• ΙΑΤΡΟΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ

  • Συζητήσεις για επιδόματα αναπηρίας, ΙΚΑ, ΤΕΒΕ, κοινωνικά ιδρύματα και άλλων υπηρεσιών.
Συζητήσεις για επιδόματα αναπηρίας, ΙΚΑ, ΤΕΒΕ, κοινωνικά ιδρύματα και άλλων υπηρεσιών.
 #99927  από ΠΟΤΕ ΠΙΑ ΜΟΝΗ
 Τετ Φεβ 19, 2014 9:58 am
Παιδιά, Καλημέρα σας,

Παίρνω σύνταξη αναπηρίας μέχρι το Φεβρουάριο του 2014. Γνωρίζει κάποιος να μου πει τι γίνεται με την ιατροφαρμακευτική κάλυψη αφού λήξει η σύνταξη? Έχω κάνει αίτηση για παράταση αλλά όπως καταλαβαίνετε είναι πάρα πολύ νωρίς ακόμα για να περάσω από επιτροπή.
Ευχαριστώ πολύ
 #99932  από ΑΝΝΑ59
 Τετ Φεβ 19, 2014 11:14 am
ΠΟΤΕ ΠΙΑ ΜΟΝΗ έγραψε:Παιδιά, Καλημέρα σας,

Παίρνω σύνταξη αναπηρίας μέχρι το Φεβρουάριο του 2014. Γνωρίζει κάποιος να μου πει τι γίνεται με την ιατροφαρμακευτική κάλυψη αφού λήξει η σύνταξη? Έχω κάνει αίτηση για παράταση αλλά όπως καταλαβαίνετε είναι πάρα πολύ νωρίς ακόμα για να περάσω από επιτροπή.
Ευχαριστώ πολύ
:smile-hi: Νομιζω οτι διακοπτεται η περιθαλψη , αλλά σου δινουν παραταση για εξι μηνες ακομα .Για μερικες ειδικοτητες γιατρων . Καλο θα ειναι , βεβαια, να ρωτησεις στο ταμειο σου :smile-hi:
 #99943  από anni
 Τετ Φεβ 19, 2014 12:27 pm
πας στο ταμειο σου και παιρνεις παραταση....6μηνη...και μετα απο αυτο αν δεν σου εχει ερθει η αποφαση ξαναπαιρνεις παραταση... :smile-flower: