• Ερώτηση για νευραλγία τριδύμου

  • Ανοιχτή συζήτηση πάνω στα ποικίλα συμπτώματα και τις υποτροπές που προκαλεί η ΣΚΠ.
Ανοιχτή συζήτηση πάνω στα ποικίλα συμπτώματα και τις υποτροπές που προκαλεί η ΣΚΠ.
 #89300  από Μαρία
 Τρί Απρ 30, 2013 10:13 pm
Άννα μου ελπίζω να είσαι ήδη καλύτερα. Με βελονισμό έχεις ασχοληθεί καθόλου;
Εμένα με βοήθησε αρκετά. Αν και μαλλον αυτο που εχω δεν ειναι νευραλγια τριδυμου αλλα ενα σπασμος στην κατω γναθο που με φερνει στην τρελα. Αν θελεις μπορω να σ ενημερωσω σε ποιο γιατρο εκανα το βελονισμο. Αν και ετσουζε πολυ η τιμη νομιζω οτι αξιζε.
 #89316  από ΑΝΝΑ59
 Τετ Μάιος 01, 2013 10:33 am
Μαρία έγραψε:Άννα μου ελπίζω να είσαι ήδη καλύτερα. Με βελονισμό έχεις ασχοληθεί καθόλου;
Εμένα με βοήθησε αρκετά. Αν και μαλλον αυτο που εχω δεν ειναι νευραλγια τριδυμου αλλα ενα σπασμος στην κατω γναθο που με φερνει στην τρελα. Αν θελεις μπορω να σ ενημερωσω σε ποιο γιατρο εκανα το βελονισμο. Αν και ετσουζε πολυ η τιμη νομιζω οτι αξιζε.
:text-thankyouyellow: Ευχαριστω Μαρακι !!!!! Εκανα βελονισμο , στο παρελθον !!!!! Καπως βοηθουσε !!!!!!!!! Ομως, ο γιατρος μου , εφυγε στο εξωτερικο !!!!! Τον εμπιστευομουν απολυτα και ΔΕΝ .....ετσουζε .......!!!!!!!! Εχω ραντεβου στο ιατρειο πονου του Αρεταιειου, στις 22 Μαη !!!!!!!!!! Πιστευω οτι, εκει , θα με βοηθησουν....... :pray: Χτες βραδυ....παλι ...κοσμικη εξοδος......στα επειγοντα του Αιγινητειου .....εκλιπαρωντας για φαρμακο.........!!!! Εδειξαν μεγαλο ενδιαφερον, δεν το περιμενα !!!!!!!!!! Με συμβουλεψαν να συνεχισω το τεγκρετολ, μου εδωσαν οδηγιες για τη δοση καθως και για ....ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΟ ΕΛΕΓΧΟ μετα απο ενα χρονικο διαστημα .Μου εκαναν μια ενεση βολταρεν...μηπως και βοηθησει !!!!!!! Κατι εκανε , μαλλον .Γυρισα σπιτι , κοιμηθηκα και ο διαμονας με ξυπνησε ......ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ !!!!!! Νοιωθω καλυτερα τωρα , αφου καταφερα να κοιμηθω ...ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΩΡΕΣ ....... :greetings-waveyellow: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek:
 #89318  από Κωνσταντίνα
 Τετ Μάιος 01, 2013 10:38 am
Αννούλα μου θα βάλω εδώ δημόσια αυτό που σου υποσχέθηκα για να ωφεληθούν κι άλλοι όσο γίνεται.
ΙΑΤΡΕΙΟ ΠΟΝΟΥ στο ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ 210 7286288 ραντεβού με την κυρία Δαβαλούκα και την ομάδα της.
 #89319  από ΑΝΝΑ59
 Τετ Μάιος 01, 2013 10:40 am
Κωνσταντίνα έγραψε:Αννούλα μου θα βάλω εδώ δημόσια αυτό που σου υποσχέθηκα για να ωφεληθούν κι άλλοι όσο γίνεται.
ΙΑΤΡΕΙΟ ΠΟΝΟΥ στο ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ 210 7286288 ραντεβού με την κυρία Δαβαλούκα και την ομάδα της.
:text-thankyouyellow: :romance-heartsthree: :romance-heartsthree: :romance-heartsthree: :romance-heartsthree: :romance-heartsthree: :romance-heartsthree: :romance-heartsthree: :romance-heartsthree: :romance-kisscheek:
 #89324  από ΑΝΝΑ59
 Τετ Μάιος 01, 2013 11:14 am
Κωνσταντίνα έγραψε:Τώρα είδα ότι έχεις ήδη κλείσει ραντεβού. Μπράβο, η φιλεναδίτσα μου έχει αρχίσει να ζει ανθρώπινα.
Σε λιγο καιρο , θα αρχισω να ζω ανθρωπινα !!!!!!!! Το καλυτερο απο τη χτεσινη βραδυνη εξοδο , δεν το ξερετε !!! Λοιπον, ειπαμε, πηγα στο Αιγινητειο, κανονικο κουρελι !!!!!! Τις δυο τελευταιες μερες, ο πονος με χτυπουσε μολις τολμουσα να κοιμηθω ή να νυσταξω !!!! Ακομα κι οταν με επαιρνε ο υπνος στην...καρεκλα...ο πονος με ξυπνουσε !!!!!!! Περασα και μια κριση ΔΥΝΑΤΗ ...μεγαλης διαρκειας ...!!!!! Ερχεται μια νοσοκομα , μου κανει τη βολταρεν, περιμενω λιγο, παιρνω οδηγιες απο τους γιατρους και γυριζω σπιτι, παραπατωντας σαν μεθυσμενη :confusion-seeingstars: ...χαραματα ...ωρα τεσσερις !!! Πεφτω για υπνο και κατα τις εξι....παλι κριση.......!!!!!! Κωμικοτραγικη κατασταση.....κλαματα...καταρες....αλλά και τρελες κουβεντες !!! :laughing-rolling: Αλλο να θελω να πω..αλλο να λεω.....να ρωταω τον αντρα μου βλακειες....!!! :teasing-tease: Ο ταλαιπωρος ανθρωπος...να προσπαθει να με ...''επαναφερει''...... :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: Τελος παντων, ξαναπηγα για υπνο και ξυπνησα κατα τις 10 με τα........λογικα μου ...ευτυχως....... :greetings-waveyellow:
 #89331  από litsa
 Τετ Μάιος 01, 2013 2:44 pm
Λήδα έγραψε:Εύχομαι να φύγει γρήγορα κ να πάει στον αγύριστο όλο αυτό Άννα!!! :violence-pistoldouble: :violence-pistoldouble: :violence-pistoldouble:
:romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-heartsthree:
 #89335  από ΑΝΝΑ59
 Τετ Μάιος 01, 2013 7:00 pm
:romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: Ειστε πολυ γλυκιες !!!! ΟΛΕΣ !!!!! ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ !!!!!! Φευγω απο Αθηνα και ισως να μην εχω ιντερνετ . Ευχομαι ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ σε ολη την παρεα !!!!!!!!!!!!!! Ολα τα ΚΑΛΑ να...πεσουν στα κεφαλακια μας :romance-heartsthree: :romance-heartsthree: :romance-heartsthree: :romance-heartsthree: :romance-heartsthree: :romance-heartsthree: :romance-heartsthree: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7