• Καψιμο

  • Ανοιχτή συζήτηση πάνω στα ποικίλα συμπτώματα και τις υποτροπές που προκαλεί η ΣΚΠ.
Ανοιχτή συζήτηση πάνω στα ποικίλα συμπτώματα και τις υποτροπές που προκαλεί η ΣΚΠ.
 #86466  από βικακι
 Τρί Φεβ 26, 2013 1:52 pm
Δεν ξέρετε πόσο με ευχαριστεί όταν με καταλαβαίνουν .

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΤΕ :text-thankyouyellow:

Εχουν πάρει φωτια οι πατούσες μου και το έριχνα μια στα παπούτσια,μια στην κούραση κ.τ.λ.
Τώρα μπορώ να απλώς να το αγνοήσω και να περιμένω!
 #86472  από sofia13
 Τρί Φεβ 26, 2013 3:30 pm
Να προσέχεις μόνο αν ασχολείσαι με την κουζίνα. Απ΄τα μουδιάσματα και τα καψίματα. για να μη
μου φύγουν ταψιά και γάστρες απ΄τα χέρια, έβαζα τα χέρια στις αντιστάσεις και απέκτησα ένα
σωρό Ινδιάνικα τατού, πορφυροκατακκόκινα.
Ολα καλά θα πάνε , όλα. Αν το γυρνάμε στην πλάκα γίνεται ευκολότερο το άνισο παιχνίδι ! :romance-caress: :greetings-waveyellow:
 #86481  από Ιωάννα
 Τρί Φεβ 26, 2013 8:13 pm
Παιδιά να ρωτήσω κ εγώ κάτι;;;;;;
Πέρα απ τα καψίματα που νιώθετε στα πόδια ,υπάρχει συγχρόνως κ αδυναμία;
Επίσης έχετε παρατηρήσει (οι κούκλες του φόρουμ) αν είστε πιο σταθερές στο περπάτημα με συγκεκριμένα παπούτσια ;;;
:romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek:
 #86483  από ΑΝΝΑ59
 Τρί Φεβ 26, 2013 8:43 pm
IKTIST22 έγραψε:Παιδιά να ρωτήσω κ εγώ κάτι;;;;;;
Πέρα απ τα καψίματα που νιώθετε στα πόδια ,υπάρχει συγχρόνως κ αδυναμία;
Επίσης έχετε παρατηρήσει (οι κούκλες του φόρουμ) αν είστε πιο σταθερές στο περπάτημα με συγκεκριμένα παπούτσια ;;;
:romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek:
:greetings-waveyellow: Θα σου απαντησει μια απο τις κουκλες του φορουμ !!!!! Ναι, φιλεναδα, εχω μεγαλη αδυναμια στα ποδια . Ειναι ενα απο τα ''αορατα'' συμπτωματα κι αυτο. Βεβαια , καψιματα και αδυναμια ειναι δυο ξεχωριστα συμπτωματα .Δεν προκαλειται το ενα απο το αλλο . Οσο για τα παπουτσια, οτι και να φορεσω, η ελλειψη ισορροπιας ειναι η ιδια . Απλως, υπαρχουν μερικα ζευγαρια , που τα τελευταια χρονια εμειναν στο ντουλαπι , αφου ειναι αδυνατο να τα φορεσω !!!!!!!!
 #86486  από sofia13
 Τρί Φεβ 26, 2013 9:01 pm
ΙΚΤIST επειδή με τα παπούτσια έχω τη δική σου τρέλα, έχω δοκιμάσει τα πάντα !
Τα καλύτερα αποδείχτηκαν όσα έχουν ελάχιστο τακούνι ίσα-ίσα ναμην είναι τελείως φλάτ
γιατί κουράζουν πιο πολύ τα φλάτ, αγκαλιάζουν το πόδι σταθερά και είναι δερμάτινα. :greetings-waveyellow:
 #86489  από Ιωάννα
 Τρί Φεβ 26, 2013 9:17 pm
Σοφάκι μου ......... της "αγκαλιάς " είμαι κ εγώ!
Όταν δεν είμαι "αγκαλιασμένη"....αλλού η βάρκα αλλού ο γιαλός!
Απλά μου φαινόταν πολύ κουλό να περπατάω πιο σταθερά με κλειστό δερμάτινο ...παρά με παντόφλα!!!!!!!!!!
Αννούλα (κούκλα)....αν πάω στη λαική .....με τα παπουτσια μου...εεε.............όσο να πεις.......ένα μεροκάματο θα το βγάλω!!!!!!! :teasing-neener:
ευχαριστω παιδιά!!!! :teasing-neener: :teasing-neener: :teasing-neener: :teasing-neener: :teasing-neener: :teasing-neener:
 #86490  από ΑΝΝΑ59
 Τρί Φεβ 26, 2013 9:47 pm
Καλα !!!!Εμεις, οταν λεμε ''παπουτσια '' εννοουμε κλειστα παπουτσια !!!!! Η παντοφλα ...ειναι ΑΥΤΟΝΟΜΗ !!!!! Μενει στο εδαφος και το ποδαρακι συνεχιζει το δρομο του !!!! Δεν σας εχω πει, οτι καποτε, το πασουμακι μου, εμεινε στο σκαλι του τρολεϊ ................??? :laughing-rolling: Το ωραιο ειναι οτι , τοτε , ημουν σε πολυυυυυυ καλυτερη κατασταση ............
 #86493  από sofia13
 Τρί Φεβ 26, 2013 9:56 pm
Κοριτσάκι, ποιός μίλησε για κλειστά δερμάτινα ;
Ξέρεις πόσα υπέροχα παπούτσια υπάρχουν, με χίλια λουριδάκια δέρματος κι΄ένα σπέσιαλ
φερμουαράκι πίσω ; Σύν τα δερμάτινα χιαστί κορδόνια που δένουν υποτίθεται στον αστράγαλο!
Ενα τέτοιο καλοκαιρινό , όταν το αγόρασα , η πωλήτρια ρώτησε αν είναι για την κόρη μου....
Η δε νευρολόγος όταν είδε να τα βγάζω τραβόντας απλώς ένα φερμουάρ πίσω , μου είπε ότι θα
πήγαινε αμέσως να πάρει τα ίδια .
Υπάρχουν πανέμορφα και ΒΟΛΙΚΑ παπούτσια , πόδια νάχουμε να περπατάμε μόνο ! :romance-kisscheek:
 #86496  από ΑΝΝΑ59
 Τρί Φεβ 26, 2013 10:10 pm
sofia13 έγραψε:Κοριτσάκι, ποιός μίλησε για κλειστά δερμάτινα ;
Ξέρεις πόσα υπέροχα παπούτσια υπάρχουν, με χίλια λουριδάκια δέρματος κι΄ένα σπέσιαλ
φερμουαράκι πίσω ; Σύν τα δερμάτινα χιαστί κορδόνια που δένουν υποτίθεται στον αστράγαλο!
Ενα τέτοιο καλοκαιρινό , όταν το αγόρασα , η πωλήτρια ρώτησε αν είναι για την κόρη μου....
Η δε νευρολόγος όταν είδε να τα βγάζω τραβόντας απλώς ένα φερμουάρ πίσω , μου είπε ότι θα
πήγαινε αμέσως να πάρει τα ίδια .
Υπάρχουν πανέμορφα και ΒΟΛΙΚΑ παπούτσια , πόδια νάχουμε να περπατάμε μόνο ! :romance-kisscheek:
:bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: Σωστη !!!!!!!Θελουμε παπουτσια που να μη ..βαρανε ...αυτονομια ..........
 #86501  από αιμιλια
 Τρί Φεβ 26, 2013 10:36 pm
2Εβδομαδες τωρα νιωθω μουδιασματα και καψιμο στις πατουσες, θελω να ρωτησω εσεις οταν κοιμαστε νιωθετε μουδιασματα στα χερια η ποδια?Εγω καθε βραδυ εδω και 14 μερες.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7