• Καψιμο

  • Ανοιχτή συζήτηση πάνω στα ποικίλα συμπτώματα και τις υποτροπές που προκαλεί η ΣΚΠ.
Ανοιχτή συζήτηση πάνω στα ποικίλα συμπτώματα και τις υποτροπές που προκαλεί η ΣΚΠ.
 #86503  από ΑΝΝΑ59
 Τετ Φεβ 27, 2013 12:03 am
Ναι Αιμιλια μου .Πολυ μουδιασμα !!!!! :greetings-waveyellow: :greetings-waveyellow: :greetings-waveyellow: :greetings-waveyellow: :greetings-waveyellow:
 #86504  από billios
 Τετ Φεβ 27, 2013 12:13 am
Αυτα θεωρουνται συνηθησμενα αιμιλια μου,ειναι αυτα τα μικρακια που σε κρατανε σε εγρηγορση.
Αρκετο καιρο τωρα κι εγω τα βραδυα νιωθω σαν φακιρης,να καουν
τα καρβουνα λεμε.Απλα στο λεω να μη νιωθεις μοναξιες
 #86506  από ΑΝΝΑ59
 Τετ Φεβ 27, 2013 12:27 am
Δυστυχως, Μπιλλακο , υπαρχουν και τα πολυ ασχημα καψιματα .Αυτα που πονανε !!!! Καυσαλγιες !!!!!! :twisted: Μακρια απ'ολους μας ....Μακριαααααα...
 #86507  από sofia13
 Τετ Φεβ 27, 2013 12:40 am
Bρε παιδιά, καψίματα , μουδιάσματα κ.λ.π τα είπαμε . Νιώθετε ποτέ ότι περπατάτε πάνω σε κοφτε-
-ρά χαλίκια; Πολύ κοφτερά , τόσο που φοβάσαι ν΄αφήσεις το βάρος σου, γιατί θα καταξεσκιστούν
τα πέλματα; Και οι νευρολόγοι ρωτάνε μήπως νιώθω ότι περπατάω πάνω σε βαμβάκι !!!
Το νιώσατε ποτέ ή όλα ανάποδα σε μένα;
 #86516  από litsa
 Τετ Φεβ 27, 2013 10:22 am
το να περπατάω και να έχω βαμβάκι στα πόδια μου, ναι το έχω νιώσει...!
όπως και να νιώθω φορώντας τα σπορτέξ... σαν παπουτσωμένος γάτος... άλλη αίσθηση σας λέω!!! :scared-shocked: :teasing-tease: :teasing-tease: :teasing-tease: :teasing-neener:
 #86530  από ΑΝΝΑ59
 Τετ Φεβ 27, 2013 11:35 am
:o Εγωωωωω........, προσωπικα, περπαταω πανω σε ΒΑΜΒΑΚΙ !!!!!!!!!!!!!!! :lol: Ειναι επικινδυνο, και αυτο !!!! Βοηθαει τις ...τουμπες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :happy-bouncymulticolor: :happy-bouncymulticolor: :happy-bouncymulticolor: :happy-bouncymulticolor: :happy-bouncymulticolor: :happy-bouncymulticolor: :happy-bouncymulticolor: :happy-bouncymulticolor: :happy-bouncymulticolor: :happy-bouncymulticolor: :happy-bouncymulticolor: :happy-bouncymulticolor:ΥΓ. Για τα χαλικια, Σοφια μου, ΔΕΝ ξερω τιποτα ....!!!!Μια απλη Μαθηματικος ειμαι :laughing-rolling: ...........
 #86533  από sofia13
 Τετ Φεβ 27, 2013 12:10 pm
Aυτό ήξερα κι΄εγώ ως τώρα. Για την αίσθηση βαμβακιού ! Εμένα όταν με πιάνει ο δαίμονας...
, νομίζω ότι πατάω σε βραχάκια κοφτερά και πονάω. Και η ισορροπία έτσι κι΄αλλιώς παίζει.
Αυτή την εποχή είμαι ανισόρροπη και με έντονα συνεχόμενα μουδιάσματα στα άκρα.
Πάει να ξεφύγει λίγο και το μάτι για τη γνωστή διπλωπία......αλλά κατά τα άλλα πάντα καλά και
ευτυχώς που δεν πάθαμε τίποτα. :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling:
 #86546  από ΑΝΝΑ59
 Τετ Φεβ 27, 2013 2:17 pm
sofia13 έγραψε:Aυτό ήξερα κι΄εγώ ως τώρα. Για την αίσθηση βαμβακιού ! Εμένα όταν με πιάνει ο δαίμονας...
, νομίζω ότι πατάω σε βραχάκια κοφτερά και πονάω. Και η ισορροπία έτσι κι΄αλλιώς παίζει.
Αυτή την εποχή είμαι ανισόρροπη και με έντονα συνεχόμενα μουδιάσματα στα άκρα.
Πάει να ξεφύγει λίγο και το μάτι για τη γνωστή διπλωπία......αλλά κατά τα άλλα πάντα καλά και
ευτυχώς που δεν πάθαμε τίποτα. :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling:
:laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: Ευτυχως , που δεν παθαμε τιποτα !!!!!!!! Ευτυχως !!!!!!! :laughing-rolling: Το ''ωραιο '' ειναι οτι , οταν μιλουσα σε διαφορους ανεγκεφαλους , για την σκ@τοκατασταση μου , μου απαντουσαν ...'' τι να κανεις ? Υπομονη !!!! Την...την υγειά σου να'χεις '' :angry-banghead: Ετσι, εκοψα τετοιες συζητησεις ........
 #86553  από Κωνσταντίνα
 Τετ Φεβ 27, 2013 6:48 pm
sofia13 έγραψε:Bρε παιδιά, καψίματα , μουδιάσματα κ.λ.π τα είπαμε . Νιώθετε ποτέ ότι περπατάτε πάνω σε κοφτε-
-ρά χαλίκια; Πολύ κοφτερά , τόσο που φοβάσαι ν΄αφήσεις το βάρος σου, γιατί θα καταξεσκιστούν
τα πέλματα; Και οι νευρολόγοι ρωτάνε μήπως νιώθω ότι περπατάω πάνω σε βαμβάκι !!!
Το νιώσατε ποτέ ή όλα ανάποδα σε μένα;
Χρόνια πριν διαγνωσθώ με τη διπλωπία Σοφάκι, επί διάστημα 2 μηνών περπατούσα πάνω σε "βότσαλα" και πονούσα φριχτά.Το μπαμπάκι δεν είχα την τύχη να το συναντήσω, κρίμα..... :(
 #86561  από ΑΝΝΑ59
 Τετ Φεβ 27, 2013 9:34 pm
Ειδατε , βρε αχαριστες, τι τσαχπινα παθηση μας ελαχε ???? Πολυ τσαχπινα......!!!! Με αμετρητα κολπα...με ποικιλια...δεν μας αφηνει να νοιωσουμε πληξη !!!!!!!!!!!! Τι τυχη !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :happy-cheerleadersmileygirl: :happy-cheerleadersmileygirl: :happy-cheerleadersmileygirl: :happy-cheerleadersmileygirl: :happy-cheerleadersmileygirl: :happy-cheerleadersmileygirl: :happy-cheerleadersmileygirl: :happy-cheerleadersmileygirl: :happy-cheerleadersmileygirl: :happy-cheerleadersmileygirl:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7