• kai pali zestiiiiiiiiii

  • Ανοιχτή συζήτηση πάνω στα ποικίλα συμπτώματα και τις υποτροπές που προκαλεί η ΣΚΠ.
Ανοιχτή συζήτηση πάνω στα ποικίλα συμπτώματα και τις υποτροπές που προκαλεί η ΣΚΠ.
 #56858  από EFFIE
 Τρί Ιούλ 19, 2011 5:29 pm
:confusion-seeingstars: kalisperes se olous!!!!!!!!!
vaerieme exo varethi na kathome spiti , kai na exo illigous k ponokefalo ap tin kolokortizoni
akomaaaaaaaaaaaaa
 #56859  από ΑΝΝΑ59
 Τρί Ιούλ 19, 2011 5:36 pm
EFFIE έγραψε::confusion-seeingstars: kalisperes se olous!!!!!!!!!
vaerieme exo varethi na kathome spiti , kai na exo illigous k ponokefalo ap tin kolokortizoni
akomaaaaaaaaaaaaa
Ακολουθησε τις συμβουλες που σου δωσαμε εμεις οι ''γέροι'' και παρε και κανενα παυσιπονο για το κεφαλι σου....υπομονη.... :romance-kisscheek: Κι εγω σπιτι καθομαι σημερα !!!!Ουτε για κολυμπι δεν μπορεσα να παω μ'αυτη τη ζεστη....και ειμαι πολυ κοντα στη θαλασσα..... :confusion-seeingstars:
 #56861  από EFFIE
 Τρί Ιούλ 19, 2011 5:43 pm
ANNA ΔΕΣΠΟΤΟΠΟΥΛΟΥ έγραψε:
EFFIE έγραψε::confusion-seeingstars: kalisperes se olous!!!!!!!!!
vaerieme exo varethi na kathome spiti , kai na exo illigous k ponokefalo ap tin kolokortizoni
akomaaaaaaaaaaaaa
Ακολουθησε τις συμβουλες που σου δωσαμε εμεις οι ''γέροι'' και παρε και κανενα παυσιπονο για το κεφαλι σου....υπομονη.... :romance-kisscheek: Κι εγω σπιτι καθομαι σημερα !!!!Ουτε για κολυμπι δεν μπορεσα να παω μ'αυτη τη ζεστη....και ειμαι πολυ κοντα στη θαλασσα..... :confusion-seeingstars:
tora pou sas vrika the sas xano me tipota!!!
kleino k ena mina xoris tsigaro meta apo 20 xronia fougarou omos :sad-roulette: :sad-roulette:
ola auta mazi!!!!!!!!!!!
ego to mpanaki de tha to xana me tipota pantos esto kai pio arga!!
 #56882  από ΑΝΝΑ59
 Τρί Ιούλ 19, 2011 9:23 pm
ΑΥΡΙΟ...Θα παω....οσο πιο νωρις γινεται.... :happy-bouncymulticolor:
 #56906  από passenger
 Τετ Ιούλ 20, 2011 9:54 am
facken ζεστη δεν την αντεχω με τιποτα.....και εχω και το σκυλο μου που θελει βολτα το μεσημερι, και δεν βρισκω πουθενα ισκιο :sad-roulette:
 #56907  από EFFIE
 Τετ Ιούλ 20, 2011 10:12 am
passenger έγραψε:facken ζεστη δεν την αντεχω με τιποτα.....και εχω και το σκυλο μου που θελει βολτα το μεσημερι, και δεν βρισκω πουθενα ισκιο :sad-roulette:
:laughing-rolling: :laughing-rolling: ki ego to idio!!!! to xo kai auto!
 #56930  από passenger
 Πέμ Ιούλ 21, 2011 10:19 am
tora pou sas vrika the sas xano me tipota!!!
kleino k ena mina xoris tsigaro meta apo 20 xronia fougarou omos :sad-roulette: :sad-roulette:
ola auta mazi!!!!!!!!!!!
ego to mpanaki de tha to xana me tipota pantos esto kai pio arga!![/quote]


Και γω εκλεισα 3.5 μηνες χωρις τσιγαρο επειτα απο 23 χρονια φουγαρου

Υ.Γ. Μη γραφεις γκριγκlish
 #56931  από EFFIE
 Πέμ Ιούλ 21, 2011 10:56 am
passenger έγραψε:tora pou sas vrika the sas xano me tipota!!!
kleino k ena mina xoris tsigaro meta apo 20 xronia fougarou omos :sad-roulette: :sad-roulette:
ola auta mazi!!!!!!!!!!!
ego to mpanaki de tha to xana me tipota pantos esto kai pio arga!!

Και γω εκλεισα 3.5 μηνες χωρις τσιγαρο επειτα απο 23 χρονια φουγαρου

Υ.Γ. Μη γραφεις γκριγκlish[/quote]
εγω παντως μολις αποφασισα να το κοψω υποτροπιασα!!!!
απιστευτα μου φαινονται ολα...
 #56953  από litsa
 Πέμ Ιούλ 21, 2011 3:33 pm
όλη νυχτα .. ξυπνούσα απο την ζέστη.... μιλάμε ότι το θερμόμετρο έδειχνε 30 βαθμούς :? .... για μένα όμως ήταν αρκετό για να καίγομαι....

εσεις στους πόσους ... καίγεστε?? χμ ζεσταίνεστε??? ειδατε κάνω και πλάκα.... δεν ειναι καθόλου αστείο ... αλλα οκ..

φιλια
 #56955  από Alpha Tough
 Πέμ Ιούλ 21, 2011 3:45 pm
Καλησπέρα παιδιά

εγώ κοιμάμαι με κλιματιστικό οπωσδήποτε-αν και το σιχαίνομαι-τις τελευταίες 15 μέρες.Δε γίνεται αλλιώς. Νομίζω πως οι 30 βαθμοί δεν είναι οι ιδανικοί για ύπνο. Η σωστή θερμορασία είναι γύρω στους 25 αν δεν κάνω λάθος.Μεγάλη διαφορά στην αντοχή μου στην ζέστη την ώρα του ύπνου έχω δει με τα βαμβακερά σεντόνια και μόνο με αυτά. Πριν διαγνωστώ και χωρίς καψίματα κλπ ωραία δεν είχα κανένα πρόβλημα με την ζέστη ... :confusion-seeingstars: