• ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙ;;;;;

  • Αγωγές ιντερφερόνης (Interferon beta-1a) όπως PLEGRIDY, AVONEX, REBIF, BETAFERON, EXTAVIA κτλ.
Αγωγές ιντερφερόνης (Interferon beta-1a) όπως PLEGRIDY, AVONEX, REBIF, BETAFERON, EXTAVIA κτλ.
 #67371  από Αναστάσιος
 Δευ Φεβ 06, 2012 12:57 am
Εχω παρατηρησει οτι αν δεν την κανω (μερα παρα μερα) εχω πολυ περισσοτερη ενεργεια γενικα ενω οταν θα την κανω ή την εχω κανει την προηγουμενη μερα κουραζομαι πολυ πιογρηγορα και γενικα αισθανομαι μια "χαλαρωση". Μηπως η ιντερφερονη ειναι ενα παραμυθι;;;;;;;;
Θελω να την σταματησω αλλα δεν ξερω....δεν θελω να ειμαι ψευτης....φοβαμαι μηπως ερθουν χειροτερα....
 #67411  από costas
 Δευ Φεβ 06, 2012 7:28 pm
Αναστάσιος έγραψε:..................Θελω να την σταματησω αλλα δεν ξερω....δεν θελω να ειμαι ψευτης....φοβαμαι μηπως ερθουν χειροτερα....

To ίδιο και εγώ :banana-stoner:
 #67425  από Π.Μ79
 Δευ Φεβ 06, 2012 10:52 pm
Το αν είναι παραμύθι ή όχι, απλά να σου πω αν έχεις την υπομονή, κάτσε διάβασε τις έρευνες που έκαναν και κατέληξαν στα συμπεράσματα ότι μειώνονται οι υποτροπές Χ%.

Εγώ την είχα και το έκανα και απογοητεύτηκα πλήρως.
 #67747  από costas
 Τρί Φεβ 14, 2012 8:05 pm
Π.Μ79 έγραψε:Το αν είναι παραμύθι ή όχι, απλά να σου πω αν έχεις την υπομονή, κάτσε διάβασε τις έρευνες που έκαναν και κατέληξαν στα συμπεράσματα ότι μειώνονται οι υποτροπές Χ%.

Εγώ την είχα και το έκανα και απογοητεύτηκα πλήρως.

Δεν χρειάζεται πάντως να διαβάζουμε και πάρα πολύ.... το ξέρεις πολύ καλά λόγω επαγγέλματος!!!!!!!!