• betaferon

  • Αγωγές ιντερφερόνης (Interferon beta-1a) όπως PLEGRIDY, AVONEX, REBIF, BETAFERON, EXTAVIA κτλ.
Αγωγές ιντερφερόνης (Interferon beta-1a) όπως PLEGRIDY, AVONEX, REBIF, BETAFERON, EXTAVIA κτλ.
 #72789  από billios
 Σάβ Ιουν 02, 2012 8:06 am
Η αποφαση μου σιγουρα θα ενοχληση καποιους,ενοχλει ακομα κι εμενα για καποιο λογο.
Θεωρω για τους δικους μου λογους οτι πρεπει να παρω αυτο το ρισκο παρολο που ισως να ξεκινω αναποδα[ :think: ] και θα ηθελα να να ενημερωσω αυτο το τοπικ πως ξεκινησα betaferon,ετσι,στεγνα και ασαλιωτα.
Θα ειμαι εδω για να ενημερωνω αυτο το τοπικ αναλογως της πορειας και θα κριθω απο τον ιδιο μου τον εαυτο για την αποφαση μου.
 #72790  από soulla
 Σάβ Ιουν 02, 2012 8:11 am
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ :greetings-waveyellow:
 #72791  από βικυ
 Σάβ Ιουν 02, 2012 9:21 am
Good luck!!!!!!!!!!!!!
 #72797  από κατερινα 55
 Σάβ Ιουν 02, 2012 10:37 am
Όλα να πάνε καλά!!!! :happy-sunny:
 #72799  από ΑΝΝΑ59
 Σάβ Ιουν 02, 2012 11:51 am
billios έγραψε:Η αποφαση μου σιγουρα θα ενοχληση καποιους,ενοχλει ακομα κι εμενα για καποιο λογο.
Θεωρω για τους δικους μου λογους οτι πρεπει να παρω αυτο το ρισκο παρολο που ισως να ξεκινω αναποδα[ :think: ] και θα ηθελα να να ενημερωσω αυτο το τοπικ πως ξεκινησα betaferon,ετσι,στεγνα και ασαλιωτα.
Θα ειμαι εδω για να ενημερωνω αυτο το τοπικ αναλογως της πορειας και θα κριθω απο τον ιδιο μου τον εαυτο για την αποφαση μου.
Γιατι να ενοχλησει η αποφαση σου ???? Ειπαμε !!!!!!! Η αποφαση για το αν θα ακολουθησει ενας ασθενης, μια συγκεκριμενη φαρμακευτικη αγωγη, ειναι ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΔΙΚΗ ΤΟΥ !!!!!!! Καλως ή κακως, δεν μπορει κανεις να σε συμβουλεψει ή να σε πιεσει , σχετικα μ'αυτο !!!!!Αφου το αποφασισες, ξεκινα και, για οποια συμβουλη χρειαστεις...εμεις, οι παλιοι χρηστες, ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ !!!!! Επισης, η Bayer, εχει πολυ καλο σερβις....!!!!!!! Ηρθε νοσηλευτης, για να σου μαθει πώς θα κανεις τις ενεσεις ??????? Καλη αρχη...καλη τυχη...καλα αποτελεσματα !!!!!!!!!!! :greetings-waveyellow: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek:
 #72812  από billios
 Σάβ Ιουν 02, 2012 2:14 pm
Κυριες μου και κυριε,σας ευχαριστω για το ψυχολογικο ντοπαρισμα.Υπερασπιζομαι την επιλογη μου αλλα δεν θα παψω να ερευνω και να ελπιζω την αναθεωρηση της αποφασης αυτης.Μπροστα μου θα το βρω,θα αποκτησω κριτηριο και μετρο συγκρισης ελπιζω μονο αν ειναι λαθος επιλογη να ειναι αναστρεψιμη. :romance-grouphug:
 #72849  από kath
 Σάβ Ιουν 02, 2012 9:49 pm
Κ εγω betaferon κανω billios
Καλη αρχη , ολα να πανε τελεια σου ευχομαι κ θα ανταλασσουμε εμπειριες
 #72892  από litsa
 Κυρ Ιουν 03, 2012 2:53 am
billios καλή αρχή..!
 #72925  από Μιμικαμ
 Κυρ Ιουν 03, 2012 5:41 pm
Billako, μακάρι όλα να σου πάνε τέλεια......αν πάλι κάτι δεν σου κάτσει καλά.....ξέρεις εσυ..... :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek: :romance-kisscheek:
 #72984  από Vassiliki
 Δευ Ιουν 04, 2012 7:13 pm
Καλή Αρχή Billio ! Ελπίζω να το δεχτεί καλά ο οργανισμός σου !!!

Σταδιακά δεν το ξεκινάτε, μέχρι να φτάσεις στην κανονική δόση ?