• Τρία νέα φαρμακευτικά σκευάσματα :

  • Η πάθηση της Χρόνιας Εγκεφαλονωτιαίας Φλεβικής Ανεπάρκειας, η θεωρία της και η θεραπεία της.
Η πάθηση της Χρόνιας Εγκεφαλονωτιαίας Φλεβικής Ανεπάρκειας, η θεωρία της και η θεραπεία της.
 #23815  από soulla
 Πέμ Απρ 01, 2010 4:51 pm
πολλοί άνθρωποι έβλεπαν ότι ένα μήλο αν το αφήσεις πέφτει στη γη αλλά μόνο το 1687 ο Άγγλος μαθηματικός Σερ Ισαάκ Νεύτων ανακάλυψε το πως και γιατί :D θέλουμε να μαθαίνουμε τα πάντα ότι συμβαίνει γύρω μας για να ελπίζουμε σε κάτι καλύτερο και αναλόγως θα αποφασίζουμε για τις κινήσεις μας :D keep walking
 #24193  από κωστας
 Τρί Απρ 06, 2010 1:52 pm
παιδια καλησπερα!οπως ειχα αναφερει σημερα θα προχωρουσα στο δευτερο βημα δηλαδη να κανω τις μαγνητικες!πραγματι σημερα 10 η ωρα πηγα στην ιατρικη διασταση που βρισκεται στην λ.βαρης κορωπιου 40 και εκανα τις δυο μαγνητικες(εγκεφαλου και φλεβογραφια) οπου και με εντυπωσιασαν τα συγχρονα μηχανηματα και η εξυπηρετηση ,δεν ταλαιπωρηθηκα καθολου οπως συνεβει με τον υπερηχο στον κ.λιαση που περιμενα κανενα δυωρο.αυριο το απογευμα θα παρω και τα αποτελεσματα και θα σας ενημερωσω με νεοτερη αναφορα μου!να'στε ολοι καλα!
 #24195  από soulla
 Τρί Απρ 06, 2010 2:15 pm
thank you κώστα περιμένουμε όλοι τα αποτελέσματα σου :D και εύχομαι να είναι όπως τα περιμένεις :D
 #24332  από κωστας
 Πέμ Απρ 08, 2010 12:30 pm
καλημερα παιδια!οι μαγνητικες μου βγηκαν φυσιολογικες και οπως ειναι λογικο απαγοητευτηκα!σε ερωτηση μου γιατι ειχα μεγαλη διαφορα στην ροη αιματος αναμεσα στις δυο σφαγιτιδες και στις σπονδυλικες φλεβες που εδειξε ο υπερηχος πηρα απαντηση οτι ισως να οφειλεται σε μια ανωμαλια-διαταραχη της στιγμης,δηλαδη ετυχε την στιγμη που εκανα τον υπερηχο να εχω ανωμαλια!τωρα δεν ξερω ποιος ειναι ανωμαλος παντος θα συνεχιζω να το ψαχνω!
 #24398  από κωστας
 Πέμ Απρ 08, 2010 7:45 pm
κοιταξαν για σφαγιτιδες φλεβες και σπονδυλικες αρτηριες,παντος εχει πολλα κενα ειναι αληθεια, εχεις δικιο στο οτι δεν ξερουν τι ακριβως ψαχουν,δεν πειραζει θα βρω ακρη που θα παει!
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7