• Η ΧΕΝΦΑ και εγω

  • Η πάθηση της Χρόνιας Εγκεφαλονωτιαίας Φλεβικής Ανεπάρκειας, η θεωρία της και η θεραπεία της.
Η πάθηση της Χρόνιας Εγκεφαλονωτιαίας Φλεβικής Ανεπάρκειας, η θεωρία της και η θεραπεία της.
 #30929  από ΝΤΙΝΑ ΑΡΓΟΣ
 Πέμ Ιουν 17, 2010 8:47 pm
κωστας έγραψε:χθες εκανα τη φλεβογραφια οπου ο γιατρος μου ειπε οτι η δεξια σφαγιτιδα ειναι χαλι ενω η αριστερη τελειως (μαυρο)χαλι και προχωρησα σε επεμβατικη(διαρκεια 20 λεπτα με γελια και χαβαλε)!μολις τη εκανα ενιωσα φουντωση σε ολο μου το σωμα,διαυγεια και επιτελους ουρω κανονικα(ειχα δυσκολια ουρησης)!τωρα ειμαι λιγο χαλια λογω αυπνιας και λογω ζεστης που εφαγα σημερα οταν γυρνουσα απο το νοσ/μειο(εκανα κανενα 2ωρο λογω κινησης!αυτα για τωρα,να΄στε καλα!
σου ευχομαι οτι καλυτερο να σου συμβει :obscene-drinkingchug: :angelic-flying:
 #30932  από soulla
 Πέμ Ιουν 17, 2010 9:17 pm
μπράβο κώστα πολύ χαίρομαι εύχομαι όλα από εδω και πέρα να πάνε καλά και ακόμα καλύτερα.....το μόνο πρόβλημα που θα σου αφήσει η σκπ να είναι στα μάτιαπ.χ αχρωματοψία για να έχεις την τύχη να βλέπεις την γυναίκα σου με διαφορετικά χρώματα στα μαλιά αντε και δυπλωποιία για να την βλέπεις διπλή και με διαφορετικες μορφές και διαστάσεις.
μην χαθείς περιμένουμε λεπτομέριες και την συνέχεια σου :greetings-clappingyellow:
ευχομαι ξανά να αποδειχτεί σύντομα και να γίνουμε όλοι καλύτερα
 #30934  από βικυ
 Πέμ Ιουν 17, 2010 9:37 pm
Ωραια νεα!
Καλη ξεκουραση!
 #30946  από anni
 Πέμ Ιουν 17, 2010 11:32 pm
:happy-cheerleadersmileygirl: κωστα,ωραια νεα......
τετοια να ακουμε
 #30947  από ΜΙΜΙΚΑ
 Πέμ Ιουν 17, 2010 11:45 pm
ΣΙΔΕΡΕΝΙΟΣ :greetings-waveyellow: ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ :pray:
 #30963  από maestro
 Παρ Ιουν 18, 2010 11:54 am
:handgestures-thumbup:

μπραβο κωστα,

περαστικα και σε ο,τι αλλο εμεινε και σου δημιουργει δυσκολιες!!!

αντε να παιρνουμε σειρα κι εμεις!!!







ΥΓ. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΟΣΤ ΣΤΟ
Ιστορικό Επεμβάσεων CCSVI (ΧΕΝΦΑ)
viewtopic.php?f=29&t=1091
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος maestro την Παρ Ιουν 18, 2010 12:05 pm, έχει επεξεργασθεί 3 φορές συνολικά.
 #30964  από kate2002
 Παρ Ιουν 18, 2010 11:59 am
κωστα, να σε ρωτησω γιατι δεν καταλαβα (εχω και τις βλαβες μου... :scared-shocked: )
σε δημοσιο νοσοκομειο πηγες τελικα ή οχι;
την επομενη πηγες σπιτι η την ιδια μερα;
σε καλυψε το ταμειο σου η η τσεπη σου;
μακαρι να πανε όοοοοοοολα καλα και να :happy-bouncymulticolor: ετσι! :eusa-dance:
 #30966  από κωστας
 Παρ Ιουν 18, 2010 12:03 pm
να'στε ολοι καλα,σας ευχαριστω πολυ!οι σφαγιτιδες μου ηταν βουλωμενες ειδικα η αριστερη μεχρι αηδιας,ας αφησουμε την σκπ πρεπει να φτιαξουμε την χενφα!περιμενω να δω ποιος θα ειναι ο επομενος!!!
 #30967  από κωστας
 Παρ Ιουν 18, 2010 12:07 pm
πηγα τελικα σε ιδιωτικο νοσ/μειο!στο δημοσιο μου ειπε ο νευρολογος μου να περιμενω θα με ειδοποιουσε καποια στιγμη αλλα μου σπασαν τα νευρα!ειμαι ασφαλισμενος στο δημοσιο και τα νοσηλεια τα καλυψε το ταμειο μου τον γιατρο πληρωσα μονο!εκατσα μια μερα μεσα προληπτικα ποιο πολυ μου δωσαν και λιγο αντιβιωση!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 41