• ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ

  • Βότανα, διατροφή, βιταμίνες, αντιοξείδωση, ευεργετική σωματική άσκηση, δραστηριότητες, κίνηση.
Βότανα, διατροφή, βιταμίνες, αντιοξείδωση, ευεργετική σωματική άσκηση, δραστηριότητες, κίνηση.
 #78345  από MARIANTHI
 Τετ Σεπ 26, 2012 3:18 pm
ΜΕ ΛΕΝΕ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ FORUM
ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ , AN EINAI ΔΥΝΑΤΟΝ , ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΠΟΥ ΧΟΡΗΓΕΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ
 #78346  από litsa
 Τετ Σεπ 26, 2012 3:26 pm
Γεια σου κούκλα!
σε αυτό το λινκ θα βρεις όνομα και διεύθυνση...
viewtopic.php?f=49&t=3245&p=75481#p75481
 #78351  από sofia13
 Τετ Σεπ 26, 2012 6:26 pm
Λίτσα, ο dr Γεωργακόπουλος το λιγότερο που πρέπει για σένα , ειναι τουλάχιστον προτομή σου , [ τιμής ένεκεν] , στο γραφείο του.... Μας πας ένα βήμα παραπέρα... Μοιράζεσαι τις εμπειρίες σου και με καλοπροα'ιρετη διάθεση, τον αγώνα σου.... Στις συζητήσεις είμαι μαζί του. Μολις κλείσουν βολικές ημερομηνίες , φεγω κι΄εγώ για κει . Αναίμακτη κι΄ακίνδυνη αν μη τι άλλο η μέθοδός του. Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!
 #78360  από kate2002
 Τετ Σεπ 26, 2012 8:55 pm
άσχετο με το θέμα, αλλα λίτσα πρόσεχε! αυτον που πρωτοανεφερε την καταραμένη λεξη εδω μεσα, όχι ανδριάντα δεν του στησανε, αλλα τον διαγράψανε κιόλας, κι ας ακολουθησαν τόσοι πολλοι με θεαματικα αποτελεσματα τις προτροπες του.
Για να μην ξεχνιόμαστε....
πάντα φιλικα :romance-kisscheek: :greetings-waveyellow:
 #78361  από litsa
 Τετ Σεπ 26, 2012 10:30 pm
Σοφία13... ο ανδριάντας ανήκει σε άλλες εποχές ....
Εγώ μία ταπεινή σκπ (σου κου που) είμαι!!!

Το αυτονόητο ψάχνω και τίποτα παραπάνω!!!
Αποφάσισα μετά από πολύ σκέψη να το μοιραστώ με όλα τα επακόλουθα....

Χαίρομαι αφάνταστα, με βελτιώσεις έστω και μικρές αρχικές....
Σέβομαι, όσους δεν ακολουθήσουν αυτήν την αγωγή... είναι δικαίωμα τους...

Δεν παθιάζομαι, ούτε ψάχνω να επιβεβαιωθώ ....
Θεός δεν είμαι ....

Εξέθεσα την αγωγή που ακολουθώ, ελπίζοντας σε καλύτερες μέρες...

kate2002 - μάνα του λόχου- όλοι είμαστε σε αναζήτηση, καταραμένη δεν είναι η λέξη χένφα...

ο κάθε ένας από εμάς είναι ελεύθερος και ώριμος να ακολουθήσει την πορεία του, έχοντας τις ανάλογες πληροφορίες από επιστημονικές κοινότητες ...

αλλά δυστυχώς και από εμπειρίες άλλων συνασθενών....
Γιατί όλοι ξέρουμε ότι οι γιατροί δίνουν μόνο ρεμπιφ κοπαξόν κτλ κτλ ...

Δεν έχω κάτι να προσέξω, έχω καταθέσει μόνο την εμπειρία μου, γιατρός δεν είμαι... Θεός δεν είμαι ...
και περιμένω να μάθω και εγώ από άλλους συνασθενείς....

Στην δικιά μου περίπτωση πείστηκα λόγω του ότι ασχολείται με το κύτταρο, και προσπαθεί να διορθώσει την βάση αυτή...

Φιλιά πολλά και από εμένα :romance-adore: :romance-adore: :romance-heartsthree: :romance-heartsthree: :romance-heartsthree:
 #78373  από sofia13
 Πέμ Σεπ 27, 2012 9:09 am
Λυπήθηκα τοσο για την ειρωνία σου, που ούτε καν την φανταζόμουν κιόλας. Εμεινα μ' ενα τεραστιο ΓΙΑΤΙ μεσα μου. Αν εδω μεσα παίζουν ΚΛΙΚΕΣ, ΦΑΤΡΙΕΣ και ΣΥΝΩΜΟΣΙΕΣ , ασχετη είμαι. Δεν πειράζει φίλε. Ο καθένας οπως ξέρει και μπορεί.
 #78375  από kate2002
 Πέμ Σεπ 27, 2012 9:34 am
sofia13 έγραψε:Λυπήθηκα τοσο για την ειρωνία σου, που ούτε καν την φανταζόμουν κιόλας. Εμεινα μ' ενα τεραστιο ΓΙΑΤΙ μεσα μου. Αν εδω μεσα παίζουν ΚΛΙΚΕΣ, ΦΑΤΡΙΕΣ και ΣΥΝΩΜΟΣΙΕΣ , ασχετη είμαι. Δεν πειράζει φίλε. Ο καθένας οπως ξέρει και μπορεί.
dear sofia13, εαν απευθυνεσαι σε μενα, σε πληροφορω οτι δεν ειρωνευομαι. Παρατήρησή μου εξέφρασα. Για το "γιατί" σου δε φταιω εγω και για την απορία που σου εμεινε. Πολλές συζητησεις εμειναν "κουλές" εδω μεσα και απαντησεις ή ερωτήσεις χωρις συνάφεια, είναι "τεχνικό" το θέμα... Επίσης "εξαφανίστηκαν" απαντησεις εμπεριστατωμένες, αξιολογότατες και κατατοπειστικότατες. ¨Οπως προείπα, είναι απλά "τεχνικό" το θεμα.
Πάντα φιλικά. :greetings-waveyellow:


Λίτσα :romance-kisscheek: καλή συνεχεια!
 #78376  από sofia13
 Πέμ Σεπ 27, 2012 10:43 am
Κate 2002 οχι, φυσικά και δεν αναφερόμουν σε σένα. Αλλωστε '' φιλε'' εγραψα, μήπως το πάρει είδηση.Τι να πώ;;;