• Ενημέρωση

  • Η πάθηση της Χρόνιας Εγκεφαλονωτιαίας Φλεβικής Ανεπάρκειας, η θεωρία της και η θεραπεία της.
Η πάθηση της Χρόνιας Εγκεφαλονωτιαίας Φλεβικής Ανεπάρκειας, η θεωρία της και η θεραπεία της.
 #49526  από elenipir
 Παρ Μαρ 18, 2011 10:09 am
sou έγραψε:
Δηλαδή τι έπρεπε να γίνει; Να βγάλουμε κέρατα; Cornutti!

λες :think: :think: να σου πηγαινουν :teasing-neener: :teasing-neener:???
:laughing-rolling: :laughing-rolling:
 #49529  από ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ
 Παρ Μαρ 18, 2011 12:07 pm
Καλημέρα , θέλω να σας ενημερώσω για την κατάσταση μου δύο μήνες μετά το χειρουργικό ξεβούλωμα των φλεβών . Καταρχήν να σας πω ότι λαμβάνω τρια χάπια Miodrel την ημέρα . Περπατώ ακόμα μόνος μου αλλά μου είναι απαραίτητο το μπαστουνάκι για να μην τρώω χίμες . Μετά την επέμβαση δεν πέφτω δεν έχουν επισρέψει συμπώματα όπως η υπερβολική κούραση ενώ άλλα όπως η επιτακτική ούρηση ορισμένες φορές εξακολουθουν να υπάρχουν . Νομίζω ότι τώρα είμαι κάπως καλύτερα απ' ότι πριν το ξεβούλωμα . Σίγουρο όμως είναι ότι δεν γιατρεύτηκα από την σκλήρυνση . Ακόμα και τώρα νομίζω ότι δεν πήγε τζάμπα το ξεβούλωμα .
 #52232  από Isolexion
 Τρί Μάιος 03, 2011 5:13 pm
χαίρεται, έκανα μια ενημερωσούλα στο ιστορικό :greetings-waveyellow:
 #55338  από ΜΙΜΙΚΑ
 Σάβ Ιουν 25, 2011 7:50 pm
Καλά παιδάκια, ενημέρωσα το Ιστορικό Επεμβάσεων. ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑ αλλά είχα μπλέξει με πολλά.........
Φιλιά σε όλους σας :romance-kisscheek:
 #55392  από ΜΙΜΙΚΑ
 Κυρ Ιουν 26, 2011 12:00 pm
Στο Ιστορικό Επεμβάσεων, συμπλήρωσα και κάτι ακόμα που είχα ξεχάσει
 #65863  από ΜΙΜΙΚΑ
 Παρ Δεκ 30, 2011 2:49 pm
Παιδάκια, ενημέρωσα και για την 4η επέμβαση. Συγνώμη για τα αγγλικά αλλά δεν είχα κουράγιο ακόμη να τα μεταφράσω. Οπότε για όσους βιάζονται να τα διαβάσουν έστω και στα αγγλικά, ενημέρωσα. :greetings-waveyellow:
 #66208  από Vassiliki
 Δευ Ιαν 09, 2012 12:35 am
καλή ανάρρωση Μιμίκα, καλή ξεκούραση και μόνο θετικά αποτελέσματα να σου φέρει αυτή η επέμβαση. Μακάρι να μειώνονται τα συμπτώματα (να εξαφανιζονται δε, θα ήταν καλύτερο !)
 #66816  από ΜΙΜΙΚΑ
 Τρί Ιαν 24, 2012 1:20 am
Παιδάκια, ενημέρωσα ξανά το Ιστορικό Επεμβάσεων :greetings-waveyellow:
 #66897  από ΜΙΜΙΚΑ
 Τετ Ιαν 25, 2012 10:02 pm
Ενημέρωσα πάλι !!!!!!!!!!!!!!! :confusion-seeingstars: