• νευραλγια τρδυμου

  • Ανοιχτή συζήτηση πάνω στα ποικίλα συμπτώματα και τις υποτροπές που προκαλεί η ΣΚΠ.
Ανοιχτή συζήτηση πάνω στα ποικίλα συμπτώματα και τις υποτροπές που προκαλεί η ΣΚΠ.
 #25400  από Blacksand
 Κυρ Απρ 18, 2010 10:52 pm
Λίτσα αυτό που θα σου πώ ΔΕΝ είναι συμβουλή και δεν το έχω χρησιμοποιήσει ο ίδιος.
Απλά έχω ακούσει (ένας φίλος μου που δεν τον ξέρεις :ugeek: ) ότι σε κάποιους βοηθάει η χρήση κάνναβης σε έντονους πόνους.

Από την αυτοκτονία καλύτερα λίγο χόρτο του θεού :mrgreen:
αλλά να θυμάσαι πάντα: το περίσσιο χαλά το ίσιο
 #25447  από litsaM
 Δευ Απρ 19, 2010 4:35 pm
σας ευχαριστω ολους.Blacksand την αυτοκτονια δεν την εχω σκεφτει ποτε παρολο που οπονος ειναι τρελλος :) αλλα εδω που τα λεμε κανενα "τσιγαρακι" καλο θα εκανε :D αν μη τι αλλο θα μαστουρωνες και δε θα ενοιωθες πονο :) αν και με τα ηλιθια χαπια που παιρνω ειναι σα να ειμαι μαστουρωμενη -οταν περπαταω τουλαχιστον-αν καπνιζα κανναβη καλυτερα θα ημουν :) μηπως να αρχισω???για θεραπευτικους παντα λογους :D (δεν τα αρχισα φοιτητρια στη Λαρισσα και θα αρχισω τωρα :D Αν μη τι αλλο θα με βρουν παλιοι Λαρισαιοι γνωστοι και θα μου την πουν κιολας "ειδες τι εχανες τοσα χρονια που στα λεγαμε εμεις?" :D
 #25628  από ΜΙΜΙΚΑ
 Τετ Απρ 21, 2010 12:57 am
Περαστικά σου Λίτσα Μου!!! (λένε ότι ο πόνος αυτός είναι αφόρητος :shock: )
 #25658  από litsaM
 Τετ Απρ 21, 2010 3:54 pm
σε ευχαριστω μιμικα μου.αστα με ξαναπιασε το πρωι.να βρασω τα φαρμακα κι ολα.αλλα δε θα αυτοκτονησω θα καθαρισω το γιατρο κι ειμαι σιγουρη οτι το δικαστηριο θα με αθωωσει λογω της επηρειας των φαρμακων.τι φταιω εγω αυτος φταιει!! :D
 #26005  από LL--MM
 Σάβ Απρ 24, 2010 10:45 pm
Περαστικά Λιτσάκι!!! Πάντωςαφ ενός για την αυτοκτονία έχουμε εδώ ακουστά και να μην τα θυμίζουμε, αφ εταίρου για το χόρτο ούτε κι εγώ το έχω δοκιμάσει ώς θεραπευτικό: ΑΚΟΥΣΤΑ μόνο έχω ότι στην Ολλανδία ή κάπου παρόμοια έχουν βγάλει μια (νόμιμη εκεί) εκδοχή του φαρμάκου, (εδω απλά άγνωστη) και υπάρχει κάποια επιτυχία :roll: :?: :roll: Περεταίρω αγνοώ, σόρυ!