• ΣΠΑΣΤΙΚΟΤΗΤΑ

  • Ανοιχτή συζήτηση πάνω στα ποικίλα συμπτώματα και τις υποτροπές που προκαλεί η ΣΚΠ.
Ανοιχτή συζήτηση πάνω στα ποικίλα συμπτώματα και τις υποτροπές που προκαλεί η ΣΚΠ.
 #100609  από dimitris1986
 Δευ Μαρ 10, 2014 8:33 pm
Καλησπέρα σε ολους!σημερα εκανα λογαριασμο σε αυτο το society και αυτο που γραφω τωρα ειναι η πρωτη προσπαθεια να επικοινωνησω με καποιον!ειμαι 27 χρονων και εδω και 3-4 χρονια πασχω απο σπαστικη παραπαρεση ανευ λογου και αιτιας!εχω νοσηλευτει και σε θεσσαλονικη και σε αθηνα εκανα ολες τις απαιτουμενες νευρολογικες εξετασεις και ποτε μα ποτε δεν βρεθηκε κατι!αλλοι το ριξαν στην τυχη και αλλοι στο οτι ειναι καποια ασθενεια κληρονομικης φυσης χωρις βεβαια να πασχει κανεις απο την οικογενεια μ!Δεν ξερω τι ψαχνω και το γραφω ισως και για ψυχολογικους λογους!!!ξερω πως το φορουμ ειναι για ατομα με σκπ αλλα δεν απεχουμε και πολυ!!
 #129141  από Kpoplistener
 Τρί Νοέμ 21, 2017 10:51 am
Σου συνιστώ να πας σε άλλους ειδικούς και να πάρεις πολλές γνώμες..από ότι είδα σε μια ιστοσελίδα είναι μια αυτοάνοση νόσος σαν την σκπ ..δεν ξέρω τι έχεις αλλά μην το αφήσεις οι περισσότεροι ιατροί έτσι κάνουν βγάζουν συμπεράσματα εύκολα και λένε ότι θελουν