• Θέλει μια Avonex κανείς;;

  • Αγωγές ιντερφερόνης (Interferon beta-1a) όπως PLEGRIDY, AVONEX, REBIF, BETAFERON, EXTAVIA κτλ.
Αγωγές ιντερφερόνης (Interferon beta-1a) όπως PLEGRIDY, AVONEX, REBIF, BETAFERON, EXTAVIA κτλ.
 #109668  από Dhm
 Κυρ Μαρ 01, 2015 4:37 pm
Καλησπέρα,

Επιτέλους κατάφερα να πείσω την γιατρό μου να σταματήσω την avonex και δεν αντέχω να κάνω ούτε την μία τελευταία που μου μένει! Την θέλει κανείς; Βέβαια μάλλον θα υπάρχει κάποιο θέμα με την μεταφορά,αλλά πείτε μου εσείς και τα βρίσκουμε!!
Επί τη ευκαιρία..Η γιατρός μου μου είπε ότι μπορώ να την κόψω μαχαίρι την avonex.Θα ξεκουραστώ 3 μήνες και μετά θα ξεκινήσω copaxone. Να περίμενω κάτι αρνητικό(rebound effect λέγεται;:$) από αυτό τό απότομο σταμάτημα;
Ευχαριστώ και περιμένω! :)
 #109671  από Κωνσταντίνα
 Κυρ Μαρ 01, 2015 7:38 pm
Dhm έγραψε:...............................................................................................................
δεν αντέχω να κάνω ούτε την μία τελευταία που μου μένει! Την θέλει κανείς; :) ..................................................................................................
Στο .........νεροχύτη γρήγορα και μετά πάρτυ αποτοξίνωσης :smile-party:

Δεν θα πάθεις τίποτα, κάθε άλλο θα ισορροπήσει ο συναισθηματικός σου κόσμος :smile-muscle:
Όλα να πάνε καλά κοριτσάκι :smile-sun: :smile-kiss:
 #109681  από ΑΝΝΑ59
 Κυρ Μαρ 01, 2015 9:58 pm
Κωνσταντίνα έγραψε:
Dhm έγραψε:...............................................................................................................
δεν αντέχω να κάνω ούτε την μία τελευταία που μου μένει! Την θέλει κανείς; :) ..................................................................................................
Στο .........νεροχύτη γρήγορα και μετά πάρτυ αποτοξίνωσης :smile-party:

Δεν θα πάθεις τίποτα, κάθε άλλο θα ισορροπήσει ο συναισθηματικός σου κόσμος :smile-muscle:
Όλα να πάνε καλά κοριτσάκι :smile-sun: :smile-kiss:
Σωστο !!!!!!! :smile-handshake: :smile-handshake: :smile-handshake: :smile-handshake: :smile-handshake: :smile-handshake: :smile-handshake: :smile-handshake: :smile-handshake: :smile-handshake: :smile-handshake: :smile-handshake: