• Μούδιασμα στο χέρι

  • Ανοιχτή συζήτηση πάνω στα ποικίλα συμπτώματα και τις υποτροπές που προκαλεί η ΣΚΠ.
Ανοιχτή συζήτηση πάνω στα ποικίλα συμπτώματα και τις υποτροπές που προκαλεί η ΣΚΠ.
 #74330  από Μιμικαμ
 Τετ Ιουν 27, 2012 10:55 am
Οχι πάλι βρέ παιδάκια......ΕΙΡΗΝΗ ΗΜΙΝ......

Ολες οι φωνές, όλες οι γνώμες είναι χρήσιμες για όλους μας, νοήμονα άτομα θεωρώ οτι είμαστε, έχουμε την ικανότητα επιλογής, κρίσης, απόφασης......

Προσωπικά, θέλω να διαβάζω και να κάνω τις επιλογές μου......ας αρκεστούμε σ'αυτά που μας ενώνουν.....και είναι πολύ περισσότερα απ'αυτά που ενδεχομένως μας χωρίζουν.....

Δημοκρατία έχουμε....αλλά θεωρώ ο,τι το παίζουμε δημοκράτες γεννημένοι- γι'αυτο δεν γίναμε ποτέ......πώς έχουμε την απαίτηση απ'αυτούς που μας κυβερνούν να έχουν τέτοιου έίδους συμπεριφορές, όταν εμάς που μας ενώνουν τόσα πολλά.....να ψάχνουμε αιτίες για διαπληκτισμούς???????

Νομίζω, οτι δεν αρκεί, να είναι κανείς Ελληνας για να κληρονομήσει απ'τους προγόνους μας το πνεύμα και το νόημα της Δημοκρατίας..... :greetings-waveyellow: :greetings-waveyellow:
 #74336  από Μιμικαμ
 Τετ Ιουν 27, 2012 11:55 am
Αχ και να είμασταν όλοι σε μια δροσερή παραλία, έχοντας λύσει όοοοολα μας τα ασθενοκοινωνικοπολοτικοψυχολογικα μας προβλήματα, έστω και για ελάχιστο διάστημα.....πόσο διαφορετικές θα ήταν οι αντιδράσεις μας!!!!!!!!!!!! :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek:
 #74349  από chryssa
 Τετ Ιουν 27, 2012 3:53 pm
ειρηνη παιδια .... ειρηνη !!! :roll:

Εικόνα :character-oldtimer:

Φιλιππα .... 30 χρονια ειμαι παρεα με την ΣΚΠ
κατι θεραπευεται , κατι οχι , εμφανιζονται στην πορεια διαφορα
απαραιτητη η ενημερωση και η υπομονη :!: