• ζεστενομαι..

  • Ανοιχτή συζήτηση πάνω στα ποικίλα συμπτώματα και τις υποτροπές που προκαλεί η ΣΚΠ.
Ανοιχτή συζήτηση πάνω στα ποικίλα συμπτώματα και τις υποτροπές που προκαλεί η ΣΚΠ.
 #73669  από arianne
 Δευ Ιουν 18, 2012 9:38 am
Λοιπον,ακομα δεν αρχισαν οι ζεστες κ εχω υποτροπη..χτες ενιωθα σαννα πατουσα σε αμμο κ σημερα μουδιασμενα..δε βλεπω καθαρα,σαν να χει πολυ φως,ψιλο θαμπα κ λιγη ασταθεια..α!κ στο στομαχι ποναω αισθητικα,μονο που αγγιζει η μπλουζα..αυτα..ειμαι στο νοσοκομειο,χτες ξεκινησα gilenya αλλα θελουν μερες να δουλεψει..με κρατησαν προληπτικα για να δουν αν θα φυγουν τα μουδιασματα...
Αααα!!!ασυρματο ιντερνετ στο νοσοκομειο???εχω εντυπωσιαστει. Ασ ειναι καλα τα σμαρτphone...
 #73688  από elpida
 Δευ Ιουν 18, 2012 4:54 pm
Εύχομαι σύντομα να βγεις από το νοσοκομείο, arianne!
Ξεκουράσου, προσπάθησε να χαλαρώσεις το σώμα & το μυαλό σου.
Σκέψου την στιγμή που θα γυρίσεις και πάλι σπίτι σου. Εγώ αυτό σκεφτόμουν, όταν πέρασα μια εβδομάδα στο νοσοκομείο μέσα Αυγούστου με καύσωνα και με την κορτιζόνη να μ' έχει τρελάνει στις εξάψεις!
Πολλά φιλιά
 #73697  από ΑΝΝΑ59
 Δευ Ιουν 18, 2012 7:20 pm
arianne έγραψε:Λοιπον,ακομα δεν αρχισαν οι ζεστες κ εχω υποτροπη..χτες ενιωθα σαννα πατουσα σε αμμο κ σημερα μουδιασμενα..δε βλεπω καθαρα,σαν να χει πολυ φως,ψιλο θαμπα κ λιγη ασταθεια..α!κ στο στομαχι ποναω αισθητικα,μονο που αγγιζει η μπλουζα..αυτα..ειμαι στο νοσοκομειο,χτες ξεκινησα gilenya αλλα θελουν μερες να δουλεψει..με κρατησαν προληπτικα για να δουν αν θα φυγουν τα μουδιασματα...
Αααα!!!ασυρματο ιντερνετ στο νοσοκομειο???εχω εντυπωσιαστει. Ασ ειναι καλα τα σμαρτphone...
Περαστικα !!!!!! Γρηγορα !!!!!!!!!! :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek:
 #73704  από soulla
 Δευ Ιουν 18, 2012 8:38 pm
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ.....ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΟΥΝ ΠΟΤΕ :romance-kisscheek:
 #74101  από arianne
 Σάβ Ιουν 23, 2012 10:46 am
ειμαι σπιτι κ ειμαι χαλια..μπηκα με λιγα μουδιασματα κ βγηκα με μουδιασματα μεχρι τη μεση.τα ματια μου χαλια σαν να χει πολυ φωσ κ κατακρατηση ουρων..
τουλαχιστον ο γιοσ μου μου κανε χαρεσ γιατι φοβηθηκα θα με ξεχνουσε 5 μερεσ στο νοσοκομειο..
ξεκινησα κ τζιλενια τη κυριακη...αντε να γινω καλα γιατι σερνομαι κ δεν το αντεχω...
 #74103  από Γιάννης
 Σάβ Ιουν 23, 2012 11:31 am
Περαστιά arianne εύχομαι τα μουδιάσματα να σου φύγουν σχετικά γρήγορα κάτι που είναι σχεδόν σίγουρο δεδομένου ότι η ώση θα κάνει τον κύκλο της και θα πάει στο διάολο.
Έχω μια απορία, ποιος υπερεγκέφαλος σου είπε ότι το gilenya διώχνει τα όποια συμπτώματα;
 #74108  από arianne
 Σάβ Ιουν 23, 2012 12:32 pm
kaneis apla to ksekinhsa gia kalo opote elpizw ontws na kanei thaumata...............
 #74110  από Γιάννης
 Σάβ Ιουν 23, 2012 12:36 pm
Πάω πάσο, και πάλι περαστικά και γρήγορα
 #75153  από Tassos
 Δευ Ιούλ 16, 2012 3:53 pm
Γιάννης έγραψε:Περαστιά arianne εύχομαι τα μουδιάσματα να σου φύγουν σχετικά γρήγορα κάτι που είναι σχεδόν σίγουρο δεδομένου ότι η ώση θα κάνει τον κύκλο της και θα πάει στο διάολο.
Έχω μια απορία, ποιος υπερεγκέφαλος σου είπε ότι το gilenya διώχνει τα όποια συμπτώματα;
Γιάννη; Λες ότι η ώση θα κάνει τον κύκλο της και θα πάει στο διάολο. Μέχρι πόσες μέρες μπορεί να διαρκέσει μια ώση; Ρωτάω γιατί μέχρι τώρα οι ώσεις που νομίζω ότι έχω περάσει έχω την εντύπωση ότι δεν κράτησαν παραπάνω από μια μέρα. Όμως τώρα φοβάμαι ότι περνάω ώση πάνω από 48 ώρες και δεν ξέρω αν πρέπει να περιμένω κι άλλο ή να κάνω κάτι;

ευχαριστώ