• BETAFERON ΤΕΛΟΣ

  • Αγωγές ιντερφερόνης (Interferon beta-1a) όπως PLEGRIDY, AVONEX, REBIF, BETAFERON, EXTAVIA κτλ.
Αγωγές ιντερφερόνης (Interferon beta-1a) όπως PLEGRIDY, AVONEX, REBIF, BETAFERON, EXTAVIA κτλ.
 #54939  από Γιάννης
 Δευ Ιουν 20, 2011 1:41 pm
Μόλις γύρισα, ανεβασμένα πάλι τα ηπατικά, οπότε τέλος οι ιντερφερόνες και από Σεπτέμβρη μάλλον tysabri.
Η γιατρός που με παρακολουθεί και η οποία μου εμπνέει εμπιστοσύνη, χωρίς να μου φαίνεται δογματική και πιεστική, επιμένει, οτι σύμφωνα με την εμπειρία της, το tysabri έχει προσφέρει κινητική βελτίωση σε αρκετούς ασθενείς της.
Για να δούμε, τις επόμενες μέρες θα αισθανθώ κάποια διαφορά χωρίς betaferon;
 #54940  από elenipir
 Δευ Ιουν 20, 2011 1:57 pm
καλη αρχη στο σταματημα σου λοιπον !!!!
Οταν ειχα σταματησει την betaferon πεταγα σου ευχομαι και εσενα το ιδιο :romance-caress: !!!
 #54942  από ΑΝΝΑ59
 Δευ Ιουν 20, 2011 2:01 pm
Γιάννης έγραψε:Μόλις γύρισα, ανεβασμένα πάλι τα ηπατικά, οπότε τέλος οι ιντερφερόνες και από Σεπτέμβρη μάλλον tysabri.
Η γιατρός που με παρακολουθεί και η οποία μου εμπνέει εμπιστοσύνη, χωρίς να μου φαίνεται δογματική και πιεστική, επιμένει, οτι σύμφωνα με την εμπειρία της, το tysabri έχει προσφέρει κινητική βελτίωση σε αρκετούς ασθενείς της.
Για να δούμε, τις επόμενες μέρες θα αισθανθώ κάποια διαφορά χωρίς betaferon;
Γιαννη !!! Σου ευχομαι τα καλυτερα !!! Μαλλον ,κι εγω...προς τα εκει οδευω.......!!!Η υποψια ,οτι οι ιντερφερονες ευθυνονται για τη νευραλγια τριδυμου :evil: :twisted: :evil: κοντευει να γινει βεβαιοτητα !!! Μου εχουν πει κι εμενα για tysabri (αν δεν με βελτιωσει το betaferon) ομως ΔΕΝ ΘΕΛΩ !!! :violence-hammer: ΔΕΝ ΘΕΛΩ :eusa-naughty: ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ :greetings-waveyellow:
 #54968  από Γιάννης
 Δευ Ιουν 20, 2011 5:42 pm
Α το ξέχασα, όσες-όσοι πάτε σε νοσοκομεία του ΙΚΑ όπως εγώ, οπλιστείτε με υπομονή γιατί τα πράγματα άλλαξαν. Πήγα να πάρω στη γραμματεία έντυπο για διάγνωση και με έβαλαν να πληρώσω 5 ευρώ. Το λέω στη γιατρό και μου λέει δεν έπρεπε να πληρώσετε, οι χρόνιοι ασθενείς δεν πληρώνουν. Πάω στο γραφείο του διευθυντή να μου βάλουν στρογγυλή σφραγίδα στη διάγνωση, ρωτάω για το θέμα των 5 ευρώ και μου λένε δεν ξέρουμε. Προσπαθείστε να ενημερώνεστε πριν πάτε. Δεν ξέρω αν ισχύουν τα ίδια παντού, το αντίθετο, φαντάζομαι το κάθε νοσοκομείο θα κάνει τα δικά του.
 #54984  από FANTOMAS
 Δευ Ιουν 20, 2011 9:12 pm
sou έγραψε:πρσφέροντας μια συμπτωματική ανακούφιση.
sorry αλλά τι σημαίνει ;
 #54985  από ΑΝΝΑ59
 Δευ Ιουν 20, 2011 9:24 pm
Γιάννης έγραψε:Α το ξέχασα, όσες-όσοι πάτε σε νοσοκομεία του ΙΚΑ όπως εγώ, οπλιστείτε με υπομονή γιατί τα πράγματα άλλαξαν. Πήγα να πάρω στη γραμματεία έντυπο για διάγνωση και με έβαλαν να πληρώσω 5 ευρώ. Το λέω στη γιατρό και μου λέει δεν έπρεπε να πληρώσετε, οι χρόνιοι ασθενείς δεν πληρώνουν. Πάω στο γραφείο του διευθυντή να μου βάλουν στρογγυλή σφραγίδα στη διάγνωση, ρωτάω για το θέμα των 5 ευρώ και μου λένε δεν ξέρουμε. Προσπαθείστε να ενημερώνεστε πριν πάτε. Δεν ξέρω αν ισχύουν τα ίδια παντού, το αντίθετο, φαντάζομαι το κάθε νοσοκομείο θα κάνει τα δικά του.
ΓΙΑΝΝΗ !!! Στο ''Γεννηματας" , ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ !!! :violence-hammer: Παλια ,τους εδειχνα γνωματευση της Καραγεωργιου !!! Τωρα ,ζητουν γνωματευση Α'βαθμιας υγειονομικης επιτροπης !!! ΠΑΝΤΩΣ ,ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ !!! :angry-cussing: :angry-cussingblack: :angry-cussingblack: ΨΑΞΕ ΤΟ !!! ΨΑΞΤΕ ΤΟ ΟΛΟΙ !!!
 #55085  από Γιάννης
 Τετ Ιουν 22, 2011 6:35 pm
ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ
7 ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΕΣ BETAFERON
2 ΠΙΣΤΟΛΙΑ
2 ΙΣΟΘΕΡΜΙΚΕΣ ΤΣΑΝΤΕΣ
ΣΤΗΝ ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΤΙΚΗ ΤΙΜΗ ΤΩΝ 1000 ΕΥΡΩ
ΔΩΡΟ ΝΑΝΟΒΙΟΝΙΚΟ ΓΙΛΕΚΟ
 #55087  από panos59
 Τετ Ιουν 22, 2011 7:06 pm
Καλή πορεία Γιάννη!
Σου εύχομαι τα καλύτερα!
Και γρήγορη επαναφορά των ηπατικών στα νορμάλ επίπεδα!

:-D

καλή τύχη στα 1000 ευρούλια!


@@@

@

@@@@

@@

@@@@@@

@

@@

:teasing-neener:
 #55090  από Π.Μ79
 Τετ Ιουν 22, 2011 7:52 pm
Γιάννη έχω και γω 2-3 κουτιά κάπου παραπεταμένα.

Θες να στα δώσω να τα πουλήσεις και αυτά? Δε θέλω τίποτα, απλά γουστάρω να δω το αποτέλεσμα :D
Θα σου δώσω επίσης και άλλα 2 πιστόλια, 2 ισοθερμικές τσάντες, καμιά 10αριά παγοκύστες κλπ.

:laughing-rolling: :laughing-rolling:
 #55095  από chryssa
 Τετ Ιουν 22, 2011 8:20 pm
:greetings-waveyellow:
ευχομαι ολα να πανε καλα.....

:obscene-smokingpimp: το πακετο Betaferon .... ναι !! πουλησε το :greetings-clappingyellow:
το γιλεκο ομως ;;;; το νανοβιονικο γιλεκο ;;; :angry-nono: :angry-nono:
τι θα κανεις τις κρυες μερες του χειμωνα ;; το συζητησαμε ....
θα ειναι το φυσικο ενεργειακο θερμαντικο μας .... :angry-fire: :laughing-rolling:

(κοστιζει οσο ενα mini τζακι) :laughing-rolling: ......................... :sad-roulette: