• ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΧΕΠΑ....

  • Συζητήσεις για ιατρικές, διαγνωστικές και άλλες απαραίτητες εξετάσεις της πολλαπλής σκλήρυνσης.
Συζητήσεις για ιατρικές, διαγνωστικές και άλλες απαραίτητες εξετάσεις της πολλαπλής σκλήρυνσης.
 #90105  από titi
 Πέμ Μάιος 16, 2013 5:46 pm
Μια και η εξέλιξη μου πάει από το κακό στο χειρότερο, είπα να ακουλουθήσω την συμβουλή της νευρολόγου μου εδω στο νήσι και να πάω μια βόλτα και στην Θεσσαλονίκη (μετά από Αθήνα και Γιάννενα)...
Έκλεισα ραντεβού στο ΑΧΕΠΑ, στην β΄νευρολ.κλινική στον Γρηγοριάδη....
Έχει κανείς προσωπική άποψη για τον γιατρό ή/και την κλινική;
 #90110  από fillcinefil
 Πέμ Μάιος 16, 2013 7:19 pm
Όχι απλά :bow-yellow:, από θέμα συμπεριφοράς.
Αλλά και σπουδαίος επιστήμονας, με ερευνητικό κλπ. Δεν ξέρω ακριβώς πώς είναι τα πράγματα στην Αθήνα, αλλά η β΄Νευρολογική του ΑΧΕΠΑ πρέπει να είναι η ΚΑΛΥΤΕΡΗ :clap: :clap: :clap: .
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος fillcinefil την Πέμ Μάιος 16, 2013 7:21 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
 #90111  από fillcinefil
 Πέμ Μάιος 16, 2013 7:20 pm
Έκλεισες στο τακτικό εξωτερικό ιατρείο;
 #90112  από titi
 Πέμ Μάιος 16, 2013 7:59 pm
ναι, πήρα τηλ. και έκλεισα στα εξωτερικά ιατρεία. Ελπίζω το ραντεβού να γίνει με τον ίδιο...Απ΄ότι κατάλαβα δεν δέχεται κάπου ιδιωτικά....Έτσι είναι;
 #90113  από fillcinefil
 Πέμ Μάιος 16, 2013 8:17 pm
Πράγματι ιατρείο δεν πρέπει να έχει.Ψάχνοντας στο ΧΟ, αν θές, υπάρχει Γρηγοριάδης Νίκος Κωμοτήριο :laughing-rolling: στη Δημ.Γούναρη.
Σχετικά με το εάν θα είναι αυτός; Έχει τύχει φορές που πήγαινα μόνο για να γράψω φάρμακα, και δέν ήταν αυτός. Άδεια, υποχρεώσεις διδακτικές κλπ. Συνήθως όμως είναι.
Κατά την γνώμη μου, όλη η ομάδα είναι το ίδιο. Μιά πανεπιστημιακή κλινική.
 #90116  από yamd
 Πέμ Μάιος 16, 2013 10:04 pm
ΔΕΧΕΤΕ ΙΔΙΩΤΙΚΑ.ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΠΜ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΤΟΥ
 #91529  από fillcinefil
 Τρί Ιουν 11, 2013 5:45 pm
Λοιπόν αύριο κάνω το DaTscan στο ΑΧΕΠΑ. Όχι στη νευρολογική αλλά στο τμήμα πυρινικής ιατρικής. Όταν γυρίσω (από Δευτέρα) θα μεταφέρω νέα.
Μπορεί να συνδέομαι με το κινητό, αλλά δεν θα γράφω :teasing-neener:. Εκτός καμιά καλημέρα.
Λίγες μέρες καραντίνα στους γέρους. Λόγω ραδιενέργειας :angry-steamingears:
 #128906  από litsa
 Τρί Σεπ 26, 2017 8:55 pm
Παιδιά τι νέα από τον Γρηγοριάδη?
Ψάχνω πληροφορίες...
 #128914  από Konstantinos
 Πέμ Σεπ 28, 2017 12:11 am
litsa έγραψε:Παιδιά τι νέα από τον Γρηγοριάδη?
Ψάχνω πληροφορίες...
Και εγώ στην κλινική του Γρηγοριάδη στο ΑΧΕΠΑ πήγα για τη διάγνωση και αυτοί θα με παρακολουθούν. Τι πληροφορία χρειάζεσαι ?
 #128917  από litsa
 Πέμ Σεπ 28, 2017 9:53 am
Μου πρότειναν τον συγκεκριμένο γιατρό,
δίνει και συμπληρώματα διατροφής που εγώ ήδη παίρνω...
Μεταξύ αυτών που με ενδιαφέρει είναι να απαντάει στο τηλέφωνο... και βέβαια το κυριότερο να μπορεί να δώσει απάντηση....αν βέβαια γνωρίζει..

Είναι εύκολο στο να τον βρεις? Ιδιωτικά ή στο νοσοκομείο?