστικές και άλλες απαραίτητες εξετάσεις της πολλαπλής σκλήρυνσης.
Συζητήσεις για ιατρικές, διαγνωστικές και άλλες απαραίτητες εξετάσεις της πολλαπλής σκλήρυνσης.
 #97970  από Νίκος_76
 Τετ Δεκ 18, 2013 2:14 am
Καλημέρα φίλοι μου.
Μία ερωτησούλα για όποιον έχει κάνει τη διαδικασία. Θα ήθελα να βγάλω αντίγραφα των εξετάσεων που έχω στο Αιγινήτειο. Με τις αίματος δεν το συζητάμε, δε ξέρω όμως τι κάνω με τη μαγνητική και τη θώρακος, πιστεύω ότι κάποιο μαγαζάκι θα υπάρχει εκει γύρω. Το μόνο που μου είπε η γιατρός αλλά μου φάνηκε υπερβολικό ήταν ότι για να βγει αντίγραφο το φιλμ της μαγνητικής δεν είναι διαδικασίμα λίγων ωρών αλλά θα πρέπει να ξαναπάω κάποιες μέρες μετά.
Θα φάω ενα κουραμπιεδάκι και θα ξαναψάξω στο νετ. Ισως μου φέρει γούρι.
 #97975  από litsa
 Τετ Δεκ 18, 2013 12:04 pm
cd είναι φίλε η μαγνητική, πας με τις προμήθειες σου, cd ή dvd, κουβαλάς και το λαπτοπ και κάνεις την αντιγραφή επιτόπου, ή ζητάς να χρησιμοποιείσεις το δικό τους,

ή σου δίνουν τα cd και πας σε ένα κοντινό μαγαζάκι τα αντιγράφεις και τους τα γυρνάς πίσω ...

τόσο απλό!! :smile-flower:
 #97977  από Φαίδρα
 Τετ Δεκ 18, 2013 1:07 pm
Απάναντι από το Λαϊκό υπάρχουν 1-2 μαγαζιά που βγάζουν φωτοτυπίες τις μαγνητικές σε φιλμ, σα να είναι η ίδια μαγνητική δηλαδή, δεν καταλαβαίνεις πως είναι αντίγραφο. Φυσικά κοστίζουν αρκετά.