• Ερώτηση για νευραλγία τριδύμου

  • Ανοιχτή συζήτηση πάνω στα ποικίλα συμπτώματα και τις υποτροπές που προκαλεί η ΣΚΠ.
Ανοιχτή συζήτηση πάνω στα ποικίλα συμπτώματα και τις υποτροπές που προκαλεί η ΣΚΠ.
 #84683  από ΑΝΝΑ59
 Παρ Ιαν 25, 2013 10:30 am
Γιάννης έγραψε:Όλοι οι υποστηρικτές του συγκεκριμένου δρυϊδη ποστάρουν μια φορά και μετά παίρνουν τον πούλο. Οι συνταγές των μαγικών του φίλτρων είναι μυστικές. Ίσως, στο μέλλον, κάποιοι Uderzo και Goscinny ενημερώσουν τις επόμενες γενιές.
:laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling:Μη νομιζεις οτι περιμενα να απαντησει ....!!!! Και φυσικα, ποτε δεν θα πηγαινα σ'αυτον τον...δρυϊδη για τη νευραλγια τριδυμου ....!!!!Αρκετα επαθα απο αλλους........
 #84696  από Κωνσταντίνα
 Παρ Ιαν 25, 2013 11:57 am
Χτες σε συζήτηση που είχα με πολύ αγαπημένο μου φίλο, ο οποίος έχει μυική δυστροφία που κληρονόμησε από τη μαμά του, έτυχε να αναφέρουμε τον συγκεκριμένο δρυϊδη τον οποίο επισκεπτόταν η μητέρα του.
-Απ' αυτά που της έδινε είχε βγάλει μούσι, η φωνή της άλλαξε στο πιο "αντρουά" και ανά τακτά χρονικά διαστήματα την ψάχναμε για .......πουλί :laughing-rolling: .
Η παρολίγον αλλαγή ρόλων με τον μπαμπά μου στοίχισε φυσικά.....πολλά λεφτά


Και όπως μαντέψατε, δεν έμαθαν ποτέ τι της έδινε.

Όταν ακούω για τον συγκεκριμένο "κύριο"-απατεώνα, sorry φίλε με τη νευραλγία τριδύμου που θεραπεύτηκες(λέμε τώρα), αλλά :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 #84699  από ΑΝΝΑ59
 Παρ Ιαν 25, 2013 12:12 pm
:laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: Για φαντασου !!!!!! Να πηγαινα , λεει, για να γλιτωσω απο το τριδυμο ....να θεραπευομουν.....(λεμε τωρα)...και να αποκτουσα ενα.....νεο οργανο........!!!!!!!!!! :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling:
 #87711  από Κώστας
 Παρ Μαρ 22, 2013 12:53 am
ΑΝΝΑ59 έγραψε::laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: Για φαντασου !!!!!! Να πηγαινα , λεει, για να γλιτωσω απο το τριδυμο ....να θεραπευομουν.....(λεμε τωρα)...και να αποκτουσα ενα.....νεο οργανο........!!!!!!!!!! :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling:
Ας γινόσουν εσύ καλά και τα υπόλοιπα θα τα φρόντιζε ο μέγιστος μετρ designer. Σιγά μη κώλωνε σ΄ ένα μοντελάκι με πρόβλεψη για το νέο σου όργανο!!!
 #87715  από ΑΝΝΑ59
 Παρ Μαρ 22, 2013 10:55 am
:scared-eek: :scared-eek: :scared-eek: :scared-eek: :scared-eek: :scared-eek: :scared-eek: :scared-eek: ΟΧΙ...ΟΧΙ .....!!!!!! Ευχαριστω !!!!!! ΔΕΝ θελω καινουργιο οργανο !!!!! Μια χαρα ειμαι ετσι !!!!!Προτιμω να ...πεθανω ..ηρωικα ....πανω σε κριση νευραλγιας !!!!!!!!!!!!!Ευτυχως, κατα τη διαρκεια των κρισεων, ΔΕΝ μπορω να περπατησω ...!!!! Αλλιως, δεν θα ειχατε την ευτυχια να με γνωρισετε !!!! Θα ειχα πεσει απο την ταρατσα, πριν απο χρονια......... :lol: :( :( :( :lol: :( :( :( :o :( :( :lol:
 #87727  από Giot
 Παρ Μαρ 22, 2013 5:04 pm
Γειά σε όλους. Η συζήτηση με βοήθησε να θυμηθώ το σύμπτωμα δεν ήξερα ότι πρόκειται για νευραλγία τριδύμου αλλά αυτό εγώ το έχω πάθει στα 22 μου (τώρα είμαι 41). Ξεκίνησε σαν πονόδοντος αλλά στη συνέχεια ήταν πόνος στα ούλα και ελαφρύ μούδιασμα στην μία πλευρά του προσώπου, δάκρυζε το μάτι και λες και ανέβαινε η θερμοκρασία, ζεσταινόμουν. Αν θυμάμαι καλά τότε ξεκίνησε και βουητό στο ένα αυτί και με τα χρόνια (από όσο έχω καταλάβει) μείωση της ακοής. Ο έντονος πόνος κρατούσε καμμιά ώρα δεν περνούσε με παυσίπονα. Ενώ είχα φτιάξει το δόντι ο πόνος επέμενε, πέρασε μετά από καιρό. Πάντως ημικρανίες είχα συχνά όλα τα επόμενα χρόνια. Παρατήρησα ότι κόπηκαν όταν άρχισα τις βιταμίνες Neurobion, μου τις έδωσε η πρώτη γιατρός που με παρακολουθούσε όταν ανακάλυψα την ΣΚΠ. Και σιγουρεύτηκα ότι κάνει δουλειά γιατί όταν τύχαινε να το σταματήσω, επανέρχονταν οι ημικρανίες. Αυτό που με κάνει και θυμώνω είναι το γιατί οι γιατροί δεν αναφέρουν όλα τα πιθανά συμπτώματα στους ασθενείς ώστε να αξιολογήσουν την ασθένεια καλύτερα. Εγώ μόνο από τις συζητήσεις που έχω παρακολουθήσει εδώ, έχω θυμηθεί κάποια από αυτά. Εντάξει θα μου πείτε ότι πολλά από τα συμπτώματα της σκλήρυνσης είναι κοινά με άλλες παθήσεις κ.λπ. αλλά πάντως συμπτώματα της ΣΚΠ σίγουρα δεν είναι μόνο τα μουδιάσματα, τα κινητικά και η οπτική νευρίτιδα. Ξέρετε πόσες φορές έχω ακούσει ότι "η ΣΚΠ δεν έχει πόνο";
Εύχομαι περαστικά σε όποιον πονά και γρήγορα...
 #87729  από ΑΝΝΑ59
 Παρ Μαρ 22, 2013 6:25 pm
Giot έγραψε:Γειά σε όλους. Η συζήτηση με βοήθησε να θυμηθώ το σύμπτωμα δεν ήξερα ότι πρόκειται για νευραλγία τριδύμου αλλά αυτό εγώ το έχω πάθει στα 22 μου (τώρα είμαι 41). Ξεκίνησε σαν πονόδοντος αλλά στη συνέχεια ήταν πόνος στα ούλα και ελαφρύ μούδιασμα στην μία πλευρά του προσώπου, δάκρυζε το μάτι και λες και ανέβαινε η θερμοκρασία, ζεσταινόμουν. Αν θυμάμαι καλά τότε ξεκίνησε και βουητό στο ένα αυτί και με τα χρόνια (από όσο έχω καταλάβει) μείωση της ακοής. Ο έντονος πόνος κρατούσε καμμιά ώρα δεν περνούσε με παυσίπονα. Ενώ είχα φτιάξει το δόντι ο πόνος επέμενε, πέρασε μετά από καιρό. Πάντως ημικρανίες είχα συχνά όλα τα επόμενα χρόνια. Παρατήρησα ότι κόπηκαν όταν άρχισα τις βιταμίνες Neurobion, μου τις έδωσε η πρώτη γιατρός που με παρακολουθούσε όταν ανακάλυψα την ΣΚΠ. Και σιγουρεύτηκα ότι κάνει δουλειά γιατί όταν τύχαινε να το σταματήσω, επανέρχονταν οι ημικρανίες. Αυτό που με κάνει και θυμώνω είναι το γιατί οι γιατροί δεν αναφέρουν όλα τα πιθανά συμπτώματα στους ασθενείς ώστε να αξιολογήσουν την ασθένεια καλύτερα. Εγώ μόνο από τις συζητήσεις που έχω παρακολουθήσει εδώ, έχω θυμηθεί κάποια από αυτά. Εντάξει θα μου πείτε ότι πολλά από τα συμπτώματα της σκλήρυνσης είναι κοινά με άλλες παθήσεις κ.λπ. αλλά πάντως συμπτώματα της ΣΚΠ σίγουρα δεν είναι μόνο τα μουδιάσματα, τα κινητικά και η οπτική νευρίτιδα. Ξέρετε πόσες φορές έχω ακούσει ότι "η ΣΚΠ δεν έχει πόνο";
Εύχομαι περαστικά σε όποιον πονά και γρήγορα...
:violence-hammer: ''Η ΣΚΠ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΝΟΥΣ '' !!!!!!!!! :violence-hammer: Ετσι μου ειχε πει ο πρωτος νευρολογος , που με ανελαβε !!!!!!!!!! Εγω, πονουσα και ποναω !!!!!! Η σπαστικοτητα, μικρη ή μεγαλη, ορατη ή αορατη ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΠΟΝΟΥΣ !!!!!!!!! Επισης, τα ξημερωματα της 4ης ΜΑΡΤΙΟΥ 2003 , με ξυπνησε ενας φρικτος πονος στο κεφαλι !!!!!! Ηταν σαν πονοδοντος , που ''επιανε'' ολη τη μαζα του μισου κρανιου μου !!!!!!!! Απο τοτε , με συντροφευει ΣΥΝΕΧΩΣ !!!!!! Προτιμα , την ωρα του υπνου ή της χαλαρωσης !!!! ΔΕΝ υπαρχει κατι, που να τον πυροδοτει !!!! Δεν εξαρταται ουτε απο την ψυχολογικη κατασταση μου, ουτε απο την εποχη , ουτε απο τον καιρο , ουτε απο φαγητο ή ποτο . Για βδομαδες ή μηνες με θυμαται , για βδομαδες ή μερες με ξεχναει !!!!!! Δεν τον αγγιζουν παυσιπονα , ακομα κι αν τα παρω προληπτικα . Η σταση των γιατρων ??????????? Αδιαφορια και ''μπουκωμα με φαρμακα'' !!!!!!! Δυνατα παυσιπονα , που αναγκαζομουν να πληρωνω απο την τσεπη μου , αφου δεν υπηρχε χρονος να παω στο ΙΚΑ για να μου τα γραψουν, αντικαταθλιπτικα, αγχολυτικα, αντιεπιληπτικα !!!!!!!!!!!! Στο ιατρειο πονου , του ''Γ.Γεννηματας'' , εδειξαν ενδιαφερον, μονο εκει .Εκαναν ο,τι μπορουσαν...ξυλοκαϊνη στη μυτη ....ενεσεις στο κεφαλι (με ορο ασφαλειας στη βλεβα)....ενδοφλεβια δυνατα φαρμακα......που με ναρκωναν , σχεδον !!!!! Τιποτα, ομως !!!!!!!!!Μεγαλο ενδιαφερον εδειξε ενας νευροχειρουργος, που μου εκανε βελονισμο . Και παλι, ομως, το αποτελεσμα ηταν προσωρινο .Αυτος ο πονος ειναι σαν ...κατι ζωντανο !!!! Καθε φορα , που με ξαναθυμαται , ειναι πιο αγριος !!!!!!!Απο μια εποχη και μετα, αρχισε να ''χτυπαει'' και τον ουρανισκο. Πρεπει , επισης, να πω οτι επιρρεαζει κινητικα ολη την αριστερη πλευρα του σωματος μου , ετσι που δεν μπορω να περπατησω !! Εχω παθει , τρεις φορες υποτροπη , την ωρα της κρισης !!! Τη μια φορα, ''εχασα'' τα ποδια μου, για ενα δωδεκαωρο ! Ειπα οτι οι γιατροι αδιαφορουσαν !!!!!! Εχω περασει ασχημες καταστασεις, ''ζητιανευοντας'' τη βοηθεια τους . Τελικα, η Καραγεωργιου , αφου μου ειπε οτι ενα φαρμακο για τη σκπ, θα με σωσει και απο το τριδυμο (εννοωντας , βεβαια , τυσαμπρι κλπ ) , μου συνεστησε να πηγαινω για ενα τριημερο κορτιζονης , οταν ''φουντωνει'' ο πονος . Αυτο κανω...η κορτιζονη ''κουκουλωνει'' το βασανο , για λιγο και μετα....παλι τα ιδια ......!!!!! Εδω και 1.5 χρονο ...αλλα κολπα !!!!! Οι κρισεις ειναι λιγοτερο συχνες .Εχω , ομως, ΜΟΝΙΜΗ ενοχληση ...μουδιασμα και πονο , αλλοτε περισσοτερο και αλλοτε λιγοτερο εντονο και πονο στον ουρανισκο . Μερικες φορες , δυσκολευομαι να καταπιω!!!! Η κινητικη μου κατασταση , εξαρταται ΑΠΟΛΥΤΑ , απο την ενταση του πονου............ :violence-hammer:
 #87738  από Giot
 Παρ Μαρ 22, 2013 9:32 pm
ΑΝΝΑ59 έγραψε:
Giot έγραψε:Γειά σε όλους. Η συζήτηση με βοήθησε να θυμηθώ το σύμπτωμα δεν ήξερα ότι πρόκειται για νευραλγία τριδύμου αλλά αυτό εγώ το έχω πάθει στα 22 μου (τώρα είμαι 41). Ξεκίνησε σαν πονόδοντος αλλά στη συνέχεια ήταν πόνος στα ούλα και ελαφρύ μούδιασμα στην μία πλευρά του προσώπου, δάκρυζε το μάτι και λες και ανέβαινε η θερμοκρασία, ζεσταινόμουν. Αν θυμάμαι καλά τότε ξεκίνησε και βουητό στο ένα αυτί και με τα χρόνια (από όσο έχω καταλάβει) μείωση της ακοής. Ο έντονος πόνος κρατούσε καμμιά ώρα δεν περνούσε με παυσίπονα. Ενώ είχα φτιάξει το δόντι ο πόνος επέμενε, πέρασε μετά από καιρό. Πάντως ημικρανίες είχα συχνά όλα τα επόμενα χρόνια. Παρατήρησα ότι κόπηκαν όταν άρχισα τις βιταμίνες Neurobion, μου τις έδωσε η πρώτη γιατρός που με παρακολουθούσε όταν ανακάλυψα την ΣΚΠ. Και σιγουρεύτηκα ότι κάνει δουλειά γιατί όταν τύχαινε να το σταματήσω, επανέρχονταν οι ημικρανίες. Αυτό που με κάνει και θυμώνω είναι το γιατί οι γιατροί δεν αναφέρουν όλα τα πιθανά συμπτώματα στους ασθενείς ώστε να αξιολογήσουν την ασθένεια καλύτερα. Εγώ μόνο από τις συζητήσεις που έχω παρακολουθήσει εδώ, έχω θυμηθεί κάποια από αυτά. Εντάξει θα μου πείτε ότι πολλά από τα συμπτώματα της σκλήρυνσης είναι κοινά με άλλες παθήσεις κ.λπ. αλλά πάντως συμπτώματα της ΣΚΠ σίγουρα δεν είναι μόνο τα μουδιάσματα, τα κινητικά και η οπτική νευρίτιδα. Ξέρετε πόσες φορές έχω ακούσει ότι "η ΣΚΠ δεν έχει πόνο";
Εύχομαι περαστικά σε όποιον πονά και γρήγορα...
:violence-hammer: ''Η ΣΚΠ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΝΟΥΣ '' !!!!!!!!! :violence-hammer: Ετσι μου ειχε πει ο πρωτος νευρολογος , που με ανελαβε !!!!!!!!!! Εγω, πονουσα και ποναω !!!!!! Η σπαστικοτητα, μικρη ή μεγαλη, ορατη ή αορατη ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΠΟΝΟΥΣ !!!!!!!!! Επισης, τα ξημερωματα της 4ης ΜΑΡΤΙΟΥ 2003 , με ξυπνησε ενας φρικτος πονος στο κεφαλι !!!!!! Ηταν σαν πονοδοντος , που ''επιανε'' ολη τη μαζα του μισου κρανιου μου !!!!!!!! Απο τοτε , με συντροφευει ΣΥΝΕΧΩΣ !!!!!! Προτιμα , την ωρα του υπνου ή της χαλαρωσης !!!! ΔΕΝ υπαρχει κατι, που να τον πυροδοτει !!!! Δεν εξαρταται ουτε απο την ψυχολογικη κατασταση μου, ουτε απο την εποχη , ουτε απο τον καιρο , ουτε απο φαγητο ή ποτο . Για βδομαδες ή μηνες με θυμαται , για βδομαδες ή μερες με ξεχναει !!!!!! Δεν τον αγγιζουν παυσιπονα , ακομα κι αν τα παρω προληπτικα . Η σταση των γιατρων ??????????? Αδιαφορια και ''μπουκωμα με φαρμακα'' !!!!!!! Δυνατα παυσιπονα , που αναγκαζομουν να πληρωνω απο την τσεπη μου , αφου δεν υπηρχε χρονος να παω στο ΙΚΑ για να μου τα γραψουν, αντικαταθλιπτικα, αγχολυτικα, αντιεπιληπτικα !!!!!!!!!!!! Στο ιατρειο πονου , του ''Γ.Γεννηματας'' , εδειξαν ενδιαφερον, μονο εκει .Εκαναν ο,τι μπορουσαν...ξυλοκαϊνη στη μυτη ....ενεσεις στο κεφαλι (με ορο ασφαλειας στη βλεβα)....ενδοφλεβια δυνατα φαρμακα......που με ναρκωναν , σχεδον !!!!! Τιποτα, ομως !!!!!!!!!Μεγαλο ενδιαφερον εδειξε ενας νευροχειρουργος, που μου εκανε βελονισμο . Και παλι, ομως, το αποτελεσμα ηταν προσωρινο .Αυτος ο πονος ειναι σαν ...κατι ζωντανο !!!! Καθε φορα , που με ξαναθυμαται , ειναι πιο αγριος !!!!!!!Απο μια εποχη και μετα, αρχισε να ''χτυπαει'' και τον ουρανισκο. Πρεπει , επισης, να πω οτι επιρρεαζει κινητικα ολη την αριστερη πλευρα του σωματος μου , ετσι που δεν μπορω να περπατησω !! Εχω παθει , τρεις φορες υποτροπη , την ωρα της κρισης !!! Τη μια φορα, ''εχασα'' τα ποδια μου, για ενα δωδεκαωρο ! Ειπα οτι οι γιατροι αδιαφορουσαν !!!!!! Εχω περασει ασχημες καταστασεις, ''ζητιανευοντας'' τη βοηθεια τους . Τελικα, η Καραγεωργιου , αφου μου ειπε οτι ενα φαρμακο για τη σκπ, θα με σωσει και απο το τριδυμο (εννοωντας , βεβαια , τυσαμπρι κλπ ) , μου συνεστησε να πηγαινω για ενα τριημερο κορτιζονης , οταν ''φουντωνει'' ο πονος . Αυτο κανω...η κορτιζονη ''κουκουλωνει'' το βασανο , για λιγο και μετα....παλι τα ιδια ......!!!!! Εδω και 1.5 χρονο ...αλλα κολπα !!!!! Οι κρισεις ειναι λιγοτερο συχνες .Εχω , ομως, ΜΟΝΙΜΗ ενοχληση ...μουδιασμα και πονο , αλλοτε περισσοτερο και αλλοτε λιγοτερο εντονο και πονο στον ουρανισκο . Μερικες φορες , δυσκολευομαι να καταπιω!!!! Η κινητικη μου κατασταση , εξαρταται ΑΠΟΛΥΤΑ , απο την ενταση του πονου............ :violence-hammer:
Πόνο όταν κατάπινα είχα κι εγώ αλλά ο πόνος ήταν στο λαιμό στην δεξιά πλευρά -που δεν ακούω καλά-. Εμένα από όσο έχω καταλάβει με ενόχλησε όσες φορές είχα πρόβλημα με δόντι. Αργούσε να περάσει ο πόνος αλλά τελικά περνούσε. Μακάρι να φύγει και σε σένα Αννα, τελείως!
 #87745  από ΑΝΝΑ59
 Παρ Μαρ 22, 2013 10:53 pm
:pray: :pray: :pray: Μακαρι να εφευγε !!!!!! ΔΕΚΑ ΧΡΟΝΙΑ και ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ μερες , με ταλαιπωρει !!!!!! Και...δεν ποναει ο λαιμος μου ...ο ουρανισκος ποναει και ειναι μουδιασμενος .Γι αυτο , συχνα, δυσκολευομαι να καταπιω ........!!!!!!!!! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ , γιατι , οπως ξαναειπα, μου δημιουργει ΚΑΙ δυσκολια στην κινηση ........ :character-oldtimer:Θα επρεπε να ευχομαι , οταν περασω απο την επιτροπη του :twisted: ΚΕΠΑ :twisted: ...να παθω κριση νευραλγιας .......!!!! Δεν ειναι στο χερι μου, ομως !!!!! ΔΕΝ μπορω να την προκαλεσω ........ΧΑΑΑΑΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....ΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ........Πώς καταντησαμε !!!! Να ''προσευχομαστε '' για επιδεινωση , μηπως και πεισουμε τα...παχυδερμα των ΥΕ, οτι ειμαστε αληθινοι ασθενεις... :sad-roulette: :violence-pistoldouble: :violence-pistoldouble: :violence-pistoldouble: :violence-pistoldouble: :violence-pistoldouble: :violence-pistoldouble:
 #89198  από ΑΝΝΑ59
 Κυρ Απρ 28, 2013 7:41 pm
:scared-eek: :scared-eek: :scared-eek: :scared-eek: Ο ...δαιμονας με ΞΑΝΑΘΥΜΗΘΗΚΕ !!!!!! Αγριος !!!!! Πιο αγριος απο ποτε !!!!!!! Κανει νεα ...βολτα !!!!!!! Θα με πεθανει !!!!!! Χτυπαει πολλες φορες την ημερα, με ξυπναει , δεν μ'αφηνει να κοιμηθω !!!!Κλαιω...χτυπιεμαι....παραλογιζομαι........!!!!!!!! Ειναι το χειροτερο συμπτωμα της τελευταιας υποτροπης μου !!!!! :scared-eek: Εκανα σχημα σολουμεντρολ,πεντε ημερων !!!! ΔΕΝ αγγιξε το :evil: τριδυμο , ουτε στο ελαχιστο !!!!!Φουντωσε και το...γλωσσοφαρυγγικο !!!!!!!! :sad-roulette: Χτες βραδυ ...στα εφημερευοντα του ''Γ.Γεννηματας'' ...να παρακαλαω να με βοηθησουν..................!!!!!! Μου εδωσαν Tegretol , ενα απο τα φαρμακα που ειχα παρει στο παρελθον !!!!!!!!!!! Ελπιζω , τωρα , να φερει αποτελεσμα ...!!!!! Το ξεκινησα , ηδη !!!!!!!!!!!Ελπιζω.......Ειναι η τελευταια ελπιδα μου...........ΕΛΠΙΖΩ.................. Αυτο ειναι το ΜΟΝΟ συμπτωμα , που ΔΕΝ θελω να εχω !!!! Για οποιοδηποτε αλλο, ΔΕΝ με νοιαζει ........Ετσι καταντησα .......:greetings-waveyellow: :greetings-waveyellow: :greetings-waveyellow:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7