• Προβλημα στο δεξι ποδι

  • Ανοιχτή συζήτηση πάνω στα ποικίλα συμπτώματα και τις υποτροπές που προκαλεί η ΣΚΠ.
Ανοιχτή συζήτηση πάνω στα ποικίλα συμπτώματα και τις υποτροπές που προκαλεί η ΣΚΠ.
 #116019  από zanezon
 Πέμ Μαρ 31, 2016 3:37 am
Καλησπερα παιδια :) χρειαζομαι την βοηθεια σας για ενα προβλημα π εχω παρατηρησει λοιπον στο δεξι μου ποδι μια μερα ξυπνησα απο τεντωμα νευρου και για να ξεπιαστω ξυπνησα και περπατησα λιγο μεχρι εδω ολα καλα οταν περπατησα μετα στον δρομο και γενικα παρατηρησα οτι το χτυπαω κατω επειδη αδυνατω να το σηκωσω προς τα πανω ενοω οτι οταν παω να το υψωσω οπως κανει η μηχανη σουζα για να καταλαβαιτε δεν μπορω μπορω μονο ελαχιστα δεν παει τερμα οσο πιο τεντωμενο μπροστα ειναι το ποδι τοσο πιο ευκολα το σηκωνω το πελμα αν ειμαι σε στυλ προσοχη δν μπορω με τιποτα..ειναι σαν να μην ξερω πως να το κανω δεν ποναω καθολου μα καθολου και επισης παρατηρω οτι οταν πιεζω το νευρω με δυναμη στην γαμπα ποναει ελαχιστα και δεν μπορω να παιξω τα δακτυλα του ποδιου γρηγορα οπως στο αριστερο ειναι κατι σοβαρο? το εχω 1-2 βδομαδες τωρα αυτο το θεμα
 #116049  από Νίκος_76
 Παρ Απρ 01, 2016 3:15 am
Να πας στον γιατρό μη κανεις διάγνωση απο το ιντερνετ θα τρελαθεις.
Αν είχα παπουστάδικο θα σου έλεγα να έρθεις να δοκιμάσεις τα νέα ανατομικά παπουστια που έφερα. Πλακα κανω. Φίλε πήγαινε στον γιατρο, ορθοπεδικο νευρολογο παθολόγο δε ξέρω, σε όποιον πας καλύτερα πράγματα θα ακούσεις απο το ιντερνετ.