• Ερώτηση για νευραλγία τριδύμου

  • Ανοιχτή συζήτηση πάνω στα ποικίλα συμπτώματα και τις υποτροπές που προκαλεί η ΣΚΠ.
Ανοιχτή συζήτηση πάνω στα ποικίλα συμπτώματα και τις υποτροπές που προκαλεί η ΣΚΠ.
 #89818  από ΑΝΝΑ59
 Κυρ Μάιος 12, 2013 10:58 am
:greetings-waveyellow: Καλημερα !!!!!! Επεστρεψα !!!!!! Πώς περασατε το Πασχα ? Εγω......παρεα με το :evil: τριδυμο !!!! Η Μεγαλη Εβδομαδα , ηταν πολυ ΜΕΓΑΛΗ για μενα !!!!! Μαρτυρικη !!!! Το ιδιο και η Κυριακη του Πασχα και οι υπολοιπες μερες !!!! Η δικη μου Ανασταση , δυστυχως, δεν ηρθε .........!!!!! :sad-roulette: Συνεχιζω το tegretol , με...ορεξη και ...ελπιδες !!!!!! Ακομα δεν εχω φτασει στην κανονικη δοση !!!!!!!! Τις δυο τελευταιες μερες , η κατασταση ειναι καπως καλυτερη !!!!! Ο..... :evil: με αφηνει να κοιμηθω λιγες ωρες ...μεσημερι και βραδυ ......! Εγω , ομως, θελω να ΦΥΓΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ και να ΜΗ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕΙ ΠΟΤΕ !!!!!!!!!!! Γιατι ...κουραστηκα πια !!!!! Βαρεθηκα......!!!!!Τελος παντων, ειπαμε , ολες οι ελπιδες ακουμπισμενες στο tegretol και στο ιατρειο πονου , που θα παω στις 22 Μαη .......!!!! Προσπαθω να αντεξω τις παρενεργειες του φαρμακου ...αυτη την απιστευτη θολουρα ...τη ναυτια ...τη ζαλη..... :confusion-seeingstars: Κανω υπομονη , αλλά δεν ειναι ευκολο να μπαινω στο φορουμ να διαβαζω και να γραφω.....Φιλιααααααα...... :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-heartsthree: :romance-heartsthree: :romance-heartsthree:
 #89833  από soulla
 Κυρ Μάιος 12, 2013 2:54 pm
:romance-kisscheek: :romance-kisscheek: ΚΡΑΤΑ ΓΕΡΑ ΑΝΟΥΛΛΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ :romance-kisscheek: :romance-kisscheek:
 #89834  από Κώστας
 Κυρ Μάιος 12, 2013 2:56 pm
Μπεις δε μπεις στο forum, είσαι πάντα εδώ και σ΄ έχουμε ένια!
 #89854  από sofia13
 Κυρ Μάιος 12, 2013 9:48 pm
Η Αννα η δική μας είσαι πάντα......
Μη γράφεις στο φόρουμ, μη κουράζεσαι παραπάνω......
Εμείς όλοι σε νοιαζόμαστε και σε σκεφτόμαστε.........
Αντε να πάς και στο ιατρείο πόνου και μακάρι να ξεκουμπιστεί η νευραλγία τριδύμου που σε
τσάκισε.
:romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-caress: :romance-caress: :romance-caress: :romance-heartsthree:
 #105930  από anastazia
 Παρ Σεπ 12, 2014 11:00 pm
kalhspera paidia!!! pasxw kai egw apo neyralgia tridymoy edw kai 3 xronia !!!!! o giatros me leei oti ena aggiwma poy exw akoympaei panw sto neyro kai giayto pleon den antexetai o ponos!!! h therapeia;;;; mono me epembasei gia na hremisw pleon kai na mhn pernw gia olh moy thn zwh xapia!!!! to exei kanei kanenas;;;;;; mporei kapoios na me bohthisei;;;; sas eyxaristw
 #105931  από neroxytis
 Παρ Σεπ 12, 2014 11:30 pm
Αμφιβάλλω αν κάποιος από εδώ έχει νευραλγία τριδύμου για το λόγο που περιγράφεις. Πρέπει να ρωτήσεις σε άλλο φόρουμ.
 #105937  από litsa
 Σάβ Σεπ 13, 2014 1:04 am
ρώτα για τον Σακκά στον Ευαγγελισμό, κανει επέμβαση για νευραλγία τριδύμου, πρωτοποριακή.......
 #105946  από ΑΝΝΑ59
 Σάβ Σεπ 13, 2014 9:12 am
neroxytis έγραψε:Αμφιβάλλω αν κάποιος από εδώ έχει νευραλγία τριδύμου για το λόγο που περιγράφεις. Πρέπει να ρωτήσεις σε άλλο φόρουμ.
:smile-hi: Δυστυχως , Αναστασια μου , ετσι ειναι ! Ομως , στη δικη σου περιπτωση , νομιζω οτι ...μια επεμβαση θα βοηθησει . Νομιζω οτι εισαι .....απο τους ...τυχερους -ατυχους ....! Καλη επιτυχια ! Ευχομαι , να γλιτωσεις απο αυτον τον φρικτο πονο , αμεσα ! Και ...αν θελεις , ενημερωσε μας . :smile-kiss: :smile-kiss: :smile-kiss: :smile-kiss:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7