• Τρία νέα φαρμακευτικά σκευάσματα :

  • Η πάθηση της Χρόνιας Εγκεφαλονωτιαίας Φλεβικής Ανεπάρκειας, η θεωρία της και η θεραπεία της.
Η πάθηση της Χρόνιας Εγκεφαλονωτιαίας Φλεβικής Ανεπάρκειας, η θεωρία της και η θεραπεία της.
 #23313  από soulla
 Σάβ Μαρ 27, 2010 8:49 pm
τελικά νομίζω είναι ένα βήμα (και όπως είπαν και ο κώστας και σου και σωτήρης το πιο σημαντικό) που πρέπει όλοι να κάνουμε ποιος πρώτος και ποιος δεύτερος δεν έχει σημμασία φτάνει να βρεθέι κάποια λύση και εγώ το σκέφτομαι έχω ραντεβού μετά το πάσχα στον γιατρό μου αλλά δεν θέλω να τον ρωτήσω περιμένω από εσάς ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΟΜΩς ΕΙΝΑΙ να μάθουμε και για άτομα που προχώρησαν και σε επέμβαση
 #23314  από daughter1979
 Σάβ Μαρ 27, 2010 8:57 pm
εχεισ απόλυτο δίκιο soula σε όλων το μυαλό βρίσκεται περιμένουμε να δούμε τα νεότερα απο αυτούς που έχουν κάνει κινήσεισ και έπειτα να ακολουθήσουμε και οι υπόλοιποι
 #23430  από Μαριάννα
 Κυρ Μαρ 28, 2010 4:04 pm
Ο άντρας μου θa εξεταστει και αν του πουν οτι πρέπει να γίνει η επέμβαση θα το κάνει αλλά εμεις είπαμε να πάμε στην Ιταλία και πιστεύω για μετα το Πάσχα θα γνωρίζουμε και ελπίζω να καταφερουμε κάτι!
 #23431  από litsa
 Κυρ Μαρ 28, 2010 4:58 pm
απλά σταύρο ανοιξε νέο θέμα με τον ανάλογο τιτλο ..
αλλιώς επικοινώνησε με τον admin

kali συνεχεια
 #23437  από ΜΙΜΙΚΑ
 Κυρ Μαρ 28, 2010 7:53 pm
Παιδιά, αύριο θα επικοινωνήσω κι εγώ με αγγειοχειρουργό για ραντεβού και θα σας ενημερώσω. Το ψάχνω κι εγώ. Καλό θα ήταν αυτό που λες Σταύρο
 #23508  από Μαριάννα
 Δευ Μαρ 29, 2010 11:28 am
ΜΙΜΙΚΑ έγραψε:Παιδιά, αύριο θα επικοινωνήσω κι εγώ με αγγειοχειρουργό για ραντεβού και θα σας ενημερώσω. Το ψάχνω κι εγώ. Καλό θα ήταν αυτό που λες Σταύρο

Καλή τύχη λοιπόν!
 #23643  από ΜΙΜΙΚΑ
 Τρί Μαρ 30, 2010 8:59 pm
Εχω ραντεβού 15/04 Πέμπτη και ώρα 6:30 μμ με τον Καθηγητή κ. Β. ΔΗΜΑΚΑΚΟ (αγγειοχειρουργό) για να μιλήσουμε. Ας ελπίσουμε... (ευχαριστώ όλους σας που με κινητοποιήσατε)
 #23649  από litsa
 Τρί Μαρ 30, 2010 10:39 pm
αντε Μιμίκα θα περιμένουμε νεα σου... μετά το Πάσχα!!
ο Σταύρος - sou ειναι απλά καταπληκτικός ....
:D :D :D :D
 #23655  από soulla
 Τρί Μαρ 30, 2010 11:00 pm
συμφωνώ άνθρωπος που θέλει και του αξίζει να είναι καλά μου αρέσουν όλα όσα γράφει και εύχομαι να βγουν όλα αληθινά για όλους μας :D και εγώ μετά το πάσχα θα κινητοποιηθώ σε αυτές τις κατευθήνσεις και θα θέλω την βοήθεια σας
 #23690  από κωστας
 Τετ Μαρ 31, 2010 10:05 am
καλημερα παιδια και καλο πασχα!την τριτη 6-4-10 θα κανω τις μαγνητικες!σταυρο γιατι μου ειπες να αποφυγω την τοποθετηση stent στην φλεβα τι αλλο μπορω να κανω?σε ρωταω γιατι ο αγγεοχειρουργος αυτο μου προτεινε,βεβαια θα το συζητησουμε καλυτερα και ποιο αναλυτικα μετα τα αποτελεσματα των μαγνητικων!εσυ μονο plavix παιρνεις τωρα?ευχαριστω προκαταβολικα!
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7