• ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΔΕΞΙΟΥ ΠΟΔΙΟΥ

  • Ανοιχτή συζήτηση πάνω στα ποικίλα συμπτώματα και τις υποτροπές που προκαλεί η ΣΚΠ.
Ανοιχτή συζήτηση πάνω στα ποικίλα συμπτώματα και τις υποτροπές που προκαλεί η ΣΚΠ.
 #76631  από billios
 Δευ Αύγ 27, 2012 12:20 am
Συμβαινει και σε μενα το θεμα με το δεξι ποδι,παντα κατα την διαρκεια ταξειδιου σε ανοιχτο δρομο,βεβαια δεν ειχα δωσει σημασια.Οταν ξεκιναγε να με τσιμπαει [στο γονατο κυριως] φροντιζα να τραβαω το ποδι απο το γκαζι οταν μου επετρεπε ο δρομος και να το ανοιγοκλεινω η' του αλλαζα σταση.Η ενοχληση-πιασημο-κρακ οταν το ξεκουραζα δεν επεμενε,παντα ομως σε ενα συνεχη δρομολογιο ανω του 3ωρου με τσιμπαει.
Μη μασας ρε,περιμενε ολιγον και μην παει ο νους σου αμεσως στη φλομπα.
 #76637  από Γιάννης
 Δευ Αύγ 27, 2012 9:40 am
Κώστας έγραψε:Όποιος ενδιαφέρεται για καλή, αξιόπιστη και αρκετά φθηνή μετατροπή αυτοκινήτου με σύστημα φρένο - γκάζι στο χέρι, ας μου στείλει ΠΜ να του δώσω λεπτομερή στοιχεία.
Σωστό, απευθυνθείτε στον Κώστα γιατί εγώ το ακριβοπλήρωσα.
 #76648  από ΑΝΝΑ59
 Δευ Αύγ 27, 2012 12:34 pm
krevasils έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΤΩΡΑ ΚΑΝΑ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΜΙΑ ΕΛΑΦΡΙΑ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΜΟΥ ΠΟΔΙ....ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΟΔΗΓΗΣΗ ΚΟΥΡΑΖΕΤΕ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ.....ΜΠΟΡΕΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ Η ΖΕΣΤΗ;;;; ΥΠΟΤΡΟΠΗ ;; Η ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΣΗ ΕΠΠΕΙΔΗ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΑΠΟ ΠΡΟΧΤΕΣ ΠΟΥ ΟΔΗΓΗΣΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 7 ΩΡΕΣ ΣΕΡΙ;;; ΕΝΤΟΜΕΤΑΞΗ ΕΧΩ ΑΡΓΗΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΤΥΣΑΜΠΡΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 15 ΜΕΡΕΣ....ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΥΠΟΤΡΟΠΗ Η ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΕΣ ΗΜΕΡΕΣ;;; ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
:greetings-waveyellow: Βασιλη, ΔΕΝ οδηγω αρα ΔΕΝ μπορω να σου πω αν φταιει η οδηγηση !!!!Γενικως, εγω εχω αδυναμια ΚΑΙ στα δυο ποδια( κυριως στο αριστερο) που, οσο παει και αυξανεται!!!!!!Το ιδιο και στα χερια !!!! Αυτο που σου λεω ειναι.......ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ !!!!!! Αυτο, πιστευω οτι πρεπει να κανεις ! Αληθεια, πώς πας με το τυσαμπρι ???????????Κανεις , τακτικα, εξετασεις??? Γιατι το εχεις καθυστερησει ????????????? :greetings-waveyellow: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek:
 #76663  από krevasils
 Δευ Αύγ 27, 2012 3:59 pm
ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΜΑΓΝΗΤΙΚΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ....ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ......ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΕ Ο ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΟΣ ΔΝ ΕΙΔΕ ΕΣΤΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΠΡΟΣΛΑΜΒΑΝΕΙ ΣΚΙΑΓΡΑΦΙΚΟ...ΑΡΑ ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΠΟΤΡΟΠΗ...ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΑΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΟΥΝΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...ΠΑΝΤΩΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΣΤΙΑ ΣΤΟ ΣΚΙΑΓΡΑΦΙΚΟ ΑΚΥΡΟ ΟΠΩΣ ΦΑΝΗΚΕ......ΗΡΕΜΗΣΑ ΛΙΓΟ ΑΝ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ....ΜΕ ΤΟ ΤΥΣΑΜΠΡΙ ΕΙΜΑΙ 15 ΜΗΝΕΣ ΤΕΛΕΙΑ ΧΩΡΙΣ ΥΠΟΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...ΜΕ ΕΧΕΙ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΟΛΥ...ΚΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΔΝ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ ΘΕΜΑ.....ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙΣ ...Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΟΝ ΑΚΟΥΣΟΝ ΔΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ....ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ....ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΤΡΟΜΑΞΕΙ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΤΥΣΑΜΠΡΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΞΕΧΑΣΕΙ Η ΣΚΠ ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ.....ΤΟΝ 1 ΧΡΟΝΟ ΧΩΡΙΣ ΤΥΣΑΜΠΡΙ 5 ΥΠΟΤΡΟΠΕΣ...ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΕΡΣΥ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΠΟΥ ΤΟ ΑΡΧΙΣΑ ΤΙΠΟΤΑ.....ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΑ ΤΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΜΟΛΙΣ ΠΑΡΩ ΤΙΣ ΜΑΓΝΗΤΙΚΕΣ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΑΣ
 #76665  από litsa
 Δευ Αύγ 27, 2012 6:24 pm
χαλάρωσε λοιπόν και ηρέμησε... πολύ καλά τα νέα σου...
εκτός του γιατρού βεβαίως βεβαίως....
το πιθανότερο θα είναι, να είναι από την ζέστη .. όλοι υποφέρουμε από αυτήν...
εμένα μου κάνει διάφορα, αύριο θα μιλήσω με τον γιατρό μου και θα σας ενημερώσω και εσάς...
 #76667  από ΑΝΝΑ59
 Δευ Αύγ 27, 2012 6:50 pm
krevasils έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΜΑΓΝΗΤΙΚΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ....ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ......ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΕ Ο ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΟΣ ΔΝ ΕΙΔΕ ΕΣΤΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΠΡΟΣΛΑΜΒΑΝΕΙ ΣΚΙΑΓΡΑΦΙΚΟ...ΑΡΑ ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΠΟΤΡΟΠΗ...ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΑΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΟΥΝΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...ΠΑΝΤΩΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΣΤΙΑ ΣΤΟ ΣΚΙΑΓΡΑΦΙΚΟ ΑΚΥΡΟ ΟΠΩΣ ΦΑΝΗΚΕ......ΗΡΕΜΗΣΑ ΛΙΓΟ ΑΝ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ....ΜΕ ΤΟ ΤΥΣΑΜΠΡΙ ΕΙΜΑΙ 15 ΜΗΝΕΣ ΤΕΛΕΙΑ ΧΩΡΙΣ ΥΠΟΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...ΜΕ ΕΧΕΙ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΟΛΥ...ΚΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΔΝ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ ΘΕΜΑ.....ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙΣ ...Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΟΝ ΑΚΟΥΣΟΝ ΔΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ....ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ....ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΤΡΟΜΑΞΕΙ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΤΥΣΑΜΠΡΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΞΕΧΑΣΕΙ Η ΣΚΠ ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ.....ΤΟΝ 1 ΧΡΟΝΟ ΧΩΡΙΣ ΤΥΣΑΜΠΡΙ 5 ΥΠΟΤΡΟΠΕΣ...ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΕΡΣΥ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΠΟΥ ΤΟ ΑΡΧΙΣΑ ΤΙΠΟΤΑ.....ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΑ ΤΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΜΟΛΙΣ ΠΑΡΩ ΤΙΣ ΜΑΓΝΗΤΙΚΕΣ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΑΣ
:greetings-waveyellow: Καλα φαινονται τα νεα σου !!!!!!!! Σου ευχομαι , να ειναι πραγματικα ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ !!!!! Εχω μια απορια !!!!!!! Γιατι δεν μπορεις να κανεις το τυσαμπρι, οταν ο γιατρος σου ειναι σε διακοπες ?????????????????? :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 #76676  από krevasils
 Δευ Αύγ 27, 2012 8:40 pm
ΑΝΝΑ59 έγραψε:
krevasils έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΜΑΓΝΗΤΙΚΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ....ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ......ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΕ Ο ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΟΣ ΔΝ ΕΙΔΕ ΕΣΤΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΠΡΟΣΛΑΜΒΑΝΕΙ ΣΚΙΑΓΡΑΦΙΚΟ...ΑΡΑ ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΠΟΤΡΟΠΗ...ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΑΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΟΥΝΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...ΠΑΝΤΩΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΣΤΙΑ ΣΤΟ ΣΚΙΑΓΡΑΦΙΚΟ ΑΚΥΡΟ ΟΠΩΣ ΦΑΝΗΚΕ......ΗΡΕΜΗΣΑ ΛΙΓΟ ΑΝ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ....ΜΕ ΤΟ ΤΥΣΑΜΠΡΙ ΕΙΜΑΙ 15 ΜΗΝΕΣ ΤΕΛΕΙΑ ΧΩΡΙΣ ΥΠΟΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...ΜΕ ΕΧΕΙ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΟΛΥ...ΚΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΔΝ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ ΘΕΜΑ.....ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙΣ ...Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΟΝ ΑΚΟΥΣΟΝ ΔΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ....ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ....ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΤΡΟΜΑΞΕΙ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΤΥΣΑΜΠΡΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΞΕΧΑΣΕΙ Η ΣΚΠ ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ.....ΤΟΝ 1 ΧΡΟΝΟ ΧΩΡΙΣ ΤΥΣΑΜΠΡΙ 5 ΥΠΟΤΡΟΠΕΣ...ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΕΡΣΥ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΠΟΥ ΤΟ ΑΡΧΙΣΑ ΤΙΠΟΤΑ.....ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΑ ΤΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΜΟΛΙΣ ΠΑΡΩ ΤΙΣ ΜΑΓΝΗΤΙΚΕΣ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΑΣ
:greetings-waveyellow: Καλα φαινονται τα νεα σου !!!!!!!! Σου ευχομαι , να ειναι πραγματικα ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ !!!!! Εχω μια απορια !!!!!!! Γιατι δεν μπορεις να κανεις το τυσαμπρι, οταν ο γιατρος σου ειναι σε διακοπες ?????????????????? :think: :think: :think: :think: :think: :think:
ΓΙΑΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ...ΠΕΤΑΝΕ ΧΑΡΤΑΕΤΟ......ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ....ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΚΡΑΞΙΜΟ .......ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΟΜΩΣ.....
 #76683  από billios
 Δευ Αύγ 27, 2012 10:58 pm
ΓΙΑΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ...ΠΕΤΑΝΕ ΧΑΡΤΑΕΤΟ......


Καλοοοοο....
Φατονα :violence-axechase:
 #76710  από ΑΝΝΑ59
 Τρί Αύγ 28, 2012 1:14 pm
krevasils έγραψε:
ΑΝΝΑ59 έγραψε:
krevasils έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΜΑΓΝΗΤΙΚΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ....ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ......ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΕ Ο ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΟΣ ΔΝ ΕΙΔΕ ΕΣΤΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΠΡΟΣΛΑΜΒΑΝΕΙ ΣΚΙΑΓΡΑΦΙΚΟ...ΑΡΑ ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΠΟΤΡΟΠΗ...ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΑΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΟΥΝΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...ΠΑΝΤΩΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΣΤΙΑ ΣΤΟ ΣΚΙΑΓΡΑΦΙΚΟ ΑΚΥΡΟ ΟΠΩΣ ΦΑΝΗΚΕ......ΗΡΕΜΗΣΑ ΛΙΓΟ ΑΝ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ....ΜΕ ΤΟ ΤΥΣΑΜΠΡΙ ΕΙΜΑΙ 15 ΜΗΝΕΣ ΤΕΛΕΙΑ ΧΩΡΙΣ ΥΠΟΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...ΜΕ ΕΧΕΙ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΟΛΥ...ΚΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΔΝ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ ΘΕΜΑ.....ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙΣ ...Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΟΝ ΑΚΟΥΣΟΝ ΔΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ....ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ....ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΤΡΟΜΑΞΕΙ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΤΥΣΑΜΠΡΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΞΕΧΑΣΕΙ Η ΣΚΠ ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ.....ΤΟΝ 1 ΧΡΟΝΟ ΧΩΡΙΣ ΤΥΣΑΜΠΡΙ 5 ΥΠΟΤΡΟΠΕΣ...ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΕΡΣΥ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΠΟΥ ΤΟ ΑΡΧΙΣΑ ΤΙΠΟΤΑ.....ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΑ ΤΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΜΟΛΙΣ ΠΑΡΩ ΤΙΣ ΜΑΓΝΗΤΙΚΕΣ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΑΣ
:greetings-waveyellow: Καλα φαινονται τα νεα σου !!!!!!!! Σου ευχομαι , να ειναι πραγματικα ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ !!!!! Εχω μια απορια !!!!!!! Γιατι δεν μπορεις να κανεις το τυσαμπρι, οταν ο γιατρος σου ειναι σε διακοπες ?????????????????? :think: :think: :think: :think: :think: :think:
ΓΙΑΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ...ΠΕΤΑΝΕ ΧΑΡΤΑΕΤΟ......ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ....ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΚΡΑΞΙΜΟ .......ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΟΜΩΣ.....
Ναι !!!!!! Βασιλη μου !!!! Να τους κραξεις !!!!! Να ευχαριστηθει κι εμενα η ψυχουλα μου !!!! Τα γομαρια !!!!!! Απο τη μια σου δινουν ...σουπερ-φαρμακα κι απ'την αλλη σε εμποδιζουν να τα παρεις!!!!!!! Τι ειναι το τυσαμπρι ???? Καραμελιτσα, να το παιρνεις οποτε να'ναι ? Και ποιος εχει την ευθυνη, αν εσυ παθεις κατι απο την αποτομη διακοπη ?????? Ουστ πια !!!!!! ΟΥΣΤ.....ΛΕΩ !!!!!!!!!!!!! :violence-uzi: :violence-uzi: :violence-uzi: :violence-uzi: :violence-uzi: :violence-uzi: :violence-uzi:
 #76715  από krevasils
 Τρί Αύγ 28, 2012 2:57 pm
ΤΩΡΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΕΝΑΣ ΦΟΒΟΣ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΣΑΑΑΝ.....PML.....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΑΘΩ PML ΜΕ ΜΟΛΙΣ 12 ΕΚΧΥΣΕΙΣ;;; ΨΑΧΝΩ ΨΑΧΝΩ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΑΚΡΙΒΗ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΙΝΑ ΜΕ ΤΗΝ Μς.......ΣΤΗΝ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ Η ΡML ΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΕ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ;;;;ΕΧΕΙ ΕΣΤΙΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΣΚΙΑΓΡΑΦΙΚΟ Η ΟΧΙ........ΧΜ.....ΕΧΩ ΑΝΧΩΘΕΙ ΛΙΓΟ......ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΑ ΒΟΗΘΟΥΣΕ/....