• Μία ζέστη μια κρύο

  • Ανοιχτή συζήτηση πάνω στα ποικίλα συμπτώματα και τις υποτροπές που προκαλεί η ΣΚΠ.
Ανοιχτή συζήτηση πάνω στα ποικίλα συμπτώματα και τις υποτροπές που προκαλεί η ΣΚΠ.
 #25166  από Blacksand
 Παρ Απρ 16, 2010 4:16 pm
Τις προηγούμενες μέρες ζορίστικα αρκετά από σωματικής άποψης
και από την Κυριακή δεν την πολυπαλεύω. Μία είμαι με ζαλάδες και βαρύ
κεφάλι μετά επανέρχομαι και λέω ¨άντε και το γλυτώσαμε το νοσοκομείο¨
και μετά πάλι νοιώθω εξαντλημένος.

Δεν το λές καραμπινάτη υποτροπή γιατί δεν κρατάει συνεχόμενα για πάνω από μέρα
αλλά με απασχολεί αν μου βγεί σε υποτροπή.

Σας έχει συμβεί κάτι παρόμοιο?Προσπαθώ να μην το πολυσκέφτομαι αλλά όταν με ξαναπιάνει
.......το σκέφτομαι
 #25172  από FANTOMAS
 Παρ Απρ 16, 2010 4:58 pm
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι ζοριστηκες τι θελεις να αποδειξεις και σε ποιον. :o

Πρεπει να προστατευουμε τους εαυτους μας , αν περιμενουμε απο τους αλλους να μας κατανοήσουν αντε γεια, ΚΕΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΟΥΜΕ


Τσαντιστηκα :evil:
 #25173  από maria komotini
 Παρ Απρ 16, 2010 6:07 pm
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 5-6 ΜΕΡΕΣ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ!Η ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΠΛΕΥΡΑ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΧΑΛΙΑ, ΠΟΔΙ ΧΕΡΙ!ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΥΠΝΗΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΠΤΩΣΗ! ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ! ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ,ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΟΣ ΓΙΑ ΥΠΟΤΡΟΠΗ!
 #25175  από Blacksand
 Παρ Απρ 16, 2010 6:38 pm
Ρε συ φαντομα μήπως έχεις τσαντιστει με άλλους και είσαι εκνευρισμένος;

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι ζοριστηκες τι θελεις να αποδειξεις και σε ποιον.
Τίποτα και σε κανέναν.Ανοίγαμε το ξενοδοχείο αυτόν τον καιρό και είχαμε πολύ τρέξιμο.
(ξέρει ο Γιώργος σφ)
Πίεσα τον εαυτό μου παραπάνω απο όσο έπρεπε.That's all
ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΥΠΝΗΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΠΤΩΣΗ!
Ναι ρε γμτ. και γω τα ίδια.Θα αρχίσουν πάλι οι γιατροί να μου λένε για ψυχολογικά.... :evil:
 #25268  από ΜΙΜΙΚΑ
 Σάβ Απρ 17, 2010 12:55 am
Παιδιά, υπόψιν ότι "σέρνεται" και μία ίωση θανατερή χωρίς πυρετό, χωρίς δέκατα, μόνο με αρρωστίλα, κατάπτωση. Λίγες μέρες κρατάει (εμένα ΜΟΝΟ 10 :shock: επειδή όμως έχουμε ρίξει την άμυνα του οργανισμού μου).
Θα περάσει
 #25280  από evoula
 Σάβ Απρ 17, 2010 11:13 am
blacksand...elpizw na min einai tipota...k mena m symvainei....otan zorizomai poli...k den xalarwnw ligo...arxizei ponos mesa sto mati...imikranies...k kanw synexws emetoys....alla otan koimamai arketa thn epomeni mera eimai perdiki... :P ...gia ayto xekourasou k ligo...
 #25283  από Blacksand
 Σάβ Απρ 17, 2010 11:40 am
ΚΡΥΟ-ΚΡΥΟ-ΚΡΥΟ

Βρήκα και 'γω ρε γμτ την στιγμή που λείπουν όλοι στο Τορόντο και δεν έχει μείνει κανείς
νευρολόγος να με δει.Πάλι καλά την περνάω σχετικά ήρεμα

Υπομονή και ξεκούραση.....
 #25290  από litsa
 Σάβ Απρ 17, 2010 11:52 am
EVOULA και εγώ οταν κουραστώ... πονάει το μάτι μου και ολα οσα περιγράφεις ... πεφτω ξερή και την αλλη μερα ειμαι καλυτερα...