• ΠΙΘΑΝΗ CCSVI ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΙ;;;

  • Η πάθηση της Χρόνιας Εγκεφαλονωτιαίας Φλεβικής Ανεπάρκειας, η θεωρία της και η θεραπεία της.
Η πάθηση της Χρόνιας Εγκεφαλονωτιαίας Φλεβικής Ανεπάρκειας, η θεωρία της και η θεραπεία της.
 #56100  από krevasils
 Τρί Ιούλ 05, 2011 4:32 pm
ΕΚΑΝΑ ΤΟΝ ΕΛΕΝΧΟ ΜΟΥ ΠΡΟΧΤΕΣ......ΒΡΗΚΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΕΡΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ...ΔΕΝ ΠΛΗΡΟΥΣΑ ΑΚΡΙΒΩΣ 3 ΚΡΙΤΗΡΙΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΑΛΛΑ 2,5 ΜΕ 3 Μ ΕΙΠΕ......Μ ΕΙΠΕ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΚΑΤΑ 90% ΕΧΩ CCSVI ΤΩΡΑ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ;;; ΠΛΕΟΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΒΡΗΚΑ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ........ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΠΛΕΟΝ ΕΙΝΑΙ ΦΛΕΒΙΚΟΣ........ ΟΣΕΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ ΕΙΧΑ ΜΟΥ ΤΙΣ ΕΣΒΗΣΕ Ο ΥΠΕΡΗΧΟΣ...... ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΤYSABRI ΜΕΧΡΙ ΝΕΟΤΕΡΑΣ ΚΑΝΩ ΕΠΑΝΕΛΕΝΧΟ ΓΙΑ ΤΗΝ CCSVI ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΝΤΟΣ 6 ΜΗΝΟΥ ΜΕ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΑΖΥΓΟΥ......ΚΑΙ ΑΝ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΤΑ ΕΥΡΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ......ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥΣ....... ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΕ ΤΟΝ SEVEN ΣΤΟ ΜALL ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΝΟΙΞΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥ ΑΚΟΜΑ ....ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΒΡΙΣΚΩ ΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ
 #56101  από Genovefa®
 Τρί Ιούλ 05, 2011 4:42 pm
Τα καλυτερα σου ευχομαι...Κρατα γερα την ακρη του νηματος να την παραδωσεις και σ'εμας!
 #56104  από FANTOMAS
 Τρί Ιούλ 05, 2011 5:01 pm
Σε επίπεδο διάγνωσης της ΧΕΝΦΑ είμαστε σε καλό δρόμο , στο επεμβατικό κομμάτι υστερούμε λιγάκι αλλά και εδώ πάμε αργά αλλά σταθερά (για Ελλάδα μιλάω πάντα).




Υ.Γ.

πίστευε και μη , ΕΡΕΥΝΑ !!!!!
 #56105  από ΑΝΝΑ59
 Τρί Ιούλ 05, 2011 5:50 pm
Genovefa® έγραψε:Τα καλυτερα σου ευχομαι...Κρατα γερα την ακρη του νηματος να την παραδωσεις και σ'εμας!
:bow-yellow: :bow-yellow: :bow-yellow: Συμφωνω !!!!!
 #56116  από krevasils
 Τρί Ιούλ 05, 2011 7:48 pm
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΟΥΣ......΄.

ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ...ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ......ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΡΥΒΩ ΠΟΝΤΙΚΙ ΟΤΙ ΗΛΠΙΖΑ ΝΑ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.......ΤΩΡΑ ΒΛΕΠΩ ΑΛΛΙΩΣ ΜΕΡΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ............ΟΛΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ....
 #56118  από soulla
 Τρί Ιούλ 05, 2011 8:08 pm
ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΒΑΣΙΛΗ ΜΕ ΕΠΙΜΟΝΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΛΠΙΔΑ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΝΙΚΗΤΕς :greetings-waveyellow:

ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΒΟΜΑΔΑ ΠΟΝΟΥς ΚΑΙ ΦΟΥΣΚΩΜΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΠΟΔΙ Ο ΝΕΥΡΟΛΟΓΟς ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΕ ΣΕ ΠΑΘΟΛΟΓΟ ΚΑΙ Ο ΠΑΘΟΛΟΓΟς ΣΕ ΑΓΓΕΙΟΛΟΓΟ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΗΘΗΚΑΝ ΓΙΑ ΘΡΟΜΒΩΣΗ ...ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΛΥΛΟΓΟ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΗΞΕΡΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΔΙΑΒΑΣΜΕΝΟς ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟ dvd ΤΗς ΕΠΕΜΒΑΣΗς Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΠΕΤΑΙ ......ΠΑΝΤΩς ΘΡΟΜΒΩΣΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ,ΕΧΩ ΟΜΩς ΣΚΠ ΚΑΙ ΧΕΝΦΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ Η ΧΕΝΦΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΜΗΝ ΤΙ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΤΗς ΛΕΡΝΑΙΑς ΥΔΡΑς :scared-eek: